Zadzwoń do nas: +48 223079889
Adres email
Hasło
 

Le Donne di Bargecchia

Szczegóły rezerwacji
Le Donne di Bargecchia
sypialnie: 9

łazienki: 7

Dostępne dla: 18 osoby

Rodzaj basenu: Prywatny basen

Prywatny basenPrzyjazne dla zwierzątElastyczne terminyPralka automatyczna w domuKlimatyzacjaInternet
data przyjazdu: Wybierz datę przyjazdu

Data wyjazdu:

Czas pobytu: -

Wybierz datę przyjazdu >
2018 Ceny za dom
7 nocy od
5745 do 9945 Euro
Google Maps
Ostatnio oglądane
Bargecchia - Massarosa - Lukka
18 osoby
Prywatny basen
od 5745 Euro
0 (0)
cena za dom za tydzień

Le Donne di Bargecchia
Lokalizacja: Bargecchia - Massarosa - Lukka   Zobacz na mapie Zobacz na mapie
zdjęcia i
Opis domu
Ceny
i Dostępność
Najczęstsze pytania
0 Opinie klientów <div class='textCenter'>0/ 10</div>
Le Donne di Bargecchia to posiadłość usytuowana na skraju maleńkiej wioski, z cudownymi widokami na równiny Viareggio ciągnące się aż po wybrzeże Morza Śródziemnego. Na terenie posiadłości są 4 wille wakacyjne, mieszkanie dozorcy oraz główna willa, z której od czasu do czasu korzystają właściciele. Niedaleko jest mała wioska Bargecchia, w której jest sklep i restauracja.
Wszystkie wille mają wspólny basen, który mieści się nad gajem oliwnym. Rozciągają się z niego zachwycające widoki w kierunku wybrzeża. Wokół basenu stoją liczne leżaki i parasole.
Przed głównym budynkiem znajduje się duży taras z zadaszoną pergolą, gdzie można jadać na świeżym powietrzu, zachwycając się niezwykłymi widokami wokół. Każdy z domów ma swój osobny, umeblowany taras.
Drzwi wejściowe wiodą do korytarzyka, w którym po lewej są drzwi do pełnej światła jadalni. Jest w niej oryginalna podłoga, podobnie jak w pozostałej części parteru. Umeblowanie jadalni jest nowoczesne. Na środku pokoju stoi 6-osobowy stół, a tylną ścianę zajmuje długi kredens z lustrem. Pod drugą ścianą stoi dobrze zaopatrzona w zastawę stołową witryna. W głębi jest kuchnia z wysokimi oknami. Ma ona dużą przestrzeń użytkową i jest w pełni wyposażona, między innymi w płytę gazową, piekarnik i dużą lodówkę z osobnym zamrażalnikiem.
Na prawo od wejścia mieści się pierwszy salon. Jest to ładny, jasny pokój z zajmującym tylną ścianę kominkiem na brykiet. W salonie mieszczą się trzy dwuosobowe sofy. Kolejny pokój to drugi salon, z oryginalnym otwartym kominkiem i skórzanymi sofami i fotelami. W tym pokoju sufit jest skonstruowany z drewnianych belek i terakoty, w przeciwieństwie do reszty parteru, gdzie są sufity łukowe z terakoty.
W głębi drugiego salonu są drzwi do osobnej jadalni, której umeblowanie to połączenie mebli nowoczesnych i tradycyjnych. Kolorowy 14-osobowy stół kontrastuje z drewnianymi krzesłami. W pokoju są też dwie małe szafy. Między salonem a jadalnią jest korytarzyk, z którego można wyjść do ogrodu za domem.
Od salonu odbiega korytarzyk, w którym jest toaleta z pralką. Schody wiodą stąd na półpiętro, gdzie jest przestronny salon z dwuosobową sofą i biurkiem z krzesłem. Stąd wchodzi się do pierwszej sypialni. Jest to piękny, pomalowany na czerwono pokój, z łożem z baldachimem. W pokoju mieści się też dwudrzwiowa szafa i komoda. Do sypialni przylega jasna łazienka z wanną i prysznicem ręcznym oraz głowicą prysznicową.
