pon. - sob. 9.00-17.30 +48 22 3079889

Zaloguj się


 
Kariera

Dołącz do naszej drużyny i wyznacz nową jakość usług

Naszą misją jest zapewnienie gościom poczucia emocjonalnej bliskości z Toskanią. Uważamy, że dobrze przygotowane podróże zmieniają życie. Chcemy, aby wszyscy mieli możliwość spojrzenia na Toskanię i Umbrię z innej perspektywy, by mogli doświadczyć lokalnej kultury i poznać codzienne życie mieszkańców. Niektórym pozwoli to przewartościować własne życie i zmienić świat na lepszy.

Podzielasz nasze wartości?

Empatia – zwracasz uwagę na potrzeby innych: kolegów, współpracowników i gości
Odpowiedzialność - dajesz przykład i bierzesz odpowiedzialność za siebie
„My”, nie „ja” – wsłuchujesz się w głosy innych, dzielisz się talentami
Dbałość o otoczenie - dbasz o środowisko, w którym pracujesz i ludzi, z którymi pracujesz
Masz wyczucie – masz świadomość różnych preferencji kulturowych i estetycznych

Korzyści

  • Rozwijaj swoje umiejętności dzięki naszemu programowi rozwoju - zdobywaj nowe umiejętności i pielęgnuj talenty.
  • Poznaj Toskanię podczas pełnych atrakcji corocznych podróży, podziwiaj niesamowite krajobrazy, poznaj sztukę i kulturę, spróbuj najlepszych włoskich potraw i wina.
  • Dołączając do naszej niszowej firmy turystycznej możesz doświadczyć pracy w prawdziwej rodzinnej atmosferze biznesowej i utrzymywać kontakt z właścicielami.
  • Przestronna, klimatyzowana przestrzeń ze zdrowymi przekąskami, w której jest miejsce na swobodę tworzenia i wprowadzanie w życie ciekawych pomysłów.
  • Mieścimy się w Whitstable, które jest jednym z miast w o najlepszym standardzie życia w Wielkiej Brytanii, gdzie zarówno w pracy, jak i poza nią będziesz miał szansę być zdrowym i szczęśliwym!
Zapytaj o wille