+48 223079889

Zaloguj się


TAKSÓWKA W TOSKANII | TO TOSKANIA

 • Taksówka w Toskanii

  Krajobraz Toskanii zmienia się znacznie wraz z przemieszczaniem się z miejsca na miejsce. Toskania północna i południowa wyraźnie różnią się od siebie ukształtowaniem terenu: północ jest bardziej górzysta, bardziej dzika, częściej widzi się tu gęste lasy.

  Nie chcecie wynajmować auta czy prowadzić w Toskanii? Nie ma problemu, gdyż łatwo tu poruszać się taksówką, zwłaszcza w dużych miastach. W Toskanii nie wolno zatrzymywać taksówek na ulicy, tylko trzeba znaleźć wyznaczony postój. Postoje są zwykle zlokalizowane na większych placach miejskich oraz przy dworcach kolejowych i autobusowych. Można też wcześniej zamówić taksówkę przez telefon.

  Większość taksówek ma liczniki, więc nie ma potrzeby negocjowania ceny, ale należy pamiętać, że czasami trzeba zapłacić podwójnie, jeśli z dużego miasto jedzie się do małej miejscowości, w której taksówkarz będzie miał trudności ze znalezieniem klienta na drogę powrotną.

  Poniżej przedstawiamy kilka firm taksówkarskich w Toskanii. Zapraszamy do wybrania kilku z nich i zabrania ich namiarów ze sobą na urlop. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że toskańska firma taksówkarska, z której korzystacie jest godna zaufania.

 • Montevarchi Taxi

  Luca prowadzi firmę Tuscan Tours świadczącą usługi przewozowe w środkowej Toskanii od 2013 r., kiedy przejął rodzinny biznes po swoim ojcu, Rivo. Luca ma 10-letnie doświadczenie w branży, mówi po angielsku, gwarantuje profesjonalizm usług i bezpieczeństwo pasażerów.

  Luca obsługuje transfery z lotnisk, dworców i promów, organizuje wyjazdy do outletów, gdzie można zrobić zakupy w sklepach znanych projektantów ze zniżkami do 70% (Prada, The Mall). Jego specjalnością są wycieczki tematyczne po Toskanii. Wychował się tutaj i zna wszystkie zakątki, chętnie pokaże ciekawe miejsca i atrakcje znane wyłącznie miejscowym.
  Adres: Via Dante 13/F
  52028 Terranuova B.ni (AR)
  Email: info@montevarchitaxi.it
  Tel: +39 331 7340000
  Strona: www.montevarchitaxi.com

 • Shuttle Chianti

  Shuttle Chianti ma siedzibę w Pizie i oferuje wynajem samochodów z kierowcą zarówno w Chianti jak i całych Włoszech. Oprócz tego w ich ofercie znajdują się osobiście dopasowane wycieczki po Chianti. Wszyscy kierowcy są zawodowymi kierowcami z niezbędnymi zezwoleniami i znajdują się w spisie kierowców zawodowych. Ich usługi dostępne są całą dobę, siedem dni w tygodniu, 365 dni w roku i nie ma miejsca, do którego nie mogą dojechać. Doświadczony zespół (wszyscy znają angielski) może również udzielić przydatnych porad dotyczących rozrywek, restauracji i hoteli – wszystko na podstawie własnej znajomości okolicy. Pojazdy są luksusowe i eleganckie – od nowych vanów i minivanów w których zmieści się nawet osiem osób, do samochodów marki Mercedes-Benz czy Volskwagen. Wszystkie zostały dopuszczone do bezpiecznego transportu osób prywatnych, posiadają klimatyzację, GPS, jak i internet i komputer PC na życzenie.

  Oto pełna lista oferowanych usług:
  •Transfery lotniskowe, portowe i ze stacji kolejowych.
  •Wynajem prywatnych taksówek w Chianti i innych miejscowościach.
  •Wycieczki po mieście i szyte na miarę prywatne wypady.
  •Wycieczki na zakupy
  •Osobiści asystenci, którzy pomogą przy kupnie antyków, biżuterii, butów, wyrobów z prawdziwej skóry, torebek i toskańskich specjalności, np. wino lub jedzenie.
  •Transport bagażu lub dokumentów.
  •Wycieczki degustacyjne po Chianti.
  •Wycieczki do miast sztuki, takich jak Florencja, Wenecja, Rzym, Mediolan, Siena, Piza, Lucca, Arezzo, Cortona, Assisi, Volterra, San Gimignano, Monteriggioni, Greve in Chianti, Radda in Chianti, Montalcino, Pienza, Montepulciano, Cinque Terre, Versilia, Bolgheri i inne…
  •Jednodniowa przygoda żeglarska ze sternikiem.
  •Samochody do ślubu.