Schody wiodą wyżej na I piętro, gdzie są pozostałe pokoje. Tuż przed szczytem schodów mieści się łazienka z wanną, prysznicem ręcznym i głowicą prysznicową. Dalej jest sypialnia z dwuosobowym łóżkiem z baldachimem oraz dwudrzwiową szafą. Z okien, podobnie jak z innych pokojów na piętrze, rozlegają się piękne widoki. Z tego pokoju jest dostęp do pokoju dziennego, w którym stoi dwuosobowa sofa i biurko z krzesłem.
Po wyjściu z pokoju dziennego na korytarz, po prawej stronie jest sypialnia z pięknym sufitem z drewnianych belek i terakoty. W suficie jest okno dachowe zapewniające dodatkowe światło. Sufit obniża się w kierunku wezgłowia dwuosobowego żelaznego łóżka. Na drugim końcu pokoju jest biurko z krzesłem oraz dwuosobowa sofa. Do sypialni przylega łazienka z prysznicem.
Na lewo z korytarza jest ostatnia sypialnia, która składa się z dwóch połączonych drzwiami części. W pierwszej części mieści się jednoosobowe łóżko i komoda, a druga to piękny, przestronny pokój z ładnym sufitem z drewna i terakoty oraz oryginalną podłogą z terakoty. Pod ścianą stoi żelazne łóżko, a umeblowania dopełnia szafa i lustro. Dwa okna wpuszczają do środka dużo światła. Do sypialni przylega łazienka z wanną, prysznicem ręcznym i głowicą prysznicową.
Gina to apartament na I piętrze toskańskiej willi, z małym brukowanym tarasem, na który schodzi się po zewnętrznych schodach. Z tarasu można wśród zabudowań posiadłości Le Donne di Bargecchia podziwiać cudowne widoki w kierunku morza. Wewnątrz mieści się przestronny, pełen światła pokój na otwartym planie, z wysokim sufitem z terakoty i drewnianych belek. Podłoga jest wyłożona oryginalnymi płytkami z terakoty. Na środku pokoju, przed dużym otwartym kominkiem, stoi dwuosobowa sofa.
Za sofą jest drewniany stół jadalny z czterema krzesłami. Z boku mieści się niewielki aneks kuchenny z dwupalnikową płytą elektryczną i małą lodówką. Z pokoju wychodzi się na balkonik, z którego rozciąga się wspaniały widok na basen i dolinę ciągnącą się aż do odległego morza. Dwuosobowa sypialnia mieści się na prawo od drzwi wejściowych. Do sypialni przylega łazienka z prysznicem. Sypialnia jest przestronna i wyposażona w piękne żelazne łoże z dwoma szafkami nocnymi, dwudrzwiową szafę i komodę. Łóżka nie można rozdzielić na dwa jednoosobowe.
Giuseppina to apartament na parterze toskańskiej willi, z dużym brukowanym tarasem wyposażonym stół, sześć krzeseł oraz zapewniający cień parasol. Z tarasu wchodzi się do małej kuchni, w której jest płyta gazowa i średniej wielkości lodówka z zamrażalnikiem. Ilość miejsca do pracy i na przechowywanie żywności jest ograniczona. Z kuchni wchodzi się do salonu połączonego z jadalnią, w którym jedną ścianę zajmuje duży kominek. Pod tylną ścianą stoi nowoczesny stół jadalny z czterema krzesłami, a środek pokoju zajmują dwie sofy, trzy- i dwuosobowa, z ławą pośrodku. W pokoju jest tradycyjny toskański sufit z terakoty i drewnianych belek.
Pierwsza sypialnia dwuosobowa mieści się obok salonu. Stoją w niej dwa identyczne żelazne łóżka, które na życzenie zgłoszone przy rezerwacji można połączyć w jedno dwuosobowe. W pokoju jest też dwudrzwiowa szafa oraz szafka w rogu. Do drugiej sypialni dwuosobowej wchodzi się z korytarzyka, w którym są też drzwi do łazienki z prysznicem. W sypialni jest dwuosobowe żelazne łóżko, którego nie można rozdzielić na dwa jednoosobowe. Pod jedną ścianą stoi dwudrzwiowa szafa. Dwa okna wpuszczają do wnętrza dużo światła.
