Zadzwoń do nas: +48 223079889
Adres email
Hasło

O nas

To Toskania ma w ofercie olbrzymi wybór indywidualnie dobranych willi wakacyjnych na terenie Toskanii i Umbrii. Nasi eksperci osobiście odwiedzają wszystkie nieruchomości i chętnie pomagają naszym klientom znaleźć wymarzoną willę.

To Toskania zapewnia:
 • Najlepsze prywatne toskańskie wille po najniższych cenach
 • Sprawną, przyjazną obsługę oraz bezpieczny system rezerwacji on-line
 • Indywidualną znajomość oferowanych willi oraz ich właścicieli
 • Fachową wiedzę na temat regionu i atrakcji w jakie obfituje

Poznaj cały zespół

 • Sean Caulfield

  Właściciel

  Firmę To Toskania założyłem w 1998 roku z myślą o ułatwieniu kontaktów między urlopowiczami a właścicielami ekskluzywnych miejscowych nieruchomości. Przez ostatnie 20 lat rozbudowałem tak ilość oferowanych willi, jak i wielkość zespołu, który dzięki zapewnianiu przyjaznej, sprawnej obsługi klienta odgrywa kluczową rolę w sukcesie firmy. W chwili obecnej To Toskania ma największą - i ciągle poszerzaną - ofertę indywidualnie dobranych willi w regionie. Należą do nich wille idealne dla par, rodzin i grup znajomych. Rezerwacji można dokonywać w prostym ale bezpiecznym systemie rezerwacji on-line, bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Toskania to mój dom. Sposobność podzielenia się tym cudownym miejscem z naszymi klientami napawa mnie prawdziwą dumą. Więcej informacji na mój temat można znaleźć w tym artykule w Financial Times.

  Email: sean@to-tuscany.com

  Języki: angielski i włoski

 • Lisa Leggate

  Dyrektor/Administrator/ Specjalista ds. willi

  Toskania to niezwykłe miejsce, które znam i kocham, dlatego cieszę się, że pracuję dla wiodącego centrum wynajmu nieruchomości, które oferuje wspaniałe toskańskie mieszkania wakacyjne po umiarkowanych cenach. Pracuję w głównej siedzibie firmy w Canterbury w Wielkiej Brytanii, a moja rola polega na pomaganiu Seanowi w prowadzeniu firmy. Jestem też zastępcą przewodniczącego Stowarzyszenia Brytyjskich Organizatorów Wycieczek do Włoch (ABTOI) oraz członkiem brytyjskiego Stowarzyszenia Kobiet Pracowniczek Biur Podróży (AWTE).

  Email: lisa@to-tuscany.com

  Języki: angielski

 • Małgorzata Kałużna

  Specjalista ds. willi – Polska

  Moja pasaja do podróżowania zaczęła się, gdy skoczyłam 18 lat. Mieszkałam między innymi w kilka lat w Paryżu oraz Anglii, gdzie ukończyłam studia turystyki i biznesu. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, zdobywać nowe doświadczenia, poznawać nowych ludzi, nowe smaki, kultury i poglądy. Włochy są idealnym miejscem, aby realizować te marzenia. We Włoszech trudno się nie zakochać, są pięknym krajem które wywarło na mnie niesamowite wrażenie. La dolce vita, gaje oliwne, niezliczone smaki regionalnej kuchni. To Toskania umożliwiła mi podróżowanie do Toskanii i zdobywanie doświadczenia i wiedzy na temat nieruchomości które są do Państwa dyspozycji. Proszę o kontakt chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

  Email: zapytania@to-toskania.pl
  Tel: +48 530 504 008

  Języki: polski, francuski i angielski

 • Emma Pyke

  Przedstawiciel w Wielkiej Brytanii  Email: enquiries@to-tuscany.com
  Tel: +44 (0)1227 646040

  Języki: angielski

 • Isabelle Besnier

  Specjalista ds. willi – Francja

  Toskania to przepiękny i słynny region, a willa w tym wspaniałym miejscu zapewni Ci wakacje pełne kultury i historii. Co więcej, włoskie wina i kuchnia i znane na całym świecie. Z zamiłowania do projektowania wnętrz, zawsze czerpałam przyjemność podróżowania do nowych willi. Z przyjemnością pomogę Państwu przy wyborze wakacji.

  Email: info@to-toscane.fr
  Tel: +33 (0)9 70 460 949

  Języki: francuski, angielski

 • Vinny Van der Linden

  Specjalista ds. willi – Holandia

  Mam wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej i chętnie pomogę Państwu wybrać wymarzone wakacje. Toskania ma wszystko, czego potrzeba do niezapomnianego wypoczynku. Od pięknych okolic po wyśmienite potrawy.
  Kilka razy do roku wybieram się osobiście do Toskanii, aby obejrzeć domy i zdobyć cenna wiedze na ich temat. Chętnie pomogę w wyborze domu lub apartamentu. Proszę o kontakt z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania.

  Email: info@to-toscane.nl
  Tel: +31 (0)20 893 4302

  Języki: niderlandzki, angielski

 • Karen Humphrey

  Obsługa klienta i specjalista ds. willi

  Aby utrzymać pozycję lidera rynku, potrzebujemy szczerych ocen i opinii naszych gości, dlatego bardzo poważnie traktujemy ich uwagi. Moja rola polega w części na monitorowaniu otrzymywanych ocen i wprowadzaniu w życie wszelkich koniecznych zmian i poprawek w zapewnianych usługach i nieruchomościach. Przedstawiając swoje uwagi on-line, goście pomagają nam ciągle udoskonalać naszą ofertę wakacyjną. Dodatkowo pomagam klientom z Australii i Nowej Zelandii w wyborze willi, a także zapewniam obsługę administracyjną zespołu To Toskania.

