pon. - sob. 9.00-17.30 +48 22 3079889

Zaloguj się


O nas

Nasza misja

Firma To Tuscany, w Polsce działająca pod marką To Toskania została założona w 1998 roku przez Seana Caulfielda,  aby zaoferować osobiście sprawdzone wille wakacyjne w Chianti. Dwie dekady później nasza oferta obejmuje 600 różnorodnych willi dla par, grup przyjaciół i rodzin. Nasz cel jest prosty – chcemy zapewnić wspaniałe wille i wyjątkową obsługę oraz podzielić się naszą wiedzą o Toskanii.

Nasza historia rozpoczęła się ponad 20 lat temu, kiedy założyciel firmy przeniósł się do Toskanii ze swoją żoną – Włoszką i zakochał się w tym regionie. Punktem wyjścia było proste pytanie: jak wyglądałyby idealne wakacje do Toskanii? Z dala od zgiełku codziennego życia. Tylko willa, piękna lokalizacja i obfitość najlepszych lokalnych dań i win. To marzenie stało się teraz rzeczywistością. To Tuscany oferuje jedne z najlepszych i najlepiej wyposażonych willi w Toskanii, położonych w najbardziej poszukiwanych miejscach. Wsłuchujemy się w indywidualne potrzeby,  dzielimy się pomysłami na poznanie najbardziej niesamowitych miejsc i najpiękniejszych krajobrazów, by Twój czas spędzony w Toskanii wraz z rodziną i przyjaciółmi był wyjątkowym przeżyciem.

Wakacje w toskańskiej willi to coś więcej niż zwykły wypoczynek. Toskanię znamy jak własną kieszeń, współpracujemy z miejscowymi przewodnikami, wytwórcami i firmami. Możemy zaproponować mnóstwo lokalnych atrakcji, o których nie piszą w przewodnikach. Wynajmując u nas willę dostajesz o wiele więcej, niż sam dom. Przygotuj się na przygodę!

Poznaj cały zespół

 • Sean Caulfield

  Właściciel

  Firmę To Toskania założyłem w 1998 roku z myślą o ułatwieniu kontaktów między urlopowiczami a właścicielami ekskluzywnych miejscowych nieruchomości. Przez ostatnie 20 lat rozbudowałem tak ilość oferowanych willi, jak i wielkość zespołu, który dzięki zapewnianiu przyjaznej, sprawnej obsługi klienta odgrywa kluczową rolę w sukcesie firmy. W chwili obecnej To Toskania ma największą - i ciągle poszerzaną - ofertę indywidualnie dobranych willi w regionie. Należą do nich wille idealne dla par, rodzin i grup znajomych. Rezerwacji można dokonywać w prostym ale bezpiecznym systemie rezerwacji on-line, bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Toskania to mój dom. Sposobność podzielenia się tym cudownym miejscem z naszymi klientami napawa mnie prawdziwą dumą. Więcej informacji na mój temat można znaleźć w tym artykule w Financial Times.

  Email: sean@to-tuscany.com

  Języki: angielski i włoski

 • Lisa Leggate

  Dyrektor/ Administrator/ Specjalista ds. willi

  Toskania to niezwykłe miejsce, które znam i kocham, dlatego cieszę się, że pracuję dla wiodącego centrum wynajmu nieruchomości, które oferuje wspaniałe toskańskie mieszkania wakacyjne po umiarkowanych cenach. Pracuję w głównej siedzibie firmy w Canterbury w Wielkiej Brytanii, a moja rola polega na pomaganiu Seanowi w prowadzeniu firmy. Jestem też zastępcą przewodniczącego Stowarzyszenia Brytyjskich Organizatorów Wycieczek do Włoch (ABTOI) oraz członkiem brytyjskiego Stowarzyszenia Kobiet Pracowniczek Biur Podróży (AWTE).