Cecilia przylega do głównego budynku tylko z jednej strony. Ma ładny, zadaszony taras, na którym w cieniu pergoli stoi stół i krzesła do posiłków na świeżym powietrzu. Z tarasu rozciąga się zachwycający widok na wybrzeże.
Wewnątrz willi jest otwarte pomieszczenie składające się z salonu i jadalni, które dzieli jedynie para schodków. Całe pomieszczenie ma podłogę wyłożoną terakotą oraz piękny, wysoki, drewniany sufit. Dwie dwuosobowe sofy, rozdzielone ławą, stoją zwrócone w stronę telewizora i kominka, który przydaje się w chłodniejsze wiosenne i jesienne wieczory. Przeszklone drewniane drzwi oraz dwa okna wpuszczają do środka dużo światła. Obok salonu jest łazienka z prysznicem.
W części jadalnej mieści się drewniany sześcioosobowy stół, a pod tylną ścianą stoi tradycyjny toskański drewniany kredens. W głębi jest ściana ze szklanych pustaków, która oddziela jadalnię od kuchni. Kuchnia, choć wąska, jest w pełni wyposażona, między innymi w płytę gazową i średniej wielkości lodówkę z zamrażalnikiem. Jest to typowa toskańska kuchnia, z miejscem na przechowywanie żywności i naczyń za zasłonką pod blatem kuchennym.
Z salonu wchodzi się do dwuosobowej sypialni. Są w niej dwa identyczne żelazne łóżka i dwudrzwiowa szafa. Na życzenie zgłoszone z wyprzedzeniem, łóżka można zestawić w jedno dwuosobowe. Dwa okna wpuszczają do wnętrza dużo światła. Do dwuosobowej sypialni wchodzi się z korytarzyka, w którym są również drzwi do łazienki. W sypialni jest dwudrzwiowa szafa i ładne żelazne łóżko, którego nie można rozdzielić na dwa jednoosobowe. Jedyne okno wychodzi na boczną część posiadłości.
Cecilia:
1 sypialna z 2-osobowym łóżkiem
1 sypialnia z dwoma 1-osobowymi łóżkami, które na życzenie zgłoszone przy rezerwacji można połączyć w jedno 2-osobowe
Giuseppina:
1 sypialna z 2-osobowym łóżkiem
1 sypialnia z dwoma 1-osobowymi łóżkami, które na życzenie zgłoszone przy rezerwacji można połączyć w jedno 2-osobowe
Z miejsca w którym na tarasie stoi stolik nie ma ładnego widoku.
Gina:
1 sypialna z 2-osobowym łóżkiem
Po drugiej stronie tarasu jest mieszkanie dozorcy.
Villa Lorien:
4 sypialnie dwuosobowe. W żadnej 2-osobowego łóżka nie można rozdzielić na dwa 1-osobowe.
1 sypialnia jednoosobowa. Jest to pokój przechodni, przez który wchodzi się do sypialni dwuosobowej.
We wszystkich sypialniach są telewizory.
Klimatyzacja jest wliczona w cenę.
Czerwona sypialnia z salonem i łazienką nie są uwzględnione na planach willi. Mieszczą się na I piętrze.
Do mieszkania właścicieli wchodzi się przez drzwi wejściowe do willi, ale nie korzystają oni z niego w czasie gdy w willi są goście.
Local legend claims that the village Bargecchia was often visited by the famous composer Giacomo Puccini to listen to the bells of the church of San Martino. This melody, according to the legend, was used by the composer at the end of the first act of his opera “Tosca”.
On site there are three cats and a small dog which belong to the caretaker.

