7 dni 9-17.30 +48 223079889

Zaloguj się


Rodzaje toskańskich willi

Nie wiecie w jakiej willi się zatrzymać, ani które miejsce najbardziej będzie wam opowiadać? Od tego tu jesteśmy. Chętnie pomożemy wam zorganizować idealny wyjazd. Zapraszamy do przejrzenia naszego przewodnika po oferowanych przez nas różnorodnych willach na terenie całej Toskanii.

Niezależnie od upodobań, wśród opisanych willi znajdziecie to czego szukacie, a zapewnione informacje pomogą wam w wyborze rodzaju willi, a także jej lokalizacji.

Poniżej przedstawiamy opisy głównych regionów wśród których można wybierać. Należą do nich Chianti, Toskania i Umbria.

Mamy olbrzymi wybór willi, z których każda ma własny indywidualny charakter. Wszystkie są osobiście dobierane przez naszych pracowników. Naszym gościom oferujemy jedynie najwyższej jakości, indywidualnie zaaprobowane wille. Prosimy przejrzeć poniższe rodzaje toskańskich willi i już dziś przez Internet zarezerwować sobie pobyt w Toskanii.

Rodzaje toskańskich willi

Agroturystyka w Toskanii

Czy szukają Państwo idealnego gospodarstwa rolnego na wynajem na najbliższe wakacje?
Proszę wybrać coś z naszej oferty gospodarstw agroturystycznych, które osobiście odwiedziliśmy

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować tylko najlepsze gospodarstwa agroturystyczne na wynajem. Każdy dom w ofercie jest starannie dobierany przez nasz zespół, który odwiedza nieruchomości przez cały rok, aby osobiście sprawdzić, czy spełniają one bez wyjątku nasze rygorystyczne wymagania co do jakości i komfortu.

Jeżeli szukają Państwo urokliwego domu z własnym charakterem, który spełni Państwa potrzeby wakacyjne, na pewno znajdą go Państwo w naszej szerokiej ofercie gospodarstw agroturystycznych.

Proszę przyjrzeć się naszym gospodarstwom agroturystycznym w Toskanii
Mogą też Państwo szukać domów w konkretnych regionach: w okolicach FlorencjiSieny czy Umbrii
Najlepsze toskańskie gospodarstwa agroturystyczne są na wyciągnięcie ręki

Nasze gospodarstwa agroturystyczne na wynajem to idealne miejsca na rodzinne wakacje pięknym włoskim latem. Własny dom w sercu toskańskiej lub umbryjskiej wsi to najlepszy sposób, aby wraz z rodziną cieszyć się skarbami kultury i kuchni włoskiej. Domy wakacyjne to najlepsza opcja niezależnie od tego, czy podróżują Państwo z rodziną, przyjaciółmi czy we dwójkę.

Nasze gospodarstwa agroturystyczne na wynajem doskonale nadają się na dłuższy pobyt niezależnie od tego, czy pragną Państwo spokojnie odpoczywać na wsi, zwiedzać okoliczne miasta czy degustować wina z tego legendarnego regionu. Każdy z naszych domów będzie świetną bazą na piesze lub rowerowe wypady.
Wyszukiwanie gospodarstw agroturystycznych na wynajem

Czytaj dalej

Wille w Toskanii

Czy szukają Państwo idealnej – luksusowej, a zarazem autentycznej – willi na najbliższe wakacje w Toskanii?

Dokładamy wszelkich starań, aby udostępnić Państwu najlepsze toskańskie domy na wynajem.  Wszystkie wybieramy osobiście, żeby sprawdzić, czy spełniają nasze wysokie wymagania dotyczące jakości i komfortu.  Nasz zespół odwiedza oferowane domy przez cały rok.
Możemy z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że oferujemy na wynajem tylko najlepsze toskańskie domy wakacyjne.

Jeżeli szukają Państwo pełnej charakteru i uroku willi w Toskanii, z pewnością znajdą Państwo dopasowaną do swoich potrzeb nieruchomość w naszej ofercie.

Domy wakacyjne w Toskanii Proszę zapoznać się z całą naszą ofertą domów wakacyjnych w Toskanii
Mogą też Państwo ograniczyć swoje poszukiwania do okolic Florencji bądź Umbrii
Domy wakacyjne w Toskanii
Jeśli szukają Państwo miejsca, gdzie poczują się jak w domu wiosną, latem lub jesienią, nasze wille na wynajem w Toskanii to doskonały wybór.  Dom wakacyjny w sercu Chianti to najlepszy sposób, aby wraz z rodziną cieszyć się skarbami kultury i kuchni włoskiej bądź po prostu wypoczywać w słońcu. Domy na wynajem to najlepsza opcja niezależnie od tego, czy podróżują Państwo we dwójkę, czy też z rodziną.
Domy wakacyjne w Toskanii
Każdy z naszych 750 domów wakacyjnych w Toskanii to idealne miejsce na dłuższy pobyt. Oferujemy zdecydowanie najlepsze domy na wynajem w Toskanii – dzięki nam bez przeszkód poznają Państwo krainę wina i dawnych arcydzieł. Piękne okolice mogą Państwo zwiedzać pieszo lub na rowerze. Nasze domy wakacyjne w Toskanii są idealnym miejscem na wakacje dla każdego.
Proszę zapoznać się z naszym wyborem domów wakacyjnych w Toskanii.