  Email: lisa@to-tuscany.com

  Języki: angielski

 • Mikołaj Wierzbicki

  Mikołaj Wierzbicki

  Specjalista ds. willi – Polska

  Pierwszy raz odwiedziłem Włochy jako nastolatek, ale tak naprawdę wszystko zaczęło się od obejrzanego gdzieś w małym kinie filmu „Ukryte pragnienia”, który pozostawił we mnie obraz rajskiej, niespiesznej Toskanii, w której żyje się pełnią życia. Musiało to we mnie powoli kiełkować, bo kiedy wiele lat później zastanawiałem się, gdzie chciałbym urządzić swoje wesele, stanęły mi przed oczami krajobrazy z tego filmu. Potem nastąpił niezwykły ciąg zdarzeń - szukając willi na przyjęcie weselne trafiłem na Brytyjczyka, który wynajmował domy w Chianti. Tak poznałem Seana, właściciela To Tuscany, który niedługo później zaproponował mi współpracę. Zjeździłem Toskanię wzdłuż i wszerz, samochodem, na rowerze, ścigałem się w wyścigu L’Eroica, oglądałem Palio, odwiedziłem dziesiątki winnic i restauracji, chodziłem szlakiem Via Francigena, więc jeśli ktoś będzie potrzebował informacji z pierwszej ręki, chętnie pomogę.

  Email: zapytania@to-toskania.pl
  Tel: +48 530 504 008

  Języki: polski i angielski

 • Melanie Thwaites

  Specjalista ds. willi - Wielka Brytania

  Po odwiedzeniu regionu Chianti dowiedziałam się, czym jest toskański styl życia. Podróżując zdobyłam mnóstwo informacji o wynajmowanych przez nas willach, poznałam ich otoczenie, jadłam w okolicznych restauracjach, dzięki czemu mogę się dzielić wskazówkami, gdzie warto zjeść lub gdzie warto pojechać, aby zobaczyć najpiękniejsze zakątki.
  Zadbam o to, by Twoje wakacje były udane i gwarantuję najlepszą obsługę od początku do końca!

  Email: enquiries@to-tuscany.com
  Tel: +44 (0)1227 646040

  Języki
  Melanie Thwaites: angielski

 • To Toskana-Team

  Specjalista ds. willi – Niemcy

  Naszym zadaniem jest spełnienie Twoich marzeń o toskańskich wakacjach. Niezależnie od tego, czy podróżujesz jako para, jako rodzina, czy z grupą przyjaciół, chcemy mieć pewność, aby Twoje wakacje były pełne wrażeń i miłych wspomnień. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące wakacji, niemiecki zespół To-Toskana chętnie Ci pomoże.

  Email: anfrage@to-toskana.de
  Tel: +49 (0)3222 1097029

  Języki:
  Britta Kerr: niemiecki, angielski
  Kristel Blaauw: niemiecki, angielski, francuski
  Corina Sonnleitner: niemiecki, angielski

 • To Toscane Team

  Francuski specjalista ds. Willi

  Toskania to prawdziwie legendarny region, a willa w tym wspaniałym miejscu zapewni Ci wakacje pełne kultury i historii. Co więcej, włoskie wina i kuchnia znane są na całym świecie. Z zamiłowania do projektowania wnętrz, zawsze czerpaliśmy przyjemność z podróżowania do nowych willi. Z przyjemnością pomożemy w wyborze miejsca, dostosowanym specjalnie do Państwa potrzeb.

  Email: info@to-toscane.fr
  Tel: +33 (0) 187210355

  Języki:
  Cynthia Keters: francuski, angielski, hiszpański

 • Vinny Van der Linden

  Specjalista ds. willi – Holandia

  Toskania ma wszystko, czego potrzeba, aby naprawdę przeżyć niezapomniane wakacje, od pięknej okolicy, po pyszne jedzenie i doskonałe wino. Kilka razy do roku podróżujemy i odkrywamy nowe zakątki Toskanii w celu przekazania cennej wiedzy, jaką dysponujemy, mając wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej.

  Email: info@to-toscane.nl
  Tel: +31 (0)20 893 4302

  Vinny Van der Linden :niderlandzki i  angielski

 • Karen Humphrey

  Obsługa klienta

  Aby utrzymać pozycję lidera rynku, potrzebujemy szczerych ocen i opinii naszych gości, dlatego bardzo poważnie traktujemy ich uwagi. Moja rola polega w części na monitorowaniu otrzymywanych ocen i wprowadzaniu w życie wszelkich koniecznych zmian i poprawek w zapewnianych usługach i nieruchomościach. Przedstawiając swoje uwagi on-line, goście pomagają nam ciągle udoskonalać naszą ofertę wakacyjną.