Basen

Basen mieści się na jednym krańcu posiadłości. Widać z niego piękną panoramę doliny i nadbrzeżne równiny Viareggio oraz lśniące Morze Śródziemne w dali. Wokół basenu jest ładny, wyłożony terakotą taras, który z trzech stron jest ogrodzeniem oddzielony od gaju oliwnego leżącego poniżej. Dzieci mogą przejść przez ogrodzenie, więc należy na nie uważać.
Na tarasie jest kilka leżaków ocienionych parasolami. Podczas wypoczynku nad krystalicznie czystym basenem można z nich podziwiać widoki. Obok mieści się też duży stół jadalny z krzesłami i parasolami.
Basen jest chlorowany, a do wody wiodą schody w kształcie łuku. Ma 7 x 4 m wielkości i 0,3-1,8 m głębokości. Jest czynny od połowy kwietnia do połowy października, w zależności od pogody.

Wyposażenie domu
 • Powierzchnia domu 1255 m2
 • Umeblowany taras
 • Grill
 • TV satelitarna Astra
 • Odtwarzacz CD
 • Odtwarzacz DVD (Region Euro)
 • Kawiarka Moka
 • Ekspres do kawy
 • Czajnik
 • Piekarnik
 • Kuchenka mikrofalowa
 • Zmywarka
 • Toster
 • Suszarka
 • Pralka automatyczna w domu
 • Żelazko
 • Deska do prasowania
 • Zwierzęta mile widziane
 • Klimatyzacja
 • Internet
 • Zakaz palenia
 • Stół do ping-ponga na miejscu
 • Kucharz na zamòwienie - dodatkowy koszt
 • Szkoła gotowania
Lokalizacja
 • Basen - 7 x 4 m, 0,3-1,80 m głębokości. Czynny od połowy kwietnia do połowy października, w zależności od pogody
 • Parking - max 5 samochodów na terenie
 • Droga dojazdowa - ostatnie 500 m nieutwardzone, w dobrym stanie
 • Odległości - Viareggio 10 km, Forte dei Marmi 25 km, Lukka 25 km, Piza 30 km, La Spezia 65 km, Castelnuovo di Gardagnana 72 km, Florencja 100 km, Siena 165 km, Rzym 373 km

 

2018 dostępność
Wolne terminy wynajmu zostały uaktualnione w momencie otwarcia strony To Toskania

Marzec

5745 Euro
5745 Euro
31. - 07.
8245 Euro

Kwiecień

07. - 14.
8245 Euro
14. - 21.
8245 Euro
21. - 28.
8245 Euro
28. - 05.
8245 Euro

Maj

05. - 12.
8245 Euro
8245 Euro
8245 Euro
8245 Euro

Czerwiec

8245 Euro
8245 Euro
8245 Euro
9945 Euro
9945 Euro

Lipiec

9945 Euro
9945 Euro
9945 Euro
9945 Euro

Sierpień

9945 Euro
9945 Euro
9945 Euro
8245 Euro

Wrzesień

8245 Euro
8245 Euro
15. - 22.
8245 Euro
22. - 29.
8245 Euro
29. - 06.
8245 Euro

Październik

06. - 13.
8245 Euro
13. - 20.
5745 Euro
20. - 27.
5745 Euro
27. - 03.
8245 Euro

Listopad

03. - 10.
5745 Euro
10. - 17.
5745 Euro
17. - 24.
5745 Euro
24. - 01.
5745 Euro

Grudzień

01. - 08.
5745 Euro
08. - 15.
5745 Euro
15. - 22.
5745 Euro
22. - 29.
8245 Euro

Ważne informacje dodatkowe
Ważne informacje dodatkowe
 • Cena: cena za dom za tydzień
 • Dzień przyjazdu/wyjazdu sobota   Kliknij tutaj aby zapytać o elastyczne terminy
 • Warunki ogólne: zasady rezerwacji domów są dostępne tutaj
 • Depozyt pozostawiany na miejscu na czas pobytu wynosi 1000 Euro lub odpowiednio w innej walucie jest zatrzymywana na miejscu przez właściciela na czas pobytu. Jeśli zostaną wyrządzone jakieś szkody, prosimy o szybkie skontaktowanie się z nami w celu ustalenia sposobu ich naprawienia. Nie dotyczy to zwykłego zużycia rzeczy, wynikającego z prawidłowego korzystania z nich.
  Sposób płatności depozytu: Gotówka
 • Pościel, ręczniki łazienkowe i kuchenne: wliczone w cene - usluga swiadczona przez lokalna firme zewnetrzna
 • Ogrzewanie: tygodniowo
 • Sprzątanie:wliczone w cene - usluga swiadczona przez lokalna firme zewnetrzna
 • Podatek turystyczny (w niektórych gminach): wliczone w cenę
 • Łóżeczko dziecięce: 1 dostępne na zamówienie, nieodpłatnie
 • Krzesełko dziecięce: 1 dostępne na zamówienie, nieodpłatnie
 • Możliwe dodatkowe koszty:: Ogrzewanie i Klimatyzacja jest dodatkowo płatna €900 za tydzień

Jak posługiwać się kalendarzem dostępności To Toskania
 
27. - 03.
 
Wolne-kliknij na wybrany tydzień, by ZAREZERWOWAĆ
 
27. - 03.
 
Zarezerwowane – kliknij na wybrany termin, aby zobaczyć podobne oferty dostępne w tym terminie
 
27. - 03.
 
Wstępna rezerwacja – obowiązuje 3 dni, dom po tym czasie może być wolny – kliknij na wybrany termin, aby zobaczyć podobne oferty dostępne w tym czasie
 
27. - 03.
 
Wolne – oferta specjalna. Widoczna cena uwzględnia obniżkę.
Kliknij na wybrany termin, aby zarezerwować
 

2019 dostępność
Wolne terminy wynajmu zostały uaktualnione w momencie otwarcia strony To Toskania

Grudzień

29. - 05.
 

Styczeń

05. - 12.
 
12. - 19.
 
