7 dni 9-17.30 +48 223079889

Zaloguj się


Dobra zabawa w L'Accademia del Buon Gusto w Panzano

 • Dobra zabawa w L'Accademia del Buon Gusto w Panzano

  W Chianti, szczególnie jeśli chodzi o degustację wina, duże znaczenie odgrywają ludzie. Niecodzienna wycieczka po wspaniałej winnicy to zaledwie powierzchowna wyprawa. W sąsiednim Panzano in Chianti wyrabia się dobrej klasy wino, a ludzie je produkujący czynią te odwiedziny niezapomnianymi. L'Accademia del Buon Gusto to sklep z winami, który wyróżnia się dzięki zabawnemu i pełnemu energii właścicielowi.

  Spotkanie z nim jest jak spotkanie z przyjacielem, który pasjonuje się zarówno winem, jak i Toskanią, i lubi dzielić się swoją wiedzą.
  Wielojęzyczny Stefano Salvadori jest sympatycznym gospodarzem starej daty, który rozbawi Cię i przybliży Ci krainę wina, jaką jest Chianti. Stefano oferuje bezpłatne degustacje toskańskich win, oliwy z oliwek i octu, a jednocześnie pięknie opowiada o Chianti, Slow Food, toskańskim życiu, tradycjach, sztuce, polityce, wszechświecie i każdym innym temacie. Sklep z winami nie przypadkiem nosi nazwę „Akademii dobrego smaku”. Odwiedzający zwykle opuszczają go obładowani nie tylko winem, ale i nową wiedzą.

  Adres: Piazza Riscasoli 7,
  50022
  Panzano in Chianti

  Tel: 055 856 0159
  Strona: www.accademiadelbuongusto.com

Zapytaj o wille