pon. - sob. 9.00-17.30 +48 22 3079889

Zaloguj się


 
Koronawirus

Nasze podejście do koronawirusa

Naszym priorytetem jest dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich osób, dlatego zalecamy, aby nasi goście stosowali się do oficjalnych wytycznych dotyczących podróżowania wprowadzanych przez władze poszczególnych krajów, Unię Europejską lub przez organizacje międzynarodowe, takie jak  Światowa Organizacja Zdrowia (WHO).


Co stanie się z moją wpłatą, jeśli zdecyduję się zmienić rezerwację?

Życie jest pełne niespodzianek, nawet w najlepszych czasach, a my zawsze ze zrozumieniem podchodziliśmy do sytuacji, gdy plany wakacyjne gości musiały ulec zmianie. Jednak teraz bardziej niż kiedykolwiek rozumiemy, że podczas planowania podróży potrzebujesz bezpieczeństwa, dlatego zaktualizowaliśmy nasze zasady anulowania rezerwacji w 2021 r., tak, aby zapewnić jeszcze większą elastyczność. Jeśli dokonasz u nas rezerwacji, ale zdecydujesz się ją odwołać przed terminem wpłaty pełnej kwoty, wpłacona zaliczka będzie mogła być ponownie wykorzystana jako zaliczka na rezerwację tego samego lub innego domu w 2021 lub 2022 roku. Termin wpłaty pełnej kwoty za wynajem upływa 65 dni przed przyjazdem.


Anulowanie przez nas (z powodu Covid-19)

Jeśli będziemy musieli anulować Twoją rezerwację z powodu Covid-19 lub ograniczeń w podróżowaniu do Włoch, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy dostępne opcje. Abyś nie musiał rezygnować z wymarzonych wakacji, możemy zaoferować przeniesienie rezerwacji na późniejszy, pewniejszy termin lub wystawienie vouchera obejmującego wpłaconą kwotę do wykorzystania na kolejną rezerwację. Zwrot wpłaty będzie również możliwy.


Nasza obietnica i zobowiązanie wobec Ciebie

Jesteśmy zespołem ludzi z pasją i pracujemy z zaangażowaniem. Nasi goście, ich potrzeby i  ich bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze. Rozumiemy, że kluczem do tego jest elastyczność i wsłuchiwanie się w to, co mają nam do powiedzenia. Jeśli nie wszystko, o czym pisaliśmy wyżej jest dla Ciebie jasne lub potrzebujesz informacji dotyczących Twojej sprawy, zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem, który dołoży wszelkich starań, aby spełnić Twoje potrzeby i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Myślimy o osobach bezpośrednio dotkniętych wirusem, solidaryzujemy się z pracownikami służby zdrowia i wszystkimi innymi osobami zaangażowanymi w walkę z epidemią.

Wam, naszym Gościom, chcielibyśmy szczególnie podziękować za zrozumienie w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Aby dowiedzieć się więcej o koronawirusie i być na bieżąco z informacjami przekazywanymi przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) w Genewie, kliknij tutaj:  https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019

 


Zapytaj o wille