19. - 26.
 
26. - 02.
 

Luty

02. - 09.
 
09. - 16.
 
16. - 23.
 
23. - 02.
 

Marzec

02. - 09.
 
09. - 16.
 
16. - 23.
 
23. - 30.
 
30. - 06.
 

Kwiecień

06. - 13.
 
13. - 20.
 
20. - 27.
 
27. - 04.
 

Maj

04. - 11.
 
11. - 18.
 
18. - 25.
 
25. - 01.
 

Czerwiec

01. - 08.
 
08. - 15.
 
15. - 22.
 
22. - 29.
 
29. - 06.
 

Lipiec

06. - 13.
 
13. - 20.
 
20. - 27.
 
27. - 03.
 

Sierpień

03. - 10.
 
10. - 17.
 
17. - 24.
 
24. - 31.
 
31. - 07.
 

Wrzesień

07. - 14.
 
14. - 21.
 
21. - 28.
 
28. - 05.
 

Październik

05. - 12.
 
12. - 19.
 
19. - 26.
 
26. - 02.
 

Listopad

02. - 09.
 
09. - 16.
 
16. - 23.
 
23. - 30.
 
30. - 07.
 

Grudzień

07. - 14.
 
14. - 21.
 
21. - 28.
 
Ważne informacje dodatkowe
 • Cena: cena za dom za tydzień
 • Dzień przyjazdu/wyjazdu sobota   Kliknij tutaj aby zapytać o elastyczne terminy
 • Warunki ogólne: zasady rezerwacji domów są dostępne tutaj
 • Depozyt pozostawiany na miejscu na czas pobytu wynosi 1000 Euro lub odpowiednio w innej walucie jest zatrzymywana na miejscu przez właściciela na czas pobytu. Jeśli zostaną wyrządzone jakieś szkody, prosimy o szybkie skontaktowanie się z nami w celu ustalenia sposobu ich naprawienia. Nie dotyczy to zwykłego zużycia rzeczy, wynikającego z prawidłowego korzystania z nich.
  Sposób płatności depozytu: Gotówka
 • Pościel, ręczniki łazienkowe i kuchenne: wliczone w cene - usluga swiadczona przez lokalna firme zewnetrzna
 • Ogrzewanie: tygodniowo
 • Sprzątanie:wliczone w cene - usluga swiadczona przez lokalna firme zewnetrzna
 • Podatek turystyczny (w niektórych gminach): wliczone w cenę
 • Łóżeczko dziecięce: 1 dostępne na zamówienie, nieodpłatnie
 • Krzesełko dziecięce: 1 dostępne na zamówienie, nieodpłatnie
 • Możliwe dodatkowe koszty:: Ogrzewanie i Klimatyzacja jest dodatkowo płatna €900 za tydzień
Obecnie nie ma opinii gości o tej willi.
Może to być spowodowane tym, że willa została niedawno dodana.
Willa została sprawdzona i opisana przez przedstawicieli To Toskania. Prosimy o kontakt, jeśli chcą Państwo poznać nasze wrażenia.

Najbliższa miejscowość

Do wioski Bargecchia jest jedynie 500 m. Można do niej spokojną drogą dojść na piechotę. W wiosce jest kawiarnia/bar, mały sklep spożywczy, sklep mięsny i tytoniowy, a także restauracja i pizzeria. Większy wybór usług, w tym bank, stacja benzynowa, większy sklep spożywczy, apteka i kilka restauracji, można znaleźć w odległym o 7 km Massarosa.

najczęstsze pytania

- O której godzinie można przyjechać? Do której należy opuścić dom?
Do domu można przyjechać od godz. 17:30 - 19:30.
Dom należy opuścić do: 10:00

- Czy można przyjechać wcześniej niż o 17:30 - 19:30?
Niestety nie, kilka godzin przerwy jest niezbędne, by odpowiednio przygotować dom.
Dlatego też prosimy o opuszczenie go do godz. 10:00

- Czy na miejscu są ręczniki kąpielowe?
można zamówić za niewielką opłatą

- Czy w domu jest Internet?
nieodpłatny dostęp do internetu przez Wi-Fi

- Czy można zabrać dodatkową osobę dorosłą lub dziecko, które będzie spać na dmuchanym materacu?
Nie, nie jest to możliwe, m.in. ze względu na przepisy ppoż. i kwestie ubezpieczeniowe. Liczba osób powyżej 2 roku życia nie może przekraczać maksymalnej liczby podanej w opisie.

