Zadzwoń do nas: +48 530 504 008
Witamy, zarejestruj się
Zadzwoń do nas: +48 530 504 008
Adres email
Hasło

O nas

To Toskania ma w ofercie olbrzymi wybór indywidualnie dobranych willi wakacyjnych na terenie Toskanii i Umbrii. Nasi eksperci osobiście odwiedzają wszystkie nieruchomości i chętnie pomagają naszym klientom znaleźć wymarzoną willę.

To Toskania zapewnia:
 • Najlepsze prywatne toskańskie wille po najniższych cenach
 • Sprawną, przyjazną obsługę oraz bezpieczny system rezerwacji on-line
 • Indywidualną znajomość oferowanych willi oraz ich właścicieli
 • Fachową wiedzę na temat regionu i atrakcji w jakie obfituje

Poznaj cały zespół

 • Sean Caulfield

  Właściciel

  Firmę To Toskania założyłem w 1998 roku z myślą o ułatwieniu kontaktów między urlopowiczami a właścicielami ekskluzywnych miejscowych nieruchomości. Przez ostatnie 20 lat rozbudowałem tak ilość oferowanych willi, jak i wielkość zespołu, który dzięki zapewnianiu przyjaznej, sprawnej obsługi klienta odgrywa kluczową rolę w sukcesie firmy. W chwili obecnej To Toskania ma największą - i ciągle poszerzaną - ofertę indywidualnie dobranych willi w regionie. Należą do nich wille idealne dla par, rodzin i grup znajomych. Rezerwacji można dokonywać w prostym ale bezpiecznym systemie rezerwacji on-line, bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Toskania to mój dom. Sposobność podzielenia się tym cudownym miejscem z naszymi klientami napawa mnie prawdziwą dumą. Więcej informacji na mój temat można znaleźć w tym artykule w Financial Times.

  Email: sean@to-tuscany.com

  Języki: angielski i włoski

 • Lisa Leggate

  Dyrektor/Administrator

  Toskania to niezwykłe miejsce, które znam i kocham, dlatego cieszę się, że pracuję dla wiodącego centrum wynajmu nieruchomości, które oferuje wspaniałe toskańskie mieszkania wakacyjne po umiarkowanych cenach. Pracuję w głównej siedzibie firmy w Canterbury w Wielkiej Brytanii, a moja rola polega na pomaganiu Seanowi w prowadzeniu firmy. Jestem też zastępcą przewodniczącego Stowarzyszenia Brytyjskich Organizatorów Wycieczek do Włoch (ABTOI) oraz członkiem brytyjskiego Stowarzyszenia Kobiet Pracowniczek Biur Podróży (AWTE).

  Email: lisa@to-tuscany.com

  Języki: angielski

 • Mikołaj Wierzbicki

  Specjalista ds. willi – Polska

  Firmę To Toskania poznałem z dwóch stron: jako klient oraz jako członek zespołu i przedstawiciel. Po raz pierwszy zetknąłem się z To Toskania, gdy szukałem willi na swoje własne wesele. Nie spodziewałem się wtedy, że wkrótce, po rozmowie z właścicielem firmy Seanem, będę rozpowszechniać informacje o tych przepięknych willach w Polsce. Nigdy wcześniej nie pracowałem w branży turystycznej, ale dużo czytam o Toskanii i często ją odwiedzam. Chętnie pomagam gościom organizować niezapomniane wyjazdy do tego pociągającego zakątka świata.

  Email: mikolaj@to-toskania.pl
  Tel: +48 530 504 008
  Skype: mikolaj_wierzbicki

  Języki: polski i angielski

 • Dympna Docherty

  Przedstawiciel w Wielkiej Brytanii

  Jako pracownicy To Toskania, jesteśmy dumni z zapewnianej przez nas indywidualnej obsługi klienta, dlatego proszę bez wahania kontaktować się ze mną w sprawie naszych toskańskich willi. Wiele z nich osobiście odwiedziłam. Od wielu lat pracuję w branży turystycznej i niezliczonym osobom pomogłam zaplanować ekscytujący urlop wypoczynkowy. Niezależnie od tego, czy jedziecie do Toskanii na romantyczny urlop we dwoje, wakacje rodzinne czy zjazd przyjaciół, chętnie pomogę wam w znalezieniu idealnego miejsca na wypoczynek w tym przepięknym regionie Włoch.