Czytaj dalej

Czym jest Toskańska osada?

Czym jest toskańska osada/kompleks?
Proszę sobie wyobrazić toskański i umbryjski krajobraz z wszechobecnymi uroczymi wioskami na wzgórzach. Niewielkie skupiska budynków stoją na szczytach wzniesień górujących nad okolicznymi winnicami lub polami. To właśnie włoskie borgo, czyli osady.

Borgo były pierwotnie kompleksami połączonych krętymi ścieżkami kamiennych stodół i obór. Pośrodku był dziedziniec, a wokół ogrody. Grupę budynków często uzupełniała niewielka kaplica. W borgo mieszkali zatrudnieni do pracy przy żniwach lub zbiorze winogron i oliwek dzierżawcy oraz ich rodziny, którzy wynajmowali zakwaterowanie od posiadaczy ziemskich. Borgo leżały z reguły w samym sercu terenów uprawnych – na wzgórzach wśród pól, winnic i gajów oliwnych – aby pracownicy nie mieli daleko do pracy.

Powojenne uprzemysłowienie Włoch oraz zanik tradycyjnych metod uprawy gruntu poskutkowały exodusem pracowników z obszarów wiejskich do miast, przez co borgo wyludniły się, a wiele z nich, zaniedbanych, popadło w ruinę.

Dzięki inwestycjom napędzanym rozwojem turystyki w regionie Chianti w ostatnich trzech dekadach te niewielkie osady stały się kompleksami zarządzanych jako całość prywatnych apartamentów i willi ze wspólnymi udogodnieniami, na przykład basenami. Ścisłe lokalne przepisy o ochronie zabytków nakazują dokładne zachowanie granic historycznych borgo, a wszelkie ściany zewnętrzne i okna muszą pozostać w niezmienionej postaci. Przy remontach muszą zostać użyte oryginalne elementy, a dopuszczalne w pewnych okolicznościach wykorzystanie „nowych” materiałów podlega ścisłej kontroli. Dopuszcza się jednak modyfikacje we wnętrzach, aby umożliwić zainstalowanie wysokiej jakości wyposażenia. Efektem jest autentyczna rekonstrukcja borgo, którego przestrzeń mieszkalną podzielono na odrębne prywatne apartamenty, domki lub wille z zachowaniem pierwotnego układu kilkusetletniej osady.

Wszystkie oferowane przez To Toskania osady/kompleksy mają długą historię, a w apartamentach często można znaleźć zdjęcia oryginalnych budynków, na których dokładnie widać, jakiej poprawie uległ ich standard. Każda nieruchomość w kompleksie jest samodzielna i zapewnia prywatność; do niemal każdego apartamentu przynależy też prywatna przestrzeń na zewnątrz – niewielki ogród lub taras. Do dyspozycji są wspólne obszary – ogrody i baseny. W niektórych kompleksach udostępniono gościom pralnie, na miejscu bywają też nawet korty tenisowe.  Położenie osad wśród pól i winnic oznacza w każdym przypadku fantastyczne widoki na okolicę.

Czytaj dalej

Osobiście sprawdzone wille

Osobiście odwiedzamy wszystkie domy wakacyjne, zanim zaoferujemy je gościom

Pracownicy To Toskania odwiedzili wszystkie oferowane domy, aby zapewnić najwyższe standardy.

Czytaj dalej

Wille w Chianti do wynajęcia

Szukają państwo idealnego domu w Chiantido wynajęcia na najbliższe wakacje?
Oto nasza oferta, na którą składają się tylko osobiście sprawdzone domy w Chianti!

Robimy co w naszej mocy aby upewnić się, że w naszej ofercie znajdują się tylko najlepsze domy w Chianti. Każdy dom z naszej oferty został wybrany przez zespół, który w ciągu roku osobiście odwiedza wszystkie posiadłości i upewnia się, że każda z nich spełnia nasze rygorystyczne standardy jakości i wygody.

Jeśli szukają państwo urokliwego domu z charakterem, na pewno mamy go w naszej ofercie. Domy w Chianti spełnią wszystkie państwa wymagania dotyczące wakacji.
Całe Chianti znajduje się na wyciągnięcie ręki

Nasze posiadłości z Chianti to idealne „domy z dala od domu”, doskonale nadające się na rodzinne wakacje w pięknym włoskim lecie. Nie ma lepszego sposobu na rozkoszowanie się urokami włoskiej kultury i kuchni, niż spędzenie czasu w samym środku Chianti; w domu na wsi, który można nazwać swoim własnym. Wakacje w takim domu to połączenie tego co najlepsze z obu światów, niezależnie od tego czy podróżuje cała rodzina, czy tylko para.