  Dane kontaktowe
  www.shuttlechianti.com
  shuttlechianti@gmail.com
  0039 392 9248553

 • myDriver

  myDriver jest międzynarodowym przewoźnikiem należącym do firmy Sixt, działającym w całej Toskanii. Oferujemy usługi Premium z floty luksusowych samochodów i mikrobusów, firm takich jak: Mercedes, BMW i Audi kierowanych przez wielojęzychnych, profesjonalnych kierowców. Serwis myDriver jest zawsze dopasowany do potrzeb klienta, od transferów z i do lotnisk, dworców kolejowych czy innych wydarzeń i targów, jak również wycieczki po Toskanii. Podaj miejsce odbioru i miejsce docelowe podróży, bądź skorzystaj z oferty wynajmu godzinowego. Nasz serwis w Toskanii działa 24/7 przez 7 dni w tygodniu, a rezerwacja może być dokonana telefonicznie, on-line lub za pomocą Naszej aplikacji. Czekamy na Was w pięknej Toskanii.
  Tel: +39 06 9762 8088
  Strona: https://www.mydriver.com/

 • Tuscany Taxi Transfer Tour

  Majaca siedzibe w prowincji Pizy w Toskanii, firma Tuscany Transfer Tour to mala firma transportowa i wycieczkowa, która prowadzona jest po bardzo konkurencyjnych cenach. Firma oferuje transfery z lotnisk Piza - Livorno oraz Lukka - Forte dei Marmi lub Viareggio, a takze dla pasazerów sródziemnomorskich rejsów wycieczkowych z portu w Livorno do Florencji i Pizy. Na zyczenie klienta organizowane sa wycieczki z przewodnikiem po Toskanii, Florencji i Sienie. Wycieczki po obszarze Chianti Classic, Pizie i Lucce sa tez dostepne. Firma dysponuje wysokiej jakosci samochodami (marki Mercedes) oraz minibusami o 8 siedzeniach (Mercedes lub Nissan) wraz z kierowca.

  Kontakt
  www.tuscanytransfertour.it
  +39 (0)3927080570
  infotuscanytransfertour@gmail.com

 • Taksówki w Chianti - Elenatours

  Elena prowadzi firmę taksówkarską w Chianti (siedziba we Florencji) i może odebrać państwa z dowolnego miejsca. Dysponuje każdym rozmiarem samochodu, wliczając w to autobusy.
  Oto jej dane kontaktowe:
  Email: info@elenatours.com
  Tel: +39 347 4667750 lub +39 335 8778543
  Strona internetowa: www.elenatours.com

 • Piemme Service

  Firma z Florencji, które oferuje wynajem samochodów i autobusów z kierowcą. Mogą również zorganizować transfer z lotniska i wycieczki.
  Opinia klienta:
  Witaj Lindo
  Dziękujemy za polecenie firmy taksówkarskie, która przewiozła mnie i dwójkę moich dzieci z Florencji do Camipgli.
  Sylvia jest kochana. Gdy tylko wyszliśmy z hali przylotów czekała już na nas ze znakiem i ciepłym włoskim przywitaniem. Mówiła idealnym angielskim i potrafiła przekazać nam mnóstwo informacji o miejscach, które powinniśmy zobaczyć. Zasugerowała odwiedzenie San Gimignano, które znajduje się bardzo blisko Campiglii. To była wspaniała wycieczka, a dzieciom bardzo podobało się miasto (zwłaszcza po tym jak Sylvia opowiedziała im ciekawą historię o średniowiecznym konkursie na zbudowanie najwyższej wieży).
  Dojechaliśmy cali i zdrowi, z sympatycznym i dobrze poinformowanym kierowcą – był to świetny początek naszego pobytu we Włoszech. Fakt, że mogliśmy rozmawiać po angielsku sprawił, że poznaliśmy odpowiedzi na wszystkie nasze pytania, więc zadomowiliśmy się i zrelaksowaliśmy bardzo szybko.
  Wielkie dzięki
  Joanne

  Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt:
  Tel/Fax: (+39) 0558318739
  Telefon komórkowy: (+39) 3386573851
  Email: piero.magherini@virgilio.it
  Strona internetowa: www.piemmeservice.info

