7 dni 9-17.30 +48 223079889

Zaloguj się


Degustacja wina

 • Degustacja wina

  Nasze degustacje win i wycieczki po winnicach z przewodnikiem pozwolą na odkrycie najlepszych toskańskich win, poznanie ciekawych ludzi i poszerzenie wiedzy o produkcji wina. Będzie okazja, by spotkać słynnych winiarzy i lokalnych wytwórców oraz doświadczyć gościnności mieszkańców. Kulminacyjnym punktem wycieczki jest degustacja co najmniej trzech win z wybranej winnicy.

  Kiedy: dostępne przez cały rok
  Gdzie: Twoja willa lub winnice w okolicy
  Jak długo: 1 do 2 godzin
  Ile osób: 1 lub więcej osób
  Ile: € € / €€€

  Zazwyczaj obejmuje:
  - Wycieczka po winnicy (wizyta w winnicy, w piwnicach i poznanie procesu produkcji wina)
  - Degustacja 3 do 4 win
  - Zniżki na zakupy wina (mogą się różnić w zależności od winiarni)

  Jak to działa
  Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem wina, który poszukuje całodniowej wycieczki po winnicach (z kierowcą i lunchem w cenie), czy też wolisz indywidualne oprowadzanie po winnicy, znajdziemy dla Ciebie coś odpowiedniego.

  Kliknij tutaj, aby poprosić o wycenę.

  Warunki ogólne
  Wyjątkowe Przeżycia w Toskanii i inne dodatkowe usługi są świadczone przez lokalne firmy lub osoby niezależne od To Tuscany. Działamy wyłącznie jako pośrednik dla usługodawców, a Twoja umowa będzie zawarta z lokalną firmą lub osobą na uzgodnionych pomiędzy Wami warunkach. Możesz poprosić o przesłanie tych informacji e-mailem. Mogą one obejmować wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności dostawcy usług.

  Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełnymi Warunkami ogólnymi

Zapytaj o wille