Nasze domy w Chianti są doskonale usytuowane z myślą o dłuższych pobytach, niezależnie od tego czy macie państwo ochotę na relaks na spokojnej wsi, odkrywanie wszystkich miejscowości regionu, czy też próbowanie różnych smaków w tym legendarnym regionie winiarskim. Chianti można odkrywać na nogach lub na rowerach, a wynajęty dom będzie wtedy pełnił rolę bazy wypadowej.
Wyszukiwarka domów do wynajęcia w Chianti

Telefon kontaktowy +48 530 504 008. Pozwólcie nam państwo pomóc w znalezieniu idealnego domu na wakacje w Chianti.

Czytaj dalej

Wille w Toskanii do wynajęcia

Szukają państwo najlepszych domów w Toskanii do wynajęcia?
Następne wakacje mogą państwo spędzić w jednym z naszych osobiście sprawdzonych domów w Toskanii

Ciężko pracowaliśmy, aby upewnić się, że najlepsze domy do wynajęcia w Toskanii są na wyciągnięcie ręki naszych klientów. Każdy dom z naszej oferty został osobiście dobrany przez członków naszego zespołu. Nasi pracownicy odwiedzają je wszystkie w ciągu roku, aby upewnić się, że każdy z nich spełnia nasze rygorystyczne standardy jakości i wygody – możemy z dumą powiedzieć, że w naszej ofercie znajdują się tylko najlepsze domy do wynajęcia w Toskanii

Jeśli szukają państwo domu w Toskanii, domu urokliwego i z charakterem, na pewno mamy w ofercie coś idealnego.
Cała Toskania znajduje się na wyciągnięcie ręki

Jeśli szukają państwo na wakacje „domu z dala od domu” dla swojej rodziny, to nasz oferta domów do wynajęcia w Toskanii jest idealnym wyborem. Nie ma lepszego sposobu dla rodziny na rozkoszowanie się urokami włoskiej kultury i kuchni (albo na zwyczajny relaks w słońcu), niż spędzenie czasu w ulokowanym w samym sercu Toskanii miejscu, które można nazwać swoim własnym. Wakacje w takim domu to połączenie tego co najlepsze z obu światów, niezależnie od tego czy podróżuje cała rodzina, czy tylko para.

Nasze domy idealnie nadają się na dłuższe wyjazdy. Mogą państwo zanurzyć się w toskańskiej kulturze, poznać tajniki uprawy winorośli i produkcji wina lub historię sztuki. Toskania to miejsce narodzin włoskiego renesansu, a jeden z naszych domów posłuży państwu za bazę wypadową. Inną możliwością są piesze wędrówki lub rowerowe wyprawy po tej pięknej okolicy. Nasze domy w Toskanii znajdują się w idealnym miejscu na każdy rodzaj wakacji.
Wyszukiwarka domów do wynajęcia w Chianti

Czytaj dalej

Wille w Umbrii

Szukają państwo idealnego domu w Umbrii na kolejne wakacje?
Mogą państwo cieszyć się pobytem w jednym z naszych osobiście sprawdzonych domów w Umbrii

Włożyliśmy dużo pracy w upewnienie się, że z nami wybiorą państwo najlepsze domy w Umbrii – osobiście wybieramy każdy z nich aby upewnić się, że wszystkie spełniają nasze rygorystyczne standardy jakości i wygody. Nasz zespół każdego roku regularnie odwiedza wszystkie domy, dzięki czemu możemy z całą pewnością stwierdzić, że są one najlepsze w całej Umbrii.

Jeśli szukają państwo w Umbrii urokliwego domu z charakterem, na pewno mamy go w naszej ofercie. Jesteśmy pewni, że nasze propozycje będą w pełni satysfakcjonujące.
Cała Umbria znajduje się na wyciągnięcie ręki

Jeśli szukają państwo na wakacje „domu z dala od domu” dla swojej rodziny, nasze domy w Umbrii są doskonałym wyborem. Nie ma lepszego sposobu dla rodziny na rozkoszowanie się urokami włoskiej kultury i kuchni niż spędzenie czasu w ulokowanym w samym sercu Umbrii miejscu, które można nazwać swoim własnym. Wakacje w takim domu to połączenie tego co najlepsze z obu światów, niezależnie od tego czy podróżuje cała rodzina, czy tylko para.

Jeśli planują państwo dłuższy pobyt, który pozwoli naprawdę wsiąknąć w kulturę Umbrii, nasze domy dadzą państwu dostęp do wszystkiego – od historycznych miasteczek aż do winnic. Umbrię można odkrywać na nogach lub na rowerach, a wynajęty dom będzie wtedy pełnił rolę bazy wypadowej.
Wyszukiwarka domów w Umbrii

Telefon kontaktowy +48 530 504 008. Pozwólcie nam państwo pomóc w znalezieniu idealnego domu na wakacje w Umbrii.

Czytaj dalej

Usługi dodatkowe w toskańskiej willi


Czytaj dalej
Zapytaj o wille