7 dni 9-17.30 +48 223079889

Zaloguj się


 
Kogo wspieramy

Kogo sponsorujemy
To Toskania ma zaszczyt sponsorować imprezy, sportowców oraz stowarzyszenia charytatywne i grupy szkolne, które wnoszą pozytywny wkład w życie społeczności lokalnych. Poniżej znajdują się informacje o naszej aktualnej działalności jako sponsora.
Jeżeli są Państwo zainteresowani sponsorowaniem ze strony To Toskania, prosimy o kontakt na adres lisa@to-tuscany.com.Declan Caulfield - Rugby

To Tuscany z dumą sponsoruje Declana Caulfield, gracza Bishops Stortford Rugby Club. Trzymamy kciuki za Declana i całą drużynę w sezonie 2015/2016.

 

Family holiday Association CharityCzy wiecie, ze 2.5 miliona dzieci nie wyjedzie nawet na jednodniową wycieczkę w tym roku?

Dlatego To Tuscany w Wielkiej Brytanii ma zaszczyt wspierać wspaniale działania Family Holiday Association – fundacji charytatywnej, która daje rodzinom możliwość odpoczynku.
Fundacja Family Holiday Association pracuje z rodzinami w trudnych sytuacjach życiowy, które napotykają trudności z powodu choroby, utraty bliskich, problemów finansowych, przemocy i innych tragedii, itp.… Fundacja stara się zapewnić zasłużony odpoczynek z dala od domu i trudnej sytuacji. Ich wizja to poprawa jakości życia rodzinnego zapewniając krótki urlop w Wielkiej Brytanii.
Założyciele fundacji Family Holiday Association zapoczątkowali akcję prosząc 10 swoich przyjaciół o pomoc w postaci £50. Dzisiaj z okazji 40-tej rocznicy apelują do 500 przyjaciół o kwotę £500 od każdego. £500 pokrywa koszty tygodniowych wakacji rodziny czteroosobowej w domku letniskowym nad morzem. Wakacje pomagają rodzinom nabrać sił, zdrowia i radości. To Tuscany i nasi klienci wiedzą z pierwszej ręki jak ważny jest wypoczynek na urlopie i dlatego uważamy, że jest to przywilej, aby pomagać w ten sposób.www.familyholidayassociation.org.uk

 


Triathlon – Michela Menegon


 

Włoska triathlonistka z Sieny startuje w zawodach krajowych i zagranicznych – od sprintu po Ironmana. Niegdyś pływaczka, po raz pierwszy wystartowała w triathlonie w 2009 r. Od 2011 r. koncentruje się głównie na amatorskich startach na dystansie 1/2 (1,9 km pływania, 90 km na rowerze, 21 km biegu) oraz pełnym dystansie Ironman (3,8 km pływania, 180 km na rowerze, 42 km biegu).
W 2013 r. zakwalifikowała się do mistrzostw świata w Las Vegas na dystansie 1/2 Ironman w swojej kategorii wiekowej, gdzie zajęła 8. miejsce. W 2014 r. zakwalifikowała się do mistrzostw na dystansie 1/2 Ironman w Monte Tremblant w Kanadzie oraz mistrzostw na pełnym dystansie Ironman, które odbędą się w Kona na Hawajach.
Jesteśmy dumni z tego, że firma To Toskania sponsorowała Michelę podczas jej starań o kwalifikację do zawodów na pełnym dystansie Ironman.


Drużyna rugby Bishop’s Stortford High School Sezon 2011/2012Drużyna rugby Bishop’s Stortford High School (znana jako TBSHS) jest jednym z najlepszych zespołów ze szkoły publicznej w południowo-wschodniej Anglii. Mierzyła się ona – i wygrywała – z drużynami z najlepszych prywatnych szkół w kraju. W 2009 r. była nawet na tournée w Australii.

TBSHS istnieje od 30 lat i przez ten czas zdążyła zyskać solidną reputację w południowo-wschodniej Anglii. Po nieśmiałych początkach – meczach z lokalnymi szkołami – drużyna awansowała do ligi ogólnokrajowej, gdzie spotyka się z zespołami z największych i najlepszych szkół prywatnych.

Obecnie drużyna rozgrywa mecze z takimi przeciwnikami, jak Mill Hill School, Uppingham, St Joseph’s z Ipswich, St Benedict’s z Ealing czy Hampton School. Szkoła jest jedną z nielicznych szkół publicznych dysponujących czterema zespołami seniorskimi. W sezonie rozgrywek w każdą sobotę wystawia ona co najmniej dwa zespoły z każdej grupy wiekowej.

Jeżeli chodzi o niedawne sukcesy, szkoła doszła do ćwierćfinału pucharu dziennika „Daily Mail” w sezonie 2009/2010 i od tego czasu regularnie awansuje do 1/8 finału. W tym roku po raz pierwszy wygrała też zawody siedmioosobowych drużyn z hrabstwa Hertfordshire.

Słynny zawodnik. TBSHS posiada tylko jednego gracza, który grał w meczu międzynarodowym seniorskiej reprezentacji Anglii – był nim Ben Skirving. Mamy jednak wielu uczniów, którzy reprezentowali Anglię, Irlandię i Szkocję w różnych grupach wiekowych na przestrzeni lat.

Sam James – Anglia U16, U18, U19
Jack Cullen – Irlandia U18
Ollie Day – Anglia U16 i Irlandia U18
Rorioy Day – Irlandia U18
Ben Skirving – Anglia U16, U18, U19
Nick Harlock – Anglia U16
Rob Faiers – Anglia studenci


Zapytaj o wille