  Email: karen@to-tuscany.com
  Tel: +44 (0) 207 193 8156
  Skype: karenhumph

  Języki: angielski

 • Barbara Parrini

  Relacje z właścicielami willi

  Wakacje w naszych willach przebiegają gładko w dużej mierze dzięki ścisłej współpracy z ich właścicielami. Moja rola polega na zapewnianiu interakcji między nimi a naszą agencją oraz na udzielaniu odpowiedzi na zapytania dotyczące nieruchomości i rezerwacji. Siena to moje rodzinne miasto. Z prawdziwą dumą dzielę się z resztą zespołu wiedzą na temat regionu, przekazując informacje często wiadome jedynie miejscowym mieszkańcom, dzięki czemu nasi goście mogą się spodziewać udanych wakacji i powrotu do domu z radosnymi wspomnieniami.

  Email: barbara@to-tuscany.com
  Tel: +39 339 535 1017
  Skype: barbedera

  Języki: angielski i włoski

 • Anna Rybak

  Wyszukiwanie nieruchomości

  Włochy zawsze uważałam za swoją drugą ojczyznę. Uwielbiam tutejszy styl życia, kulturę, krajobrazy oraz ciepły klimat. W 2004 roku, po latach wizyt w tym kraju, po odwiedzinach w Toskanii zdecydowałam się tutaj osiąść. Mam doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości, co ułatwia mi wyszukiwanie w okolicach Lukki i na wybrzeżu wersylijskim willi do dodania do oferty To Toskania. Szukam apartamentów i willi, których wspaniała lokalizacja, otoczenie i wyposażenie zaspokoją wszystkie potrzeby naszych klientów.

  Email: anna@to-tuscany.com

  Języki: włoski, polski i angielski

 • Silvano Falcioni

  Wyszukiwanie nieruchomości

  Mieszkam nieopodal wielu oferowanych przez nas nieruchomości. Moja praca polega na odwiedzaniu nowych domów i sprawdzaniu, czy spełniają one nasze wysokie wymagania. Ściśle współpracuję z właścicielami willi, kompletując informacje o nieruchomościach oraz gromadząc wiedzę na temat lokalnych atrakcji przyrodniczych i kulturalnych, co później ułatwia gościom wybór zakwaterowania oraz zaplanowanie co warto zobaczyć i zrobić podczas pobytu. Dzięki wykonanej przeze mnie pracy, gościom pozostaje tylko wypoczywać i cieszyć się udanymi wakacjami.

  Email: silvano@to-tuscany.com

  Języki: angielski, niemiecki i włoski

 • Michela Menegon

  Zarządzanie projektami

  Na moich oczach To Toskania rozwinęła się z małej firmy reprezentującej kilka willi w jedno z największych biur turystycznych regionu, które dzięki witrynie w pięciu językach zachęca gości z całego świata do poznania tego pięknego zakątka Włoch. Moja rola polega na zarządzaniu naszą witryną tak, aby wszystkie domeny działały gładko. Moje zadanie to zapewnienie pełnej satysfakcji klientów poczynając od momentu, gdy zaczynają przeglądać nasze toskańskie wille.

  Email: michela@to-tuscany.com

  Języki: angielski, włoski i francuski

 • Paul Perry

  Redakcja stron internetowych

  Naszym zadaniem jest zapewnienie gościom płynnej obsługi naszej witryny, poczynając od przeglądania willi po rezerwację. Do moich obowiązków zaś należy upewnienie się, aby wszystkie potrzebne klientom informacje były w zasięgu ręki oraz aby treść naszego serwisu internetowego była szczegółowa i wysokiej jakości, z rzetelnymi, dokładnymi i aktualnymi informacjami oraz inspirującymi opisami willi i apartamentów, które w pełni oddają ducha wakacji w Toskanii.

  Email: office@to-tuscany.com

  Języki: angielski

 • Joe Hill

  Edytor Treści

  Moim zadaniem jest dostarczenie klientom rzetelnych opisów oferowanych przez nas willi. Dokładność i uczciwość to dla nas priorytet - nie chcemy, aby nasi klienci wynajmowali wille lub apartamenty, z których nie będą zadowoleni. Dzięki szczegółowym opisom i zdjęciom możemy zaproponować odpowiednie miejsce na udane wakacje. Współpracuję z naszymi przedstawicielami oraz osobami, które wyszukują wille i wspólnie opracowujemy informacje, która na koniec trafiają do Państwa.

  Email: joe@to-tuscany.com

  Dostępne języki: angielski

 • Valentina Petri

  Usługi concierge

  Moim zadaniem jest zapewnienie szczególnej, osobistej opieki naszym gościom. Dzięki doskonałej znajomości willi z naszego portfolio i szerokiej wiedzy o Toskanii, przy współpracy z właścicielami willi i z lokalnymi firmami mogę zaproponować szyte na miarę oferty wynajmu wraz z dodatkowymi usługami. Każda rekomendacja jest zindywidualizowana, dotyczy konkretnego domu i okolicy i odpowiada na potrzeby naszych klientów. Spodziewajcie się wyjątkowych propozycji i świetnej obsługi!

  Email: concierge@to-tuscany.com

  Dostępne języki: angielski, włoski

Zapytaj o oferty
Szukaj
Dodaj zakładkę
To Toskania na Facebooku