- Czy można zamówić łóżko i krzesełko dla dziecka?
Proszę sprawdzić tutaj czy jest to możliwe w danym domu. Zamówienie można złożyć podczas rezerwacji lub później, po zalogowaniu się na swoje konto.

- Gdzie znajdę informację na temat sprzątania, depozytu i ewentualnych dodatkowych kosztów wynajmu?
Pełna informacja o wszystkich kosztach znajduje się tutaj

- Jakie są koszty ogrzewania?
Koszty ogrzewania we Włoszech są wysokie. W większości domów koszt ogrzewania zależy od zużytych ilości gazu/prądu. Po przyjeździe należy spisać licznik. Tutaj można sprawdzić sposób naliczania opłat w danej willi.

- Czy na miejscu można wypożyczyć rowery?
Lista wypożyczalni znajduje się tutaj, Po przyjeździe można zapytać właściciela o wypożyczalnie w najbliższej okolicy.

- Gdzie jest najbliższy sklep spożywczy?
Informacja o najbliższych miejscowościach i sklepach znajduje się tutaj

- Czy można zamówić koszyk podstawowych produktów, tzw. zestaw powitalny?
Nie ma mozliwosci zamówienia drobnych zakupów

- Czym jest serwis zakupowy przed przyjazdem?
W niektórych willach można skorzystać z dodatkowej usługi nazwanej „Serwis zakupowy przed przyjazdem” polegającej na tym, że właściciel na Państwa prośbę dostarcza do willi zakupy. Dzięki temu nie trzeba rozpoczynać wakacji od poszukiwania supermarketu w okolicy i można od razu cieszyć się pierwszym dniem relaksu w Toskanii. Listę zakupów należy przekazać najpóźniej na 48h przed przyjazdem przedstawicielowi To Toskania. Jeśli zostanie przekazana później, nie możemy zagwarantować, że uda się spełnić Państwa życzenie. Koszt zakupów zgodnie z przedstawionym paragonem i doliczoną opłatą za usługę (jeśli występuje) należy pokryć w gotówce bezpośrednio po przyjeździe.

- Gdzie są najbliższe polecane restauracje?
Informacja o najbliższych miejscowościach i restauracjach znajduje się tutaj

- Jak daleko jest do lotniska? Ile czasu zajmuje dojazd?
Lotnisko w Pizie (Pisa): 42km - 0h 37m
Lotnisko we Florencji (Firenze): 92km - 1h 08m
Lotnisko we Genova: 154km - 1h 51m
Zobacz na mapie, gdzie znajdują się lotniska.

- Czy udzielacie informacji o dojazdach?
Informacje o dojeździe i poruszaniu się po Toskanii znajdują się tutaj

- Kiedy otrzymam wskazówki dojazdu i informację jak odebrać klucze?
Adres i wskazówki dojazdu będą dostępne po zaksięgowaniu pełnej wpłaty za wynajęcie domu. Informacje te znajdą Państwo również na naszej stronie w zakładce „moje konto”.
Pod numerem tel. do To Toskania będzie też można zasięgnąć informacji nt. domu po przyjeździe.

- Gdzie znajdę wskazówki dojazdu?
Po zaksięgowaniu pełnej wpłaty informacje te są udostępniane na naszej stronie w zakładce „moje konto”.

- Czy pobyt może się rozpoczynać w innym dniu niż sobota?
Od początku czerwca do końca września nie ma takiej możliwości. W pozostałych terminach jest to możliwe za zgodą właścicieli, zwłaszcza w przypadku rezerwacji typu „last minute”. Prosimy o kontakt we wszelkich nietypowych sprawach.

- Jakie są atrakcje dla dzieci w okolicach willi?
Tutaj przedstawiamy klika propozycji ciekawego spędzenia czasu z dziećmi.

- Co można robić ciekawego w okolicach willi?
Tutaj można stworzyć swój własny przewodnik po Toskanii.

- Czy można zabrać zwierzęta?
Domy przyjazne zwierzętom są oznaczone ikonką psa widoczną w opisie. Zgoda dotyczy zazwyczaj JEDNEGO zwierzęcia, w innych przypadkach prosimy o wcześniejszy kontakt. Zwierzęta nie mogą przebywać w okolicy basenu i w nim pływać, nie mogą również wchodzić na kanapy, fotele i łóżka. Ogród należy sprzątać po zwierzętach. W niektórych domach pobyt zwierząt jest odpłatny, dlatego też należy zawczasu sprawdzić ewentualne koszty.

Wyszukiwarka willi