  Email: dympna@to-tuscany.com
  Tel: +44 (0)121 286 7782
  Skype: dympnadoc

  Języki: angielski

 • Dick Calabro

  Specjalista ds. willi – USA

  Przez wiele lat służbowo podróżowałem po Europie, dzięki czemu dobrze poznałem Włochy. W 1998 roku, po dwóch krótkich dniach pobytu w Toskanii, zakochałem się w tym regionie. Nieco później kupiłem tu apartament, który po 10 latach korzystania przez 2 miesiące w roku sprzedaliśmy. Przez ten czas polubiliśmy Toskanię jeszcze bardziej. Z prawdziwą radością w imieniu firmy To Toskania pokazuję swoim rodakom z USA ten piękny zakątek świata. Potrzebujecie pomocy we wcieleniu w życie swoich marzeń? Jestem do waszej dyspozycji.

  Email: dick@to-tuscany.com
  Tel: 888-768-4401 (linia bezpłatna)
  Skype: dick.us

  Języki: angielski

 • Sonia Merolli

  Specjalista ds. willi – Niemcy

  Urodziłam się i wychowałam w Toskanii, dzięki czemu znam niemal wszystkie miasta i wioski, w których zlokalizowane są nasze piękne wille i apartamenty. Ta znajomość regionu plus rozległe doświadczenie w branży turystycznej sprawiają, że zawsze jestem w stanie pomóc klientom w znalezieniu idealnej willi na ten najważniejszy tydzień roku. Uważnie wysłuchuję indywidualnych życzeń i pomysłów, i oferuję profesjonalną pomoc połączoną z osobistym podejściem do klienta.

  Email: sonia@to-toskana.de
  Tel: +49 89 45162949
  Skype: andiamointoscana

  Języki: niemiecki, angielski i włoski

 • Virginie Biarnay

  Specjalista ds. willi – Francja

  W ostatnich latach często jeżdżę do Toskanii z mojego domu w Prowansji. Podczas każdej wizyty jeszcze bardziej zakochuję się w tym regionie Włoch. W imieniu To Toskania z dumą dzielę się tą pasją z urlopowiczami z Francji. Korzystam przy tym z doświadczenia nabytego podczas pracy jako kierownik operacyjny w różnych biurach podróży. Służę pomocą w zaplanowaniu niezapomnianych wakacji w toskańskiej willi.

  Email: virginie@to-toscane.fr
  Tel: +33 (0)9 70 460 949
  Skype: lacigaledusud

  Języki: francuski, angielski i włoski

 • Ruth Albracht

  Specjalista ds. willi – Holandia

  Toskania ma wszystkie komponenty niezapomnianych wakacji - zachwycające krajobrazy, pyszne potrawy i wina, ogrom atrakcji... Z prawdziwym entuzjazmem dzielę się tym wspaniałym miejscem z naszymi gośćmi z Holandii. Co roku kilkakrotnie wyjeżdżam do Toskanii, gdzie odwiedzam nasze wille i nowe atrakcje turystyczne, dzięki czemu oferuję naszym klientom rzetelne porady i informacje. Od wielu lat pracuję w branży turystycznej i wyjątkowo sobie cenię obsługę klienta, którą uważam za najistotniejszą w swojej pracy.

  Email: ruth@to-toscane.nl
  Tel: +31 (0)20 893 4302

  Języki: niderlandzki, angielski, francuski, niemiecki

 • Karen Humphrey

  Obsługa klienta i specjalista ds. willi

  Aby utrzymać pozycję lidera rynku, potrzebujemy szczerych ocen i opinii naszych gości, dlatego bardzo poważnie traktujemy ich uwagi. Moja rola polega w części na monitorowaniu otrzymywanych ocen i wprowadzaniu w życie wszelkich koniecznych zmian i poprawek w zapewnianych usługach i nieruchomościach. Przedstawiając swoje uwagi on-line, goście pomagają nam ciągle udoskonalać naszą ofertę wakacyjną. Dodatkowo pomagam klientom z Australii i Nowej Zelandii w wyborze willi, a także zapewniam obsługę administracyjną zespołu To Toskania.

  Email: karen@to-tuscany.com
  Tel: +61 1300 416 714 (Australia - taryfa lokalna)
  Skype: karenhumph

  Języki: angielski

 • Barbara Parrini

  Relacje z właścicielami willi

  Wakacje w naszych willach przebiegają gładko w dużej mierze dzięki ścisłej współpracy z ich właścicielami. Moja rola polega na zapewnianiu interakcji między nimi a naszą agencją oraz na udzielaniu odpowiedzi na zapytania dotyczące nieruchomości i rezerwacji. Siena to moje rodzinne miasto. Z prawdziwą dumą dzielę się z resztą zespołu wiedzą na temat regionu, przekazując informacje często wiadome jedynie miejscowym mieszkańcom, dzięki czemu nasi goście mogą się spodziewać udanych wakacji i powrotu do domu z radosnymi wspomnieniami.

