+48 223079889
Adres email
Hasło

Zakupy w sklepach outlet

 • Wprowadzenie do zakupów w sklepach outlet.

  LO SPACCIO Sklepy z końcówkami kolekcji marek takich jak Gucci, Prada, Dolce & Gabbana i Fendi.
  Ilu Włochów stać na to by zawsze nosić ubrania marek takich jak Prada lub Gucci?
  Odpowiedź: To oczywiste.
  1) Mają oni tylko kilka strojów, które noszą często oraz
  2) posiadają oni małą książeczkę o nazwie Lo Scoprioccassioni (wersja w języku włoskim), o tym gdzie kupić markowe ubrania po okazyjnych cenach we Włoszech.

  Będąca jednym z najlepiej strzeżonych sekretów we Włoszech, ta książeczka to mapa drogowa najlepszych miejsc na zakupy, zarówno na północy, jak i na południu kraju. Jest ona dostępna we wszystkich dobrych księgarniach w języku angielskim, a także w kilku innych językach. Czy zdają sobie Państwo sprawę z tego, że buty marki Banfi można kupić prosto z fabryki za 1/5 ceny detalicznej?

  Włoscy projektanci w Toskanii
  Valdarno to dolina w Toskanii, rozpościerająca się między Florencją a Rzymem, będąca też domem Prady. Oznacza to że sklepy fabryczne marek Prada i Gucci znajdują się jedyne godzinę drogi od Chianti.

 • Centrum handlowe The Mall (Gucci i inne marki)

  W centrum handlowym mieści się około 14 sklepów wiodących marek, takich jak: Agnona, Bottega Veneta, Emanuel Ungaro, Ermenegildo Zegna, Fendi, Giorgio Armani, Gucci, Hogan, I Pinco Pallino, La Perla, Loro Piana, Marni, Salvatore Ferragamo, Sergio Rossi, Tod's, Valentino e Yves Saint Laurent.
  Niedługo mają tu powstać dodatkowe sklepy innych prestiżowych marek. Na terenie obiektu znajduje się też kawiarnia.
  Godziny otwarcia: Pon-sob 10.00-19.00, Niedz 15.00-19.00.
  Swięta publiczne: Nieczynne
  DOJAZD:
  Samochodem

  Z Mediolanu: Jedź autostradą A1, kierunek Florencja/Rzym, następnie zjedź na drogę oznaczoną znakiem Incisa. Zjedź w drogę z prawej strony w kierunku Pontassieve, aż dotrzesz do Leccio. Po przejechaniu przez Leccio, po lewej stronie pojawi się centrum handlowe.
  Dojazd z Rzymu: Jedź autostradą A1, kierunek Florencja, następnie zjedź na drogę oznaczoną znakiem Incisa. Zjedź w drogę z prawej strony w kierunku Pontassieve, aż dotrzesz do Leccio. Po przejechaniu przez Leccio, po lewej stronie pojawi się centrum handlowe.
  Pociągiem
  Wsiądź do pociągu na stacji Santa Maria Novella we Florencji w kierunku Rignano sull'Arno, a następnie zamów taksówkę do Leccio (około 5 min).
  Autobus kursujący wahadłowo i transport publiczny
  Serwis dzienny operuje pomiędzy Florencją a centrum handlowym. W celu uzyskania informacji lub dokonania rezerwacji należy skontaktować się z centrum informacyjnym.
  Centrum informacyjne
  T +39 055 8657 775
  F +39 055 8657 801
  info@design-management.it

 • Dolce & Gabbanna

  DOLCE AND GABBANNA INDUSTRIA S.P.A.- Spaccio Aziendale: Lokalizacja: S. Maria Maddalena, 49-Pian Dell'Isola,Incisa in Val A'arno (FI)
  Tel: +39 055 833 1300 Fax +39 055 833 1301
  Szerokość geograficzna, długość geograficzna 43.689611,11.45175
  Godziny otwarcia: Poniedziałek - sobota od 9.00 do 19.00. Niedziela od 10.00 do 19.00. Godziny otwarcia należy potwierdzić telefonicznie, gdyż mogą one ulec nagłej zmianie.
  Dojazd:
  Z Mediolanu - Jedź autostradą A1, kierunek Florencja/Rzym.
  Dojazd z Rzymu: Jedź autostradą A1, kierunek Florencja.
  Zjedź z autostrady A1 zjazdem Incisa i skręć w prawo, kierując się na drogę SS69. Po drodze zauważysz brązowo-żółty znak, wskazujący D&G. Adresy podane na wizytówkach sklepowych są poprawne. Aby dotrzeć do placówki handlowej marki Gucci, po skręceniu za znakiem w kierunku D&G, kieruj się drogą SS69, aż do momentu kiedy pojawi się ekskluzywny biały budynek w kształcie kwadratu, oznaczony szyldem 'CAFE'.

