7 dni 9-17.30 +48 22 3079889

Zaloguj się


TAKSÓWKA W TOSKANII | TO TOSKANIA

  • Taksówka w Toskanii

    Krajobraz Toskanii zmienia się znacznie wraz z przemieszczaniem się z miejsca na miejsce. Toskania północna i południowa wyraźnie różnią się od siebie ukształtowaniem terenu: północ jest bardziej górzysta, bardziej dzika, częściej widzi się tu gęste lasy.

    Nie chcecie wynajmować auta czy prowadzić w Toskanii? Nie ma problemu, gdyż łatwo tu poruszać się taksówką, zwłaszcza w dużych miastach. W Toskanii nie wolno zatrzymywać taksówek na ulicy, tylko trzeba znaleźć wyznaczony postój. Postoje są zwykle zlokalizowane na większych placach miejskich oraz przy dworcach kolejowych i autobusowych. Można też wcześniej zamówić taksówkę przez telefon.

    Większość taksówek ma liczniki, więc nie ma potrzeby negocjowania ceny, ale należy pamiętać, że czasami trzeba zapłacić podwójnie, jeśli z dużego miasto jedzie się do małej miejscowości, w której taksówkarz będzie miał trudności ze znalezieniem klienta na drogę powrotną.

    Skontaktuj się z naszym konsjerżem (experiences@to-tuscany.com), aby uzyskać pomoc w rezerwacji taksówki z wyprzedzeniem.

Zapytaj o wille