  Email: barbara@to-tuscany.com
  Tel: +39 339 535 1017
  Skype: barbedera

  Języki: angielski i włoski

 • Anna Rybak

  Wyszukiwanie nieruchomości

  Włochy zawsze uważałam za swoją drugą ojczyznę. Uwielbiam tutejszy styl życia, kulturę, krajobrazy oraz ciepły klimat. W 2004 roku, po latach wizyt w tym kraju, po odwiedzinach w Toskanii zdecydowałam się tutaj osiąść. Mam doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości, co ułatwia mi wyszukiwanie w okolicach Lukki i na wybrzeżu wersylijskim willi do dodania do oferty To Toskania. Szukam apartamentów i willi, których wspaniała lokalizacja, otoczenie i wyposażenie zaspokoją wszystkie potrzeby naszych klientów.

  Email: anna@to-tuscany.com

  Języki: włoski, polski i angielski

 • Silvano Falcioni

  Wyszukiwanie nieruchomości

  Mieszkam nieopodal wielu oferowanych przez nas nieruchomości. Moja praca polega na odwiedzaniu nowych domów i sprawdzaniu, czy spełniają one nasze wysokie wymagania. Ściśle współpracuję z właścicielami willi, kompletując informacje o nieruchomościach oraz gromadząc wiedzę na temat lokalnych atrakcji przyrodniczych i kulturalnych, co później ułatwia gościom wybór zakwaterowania oraz zaplanowanie co warto zobaczyć i zrobić podczas pobytu. Dzięki wykonanej przeze mnie pracy, gościom pozostaje tylko wypoczywać i cieszyć się udanymi wakacjami.

  Email: silvano@to-tuscany.com

  Języki: angielski, niemiecki i włoski

 • Michela Menegon

  Zarządzanie projektami

  Na moich oczach To Toskania rozwinęła się z małej firmy reprezentującej kilka willi w jedno z największych biur turystycznych regionu, które dzięki witrynie w pięciu językach zachęca gości z całego świata do poznania tego pięknego zakątka Włoch. Moja rola polega na zarządzaniu naszą witryną tak, aby wszystkie domeny działały gładko. Moje zadanie to zapewnienie pełnej satysfakcji klientów poczynając od momentu, gdy zaczynają przeglądać nasze toskańskie wille.

  Email: michela@to-tuscany.com

  Języki: angielski, włoski i francuski

 • Paul Perry

  Redakcja stron internetowych

  Naszym zadaniem jest zapewnienie gościom płynnej obsługi naszej witryny, poczynając od przeglądania willi po rezerwację. Do moich obowiązków zaś należy upewnienie się, aby wszystkie potrzebne klientom informacje były w zasięgu ręki oraz aby treść naszego serwisu internetowego była szczegółowa i wysokiej jakości, z rzetelnymi, dokładnymi i aktualnymi informacjami oraz inspirującymi opisami willi i apartamentów, które w pełni oddają ducha wakacji w Toskanii.

  Email: office@to-tuscany.com

  Języki: angielski

 • Joe Hill

  Edytor Treści

  Moim zadaniem jest dostarczenie klientom rzetelnych opisów oferowanych przez nas willi. Dokładność i uczciwość to dla nas priorytet - nie chcemy, aby nasi klienci wynajmowali wille lub apartamenty, z których nie będą zadowoleni. Dzięki szczegółowym opisom i zdjęciom możemy zaproponować odpowiednie miejsce na udane wakacje. Współpracuję z naszymi przedstawicielami oraz osobami, które wyszukują wille i wspólnie opracowujemy informacje, która na koniec trafiają do Państwa.

  Email: joe@to-tuscany.com

  Dostępne języki: angielski

 • Sara Boldarin

  Usługi concierge

  Moim zadaniem jest zapewnienie szczególnej, osobistej opieki naszym gościom. Dzięki doskonałej znajomości willi z naszego portfolio i szerokiej wiedzy o Toskanii, przy współpracy z właścicielami willi i z lokalnymi firmami mogę zaproponować szyte na miarę oferty wynajmu wraz z dodatkowymi usługami. Każda rekomendacja jest zindywidualizowana, dotyczy konkretnego domu i okolicy i odpowiada na potrzeby naszych klientów. Spodziewajcie się wyjątkowych propozycji i świetnej obsługi!

  Email: sara@to-tuscany.com

  Dostępne języki: angielski, włoski, niemiecki, francuski, hiszpański

 
Podziel się Share
 
Wybierz dom
Zapytaj o oferty
Szukaj
Dodaj zakładkę
To Toskania na Facebooku