 • Prada

  Lokalizacja: Levanella, SS 69
  52025 Montevarchi (AR)
  Tel : +39 055 91 901
  Szerokość geograficzna, długość geograficzna, 43.509201,11.598757
  Godziny otwarcia: Poniedziałek - niedziela od 9.30 do 19.30. Niedziela: 10.00 - 2.00; 2.00 - 8.00. Godziny otwarcia należy potwierdzić telefonicznie, gdyż mogą one ulec nagłej zmianie. W sobotę panuje tu największy ruch. Ostatnie wejście na teren placówki handlowej możliwe jest do pół godziny przed zamknięciem.
  Dojazd:
  Jedź autostradą A1 - zjedź w drogę oznaczoną 'Valdarno', następnie kontynuuj wzdłuż drogi SS 69 w kierunku Arezzo. Przejedź przez Montevarchi i 'Località levanella', jak już miniesz wioskę, a następnie stację benzynową, jedź według znaków w kierunku I PELLETTIERI D'ITALIA, a znak 'Zona Industriale' miń po lewej. Outlet znajduje się w tylnej części głównego kompleksu przemysłowego. Jest to pokaźny, nisko stojący budynek przemysłowy, znajdujący się po prawej stronie. Nie jest łatwo namierzyć podany adres, dlatego warto dopytać się lokalnych mieszkańców o wskazówki.

 • Valdichiana Outlet Village

  Najbardziej dogodny outlet, jeśli planujecie zatrzymać się na południe od Sieny lub w Umbrii. Nie ma tam tak ekstrawaganckich marek jak w Barberino Outlet Village lub The Mall, ale jest tam bardzo duży wybór dla tych, którzy szukają wygodnych ubrań na co dzień lub sklepów gospodarstwa domowego.

  Jak się tam dostać:
  Z autostrady A1 zjedź w Valdichiana - Sinalunga - Bettolle S.P. 327
  Z dwupasmowej drogi Siena – Perugia zjedz w Bettolle
  Przy zjazdach z obu autostrad zauważycie znaki na Valdichiana Outlet Village.
  Codzienny transfer ze stacji kolejowej w Arezzo.
  Strona: http://www.valdichianaoutlet.it/en/

 • Barberino Designer Outlet

  Otoczone pięknymi krajobrazami Mugello, oddalone jedynie o pół godziny od Florencji, centrum handlowe Barberino to idealne miejsce na zakupy dla prawdziwych miłośników mody!

  W skład centrum wchodzą nowoczesne sklepy firmowe najlepszych krajowych i zagranicznych marek. Zaprojektowane tak, aby przypominały renesansowe wille, otoczone bujną zielenią sklepy są położone nad rzeką Sieve i połączone malowniczymi drewnianymi mostkami. W ofercie jest 200 najbardziej luksusowych marek odzieżowych, w tym kolekcje takich domów mody jak Prada, Dolce & Gabbana, Class Roberto Cavalli, Furla, Blumarine, Borbonese i innych – po cenach niższych o 30-70%.
  Centrum handlowe Barberino oferuje także dodatkowe usługi, takie jak bezcłowe zakupy dla gości zagranicznych, codzienny autobus z Florencji, tradycyjne toskańskie restauracje oraz plac zabaw.
  Na gości z „To Tuscany” czeka specjalny pakiet powitalny!
  W jego skład wchodzi:
  - ekskluzywny „Paszport do świata mody”, uprawniający do zniżki o dalsze 10% od cen outletowych we wszystkich biorących udział w promocji sklepach
  - przewodnik po centrum handlowym Barberino (dostępny w językach angielskim, francuskim, niemieckim, chińskim, rosyjskim i portugalskim)
  - kupon rabatowy do wykorzystania podczas przerwy w zakupach w którejś z licznych kawiarni i barów.
  Aby otrzymać pakiet powitalny wystarczy przedstawić potwierdzenie rezerwacji z „To Tuscany” w punkcie informacyjnym centrum handlowego.