 • Wynajem samochodów Simion Gabriel

  Oferujemy wynajem komfortowych vanów i minibusów marki Mercedes, wraz z kierowcami. Mamy siedzibę w Panzano, skąd z łatwością możemy dotrzeć do wszystkich miejscowości w Chianti oraz do Florencji i Sieny.
  Dysponujemy 19-miejscowym minibusem, idealnym dla dużych grup na dłuższe przejazdy i całodzienne wycieczki oraz 8-miejscowym vanem dla mniejszych grup. Samochody są wyposażone we wszystkie udogodnienia.
  Organizujemy wycieczki do Florencji, Sieny, San Gimignano, Pienzy, Montepulciano, Montalcino, Cinque Terre, Perugii, Asyżu, Rzymu, Wenecji, transfery z lotnisk, portów, stacji kolejowych. Organizujemy też wyjazdy na degustacje win: Chianti Tour, Brunello Tour, Nobile Tour. Wszyscy pracownicy mówią po angielsku.

  info@travelintuscany.it
  www.travelintuscany.it
  Telefon komórkowy: +39 334 288 6765


 • Taxi Volterra

  Jeśli szukają państwo firmy taksówkarskiej w Toskanii, która oferuje spersonalizowane usługi, to ta rodzinna firma z siedzibą w Volterrze będzie idealna. Prowadzi ją mówiąca po angielsku, japońsku i francusku Francesca Bertoni. Wszyscy jej kierowcy również mówią po angielsku i posiadają wszystkie dokumenty wymagane przez włoskie prawo do bycia zawodowym kierowcą.

  Firma posiada trzy samochody: Fiat Ducato (8 miejsc), Peugeot 5008 (6 miejsc) i Fiat Scudo (8 miejsc) – wszystkie są bardzo wygodne i wyposażone w klimatyzację. Jeżeli będą państwo potrzebowawli większych pojazdów, Taxi Volterra współpracuje z innymi firmami i na pewno będzie mogła spełnić państwa życzenie.

  Wszyscy pracownicy są dumni ze swojej wiedzy na temat regionu i uwielbiają dzielić się nią z klientami. Wszyscy są doświadczonymi kierowcami i znają każdą drogę zarówno we Włoszech jak i za granicą. Mogą też przygotować dla państwa indywidualnie wymyśloną wycieczkę.

  Dane kontaktowe
  www.volterrataxi.com
  info@volterrataxi.com
  0039 (0)338 5254424

 • Get Italy

  Założona w 1996 r. firma Get Italy z siedzibą w Arezzo oferuje wynajem samochodów z kierowcą przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Usługi dostępne są w Toskanii i poza nią. To doskonały sposób na zorganizowanie transportu na lotnisko, wycieczki po winnicach czy też zwykłego zwiedzania Toskanii i całych Włoch. Posiadają wyłącznie Mercedesy – osobowe, minivany i busy. 60% klientów to cudzoziemcy, dlatego kierowcy swobodnie mówią po angielsku, no i oczywiście po włosku.

  Korzystając z usług Get Italy można podróżować po Toskanii bezstresowo, bezpiecznie i w komfortowych warunkach, zachowując z wakacji we Włoszech wyłącznie miłe wspomnienia.

  Dane kontaktowe
  Get Italy
  info@get-italy.com
  Tel: +39 (0)575 356957

 • Chianti Taxi - firma Mogni Daniele

  Daniele Mogni to nie tylko człowiek z vanem – Daniele jest właścicielem Chianti Taxi i oferuje przewóz osób w swoim ośmioosobowym minivanie. Urodzony i wychowany w pięknym Chianti, zna okolicę na wylot i przez 24 godziny na dobę oferuje następujące usługi przewozowe:
  •Transfery lotniskowe i kolejowe, wraz z transportem bagażu
  •Wycieczki na zakupy
  •Kierowca na kolację (klienci w spokoju mogą napić się drinka!)
  •Samochód na specjalne okazje
  •Wycieczki po winnicach
  Daniele jest certyfikowanym kierowcą, mówi po włosku i angielsku i jest doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy w Chianti lub Toskanii szukają taksówki, z osobistym zacięciem.
  Telefon komórkowy: +39 3898160050
  Email: info@chiantitaxi.com / daniele.mogni@gmail.com
  Strona internetowa: www.chiantitaxi.com

 • Orvieto Taxi

  Taxi Orvieto, firma Ferrazza Raffaele
  14, p. Monaldeschi - 05018 Orvieto (TR)
  Tel: +39 349 7292550

  Orvieto taxi, firma Simone Catarcia
  15, p. Matteotti - 05018 Orvieto (TR)
  Tel: +39 360 433016

  Servizio Taxi Orvieto firma Moncelsi Giulio
  Via Dora Riparia 9 - 05018 Orvieto (TR)
  Tel: +39 360 433057

Zapytaj o wille