Zaloguj się


 
Kariera

Dołącz do naszej drużyny i wyznacz nową jakość usług
Naszą misją jest zapewnienie gościom poczucia emocjonalnej bliskości z Toskanią. Uważamy, że dobrze przygotowane podróże zmieniają życie. Chcemy, aby wszyscy mieli możliwość spojrzenia na Toskanię i Umbrię z innej perspektywy, by mogli doświadczyć lokalnej kultury i poznać codzienne życie mieszkańców. Niektórym pozwoli to przewartościować własne życie i zmienić świat na lepszy.

Co czyni nas wyjątkowymi
Ponad 20 lat temu nasz założyciel Sean i jego żona Sabina przeprowadzili się do Toskanii, gdzie w odrestaurowanej winnicy w sercu Chianti przygotowali swoją pierwszą willę na wynajem i dołożyli wszelkich starań, by zapewnić gościom wyjątkowe i autentyczne doświadczenia. Dziś wciąż goście mogą korzystać z ich wiedzy i indywidualnego podejścia, choć Sean i Sabina oferują już ponad 600 wspaniałych willi do wynajęcia.

Podzielasz nasze wartości?
Empatia – zwracasz uwagę na potrzeby innych: kolegów, współpracowników i gości
Odpowiedzialność - dajesz przykład i bierzesz odpowiedzialność za siebie
„My”, nie „ja” – wsłuchujesz się w głosy innych, dzielisz się talentami
Dbałość o otoczenie - dbasz o środowisko, w którym pracujesz i ludzi, z którymi pracujesz
Masz wyczucie – masz świadomość różnych preferencji kulturowych i estetycznych

Korzyści
• Rozwijaj swoje umiejętności dzięki naszemu programowi rozwoju - zdobywaj nowe umiejętności i pielęgnuj talenty.
• Poznaj Toskanię podczas pełnych atrakcji corocznych podróży, podziwiaj niesamowite krajobrazy, poznaj sztukę i kulturę, spróbuj najlepszych włoskich potraw i wina.
• Dołączając do naszej niszowej firmy turystycznej możesz doświadczyć pracy w prawdziwej rodzinnej atmosferze biznesowej i utrzymywać kontakt z właścicielami.
• Przestronna, klimatyzowana przestrzeń ze zdrowymi przekąskami, w której jest miejsce na swobodę tworzenia i wprowadzanie w życie ciekawych pomysłów.
• Mieścimy się w Whitstable, które jest jednym z miast w o najlepszym standardzie życia w Wielkiej Brytanii, gdzie zarówno w pracy, jak i poza nią będziesz miał szansę być zdrowym i szczęśliwym!
 


Dołącz do nas na

Newsletter

Będziemy Cię powiadamiać o pięknych willach, lokalnych atrakcjach i wyjątkowych przeżyciach.

Dowiedz się więcej

© 1998-2022 To Toskania Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zapytaj o wille