  Jak się tam dostać:
  Z autostrady A1 zjedź w Barberino del Mugello
  Codzienny transfer ze stacji kolejowej we Florencji.
  Strona http://www.mcarthurglen.com/it/barberino-designer-outlet/en/

 • Często zadawane pytania na temat outletów.

  Czy w ofercie będą dostępne konkretne produkty, których poszukuję? Zakupy w outletach bywają nieprzewidywalne. Czasami to po prostu brak szczęścia, nie trafienie na poszukiwany produkt, lub odkrycie czegoś o czym nigdy by się nie pomyślało. Niczego nie można być pewnym. Nawet pracownicy outletów nie wiedzą jaki towar zostanie dostarczony następnego dnia.
  Czy możliwe jest dostarczenie danych produktów pod wskazany adres? Dostarczanie tego typu produktów za granicę oznaczałoby naruszenie warunków umowy przemysłowej i zaniżenie cen sklepów flagowych. Jeśli wyrażamy chęć nabycia towarów w obniżonej cenie, nie zostaje nic innego jak wybrać się osobiście do outletu.
  Czy pracownicy outletów mówią po angielsku? Tak, pracownicy orientują się także w rozmiarach międzynarodowych.
  Które lotnisko jest najbliżej sklepów outletowych? Lotniska, które znajdują się najbliżej outletów Prada i Gucci występują w następującej kolejności: Florencja, Piza, Rzym.
  Czy możliwe jest dotarcie do outletów transportem publicznym? Poruszanie się transportem publicznym jest możliwe, aczkolwiek nie jest to najdogodniejsze rozwiązanie. Należy wsiąść w pociąg z Florencji lub Arezzo w kieunku Montevarchi. Stamtąd należy zamówić taksówkę i dojechać nią do sklepów. Na prośbę kierowca taksówki jest w stanie poczekać podczas wyprawy na zakupy, bądź wrócić na umówioną godzinę; należy jednak pamiętać, iż wszystkie sklepy typu outlet usytuowane są w odległych rejonach.  
  Czy w pobliżu znajduje się przyzwoity hotel w rozsądnej cenie?
  Według naszych informacji, w okolicy outletów nie ma żadnych hoteli, w związku z czym nie jesteśmy w stanie niczego polecić. Jeśli celem podróży jest odwiedzenie outletów, wówczas po dotarciu na miejsce należy zasięgnąć rady lokalnych mieszkańców odnośnie zakwaterowania - nie jest to okolica turystyczna, więc nie powinno być problemu ze znalezieniem noclegu. Outlety znajdują się w odległości około 30 minut samochodem z Florencji.
  O której najlepiej wybrać się na zakupy? Najlepiej stawić się na terenie Prady przed jej otwarciem, około 9.00. Po otrzymaniu biletu warto wstąpić do wyjątkowo ekskluzywnej kawiarni, znajdującej się tuż obok. W kawiarni klienci informowani są o nadejściu ich kolejki za pomocą elektronicznego licznika. Towar o najlepszej jakości rozchodzi się najszybciej. Należy pamiętać o bilecie. Asystentka sprzedaży umożliwia przechowanie wybranego towaru, podczas gdy klient może oddać się szaleńczym poszukiwaniom kolejnych produktów. Pod koniec możliwe jest spokojnie przejrzenie zgromadzonego towaru, przed podjęciem ostatecznej decyzji. Nie zalecamy zakupów w weekendy, święta publiczne lub w czasie wyprzedaży (w okresie kiedy najlepsza część końcówek kolekcji dostarczana jest do sklepów). Jak w przypadku wszystkich sklepów outlet, nie wszystko jest się w stanie przewidzieć. Bywa, iż szczęście sprzyja nam jednego dnia, a z kolei innego - nie jesteśmy w stanie znaleźć nic, co warte jest kupna. W sklepie Prady najczęściej wybór jest ogromny, raz natomiast może się zdarzyć, iż nic nie przykuje naszej uwagi - w zależności od szczęścia. W sklepie Gucci jest z kolei na odwrót, brak wyboru jednego dnia może oznaczać, iż sytuacja się powtórzy podczas kolejnych wizyt w tym outlecie. Z tego powodu kolejki tam nie istnieją, także zalecamy odwiedzić w pierwszej kolejności Pradę, a następnie wybrać się do outletu Gucci. Ze względu na to, że inne outlety zostały otwarte w lipcu 2001 r., obecnie nie są one oblegane tłumami klientów.
  Co jeśli chodzi o wyprzedaże w zwykłych sklepach? Podczas okresów wyprzedaży (wczesny styczeń i od początku lipca) towary, jakie można nabyć w sklepach, są równie atrakcyjne jak i te, które oferowane są w firmowych outletach. Outlety nigdy nie oferują wyprzedaży.
  Co jeśli chodzi o outlety w innych rejonach Włoch? Odwiedziliśmy imponujące outlety nieopodal jeziora Como (Armani, Fendi, Iceburg) i Lago Maggiore (głównie ceramika, porcelana i naczynia kuchenne) oraz w Legnano (dominują buty, Fratelli Rosetti itp.), lecz ze względu na znaczną odległość nie jesteśmy w stanie udzielić informacji z pierwszej ręki. Po dotarciu na lotnisko zalecamy zakup książeczki Lo Scoprioccasione.

Poznaj Toskanię na wycieczkach z

Honeymoon Organic Wine & Food Tour In Chianti end with Romantic Dinner (Tuscany)

HONEYMOON ORGANIC TOUR IN CHIANTI - Wine & Food Tour in Chianti Wine Region end with Romantic Dinner (Tuscany-Italy)

Tour Length:
 7/8 hours (time flexible).
Departure Time: You can select on of the following start time you like (2:00 pm - 2:30 pm - 3:00 pm - 3:30 pm - 4:00 pm)
Inclusions: Deluxe Mercedes/Audi car/minivan with professional English speaking driver, gratuities (optional), admission fees to church and museums, meals and beverage. Gelato stop at Antica Gelateria.
Note: This tour will be private
Special instructions: Comfortable walking shoes recommended. The vehicle will escort you for the entire tour. Our tours are flexible. Price include English speaking driver-guide for all tour long.

from 540 Euro

Full-Day Chianti Tour by Vespa Scooter from San Gimignano

Spend a full-day riding across the gentle and tranquil roads of the Chianti landscape on this incredibly fun tour. Hop-on-board your very own Vespa scooter and explore the countryside for an unforgettable collection of views. Take a break at lunch stop on the way for a delicious meal accompanied by a tasting of wines.

from 100 Euro

Bolgheri wine tour private shore excursion from Livorno port

Relax and enjoy the beauty of Tuscany on this 8-hour tour from Livorno port to the countryside of Bolgheri. Your English-speaking driver/guide will take you from the port of Livorno passing by the Etruscan Coast to discover the renowned town of Bolgheri and the history of the Italian literature in Castagneto Carducci. See 'Cypress Avenue' leading into Bolgheri with 2500 cypress trees. Enjoy approximately 45 minutes free time to explore the narrow streets of Bolgheri town.Discover how anonymous wine grapes become famous wines known worldwide when you visit a local winery. While here, you'll have some time to enjoy wine tasting and a savoury Tuscan lunch (at own expense) at the wine shop.
Transport by air-conditioned minivan and port pickup and drop-off is included.

from 900 Euro

Honeymoon Organic Bio Wine and Food Tour In Chianti included also San Gimignano

HONEYMOON ORGANIC TOUR IN CHIANTI - Wine & Food Tour in Chianti Wine Region (Tuscany-Italy)

Tour Length:
 7/8 hours (time flexible).
Departure Time: You can select on of the following start time you like (8:30am – 9:00am - 9:30am - 10:00am - 10.30 am)
Inclusions: Deluxe Mercedes/Audi car/minivan with professional English speaking driver, gratuities (optional), admission fees to church and museums, meals and beverage. Gelato stop at Antica Gelateria.
Note: This tour will be private
Special instructions: Comfortable walking shoes recommended. The vehicle will escort you for the entire tour. Our tours are flexible. Price include English speaking driver-guide for all tour long.

from 540 Euro
Wyszukiwarka willi