  Email: karen@to-tuscany.com
  Tel: +44 (0) 207 193 8156
  Skype: karenhumph

  Języki: angielski

 • Emily Barker

  Menadżer ds. marketingu

  Toskania to miejsce jedyne w swoim rodzaju, już podczas pierwszego pobytu czułam się tu jak u siebie. Toskania zauroczyła mnie i mojego męża tak bardzo, że wzięliśmy tutaj ślub i wszystko było jak na zamówienie - pogoda, jedzenie, ludzie, lokalizacja, obsługa i ogólne wrażenia. Dołączenie do To Tuscany było spełnieniem moich marzeń, dlatego z wielką przyjemnością przedstawiam naszą kolekcję willi nowym i powracającym klientom.

  Email: emily@to-tuscany.com

  Języki: angielski

 • Sara Crivellaro

  Koordynator wynajmu

  Moim obowiązkiem jest pośredniczyć i ułatwiać komunikację między właścicielami oferowanych przez nas willi a klientami i dbanie, by wakacje spełniały wszelkie oczekiwania naszych gości. Ponadto zajmuję się wszelkimi pytaniami dotyczącymi umów, nieruchomości i rezerwacji przesyłanymi przez właścicieli domów.

  E-mail: sara@to-tuscany.com

  Języki: angielski, włoski

 • Silvano Falcioni

  Wyszukiwanie nieruchomości

  Mieszkam nieopodal wielu oferowanych przez nas nieruchomości. Moja praca polega na odwiedzaniu nowych domów i sprawdzaniu, czy spełniają one nasze wysokie wymagania. Ściśle współpracuję z właścicielami willi, kompletując informacje o nieruchomościach oraz gromadząc wiedzę na temat lokalnych atrakcji przyrodniczych i kulturalnych, co później ułatwia gościom wybór zakwaterowania oraz zaplanowanie co warto zobaczyć i zrobić podczas pobytu. Dzięki wykonanej przeze mnie pracy, gościom pozostaje tylko wypoczywać i cieszyć się udanymi wakacjami.

  Email: silvano@to-tuscany.com

  Języki: angielski, niemiecki i włoski

 • John Rivers

  Kierownik działu IT

  Mam przyjemność pracować w dziale IT w To Toskania. Jestem odpowiedzialny za opracowywanie, wdrażanie i administrowanie systemami teleinformatycznymi w To Toskania. Aktywnie reaguje na wszelkie opinie, które otrzymuje. Moim najwyższym priorytetem jest zapewnienie, że Twoje doświadczenia z nami są tak płynne i łatwe, jak to tylko możliwe.

  E-mail: john@to-tuscany.com

  Języki: angielski

 • Dave Barratt

  IT developer

  Wspomnienia z wyjazdów wakacyjnych z żoną, nastoletnimi dziećmi i przyjaciółmi zostaną już ze mną na zawsze. Podróże to moja pasja i cieszę się, że pracuję z zespołem ludzi dzielących ją ze mną. Napędzany mocną włoską kawą dbam o systemy informatyczne, dzięki którym możesz cieszyć się sprawnie działającą stroną i bezproblemowo korzystać oferty To Toskania.

  Email: dave@to-tuscany.com

  Języki: angielski

 • Valentina Petri

  Experiences and Destination Manager

  Moim zadaniem jest zapewnienie szczególnej, osobistej opieki naszym gościom. Dzięki doskonałej znajomości willi z naszego portfolio i szerokiej wiedzy o Toskanii, przy współpracy z właścicielami willi i z lokalnymi firmami mogę zaproponować szyte na miarę oferty wynajmu wraz z dodatkowymi usługami. Każda rekomendacja jest zindywidualizowana, dotyczy konkretnego domu i okolicy i odpowiada na potrzeby naszych klientów. Spodziewajcie się wyjątkowych propozycji i świetnej obsługi!

  Email: experiences@to-tuscany.com

  Dostępne języki: angielski, włoski

 • Karen Robertson

  Asystent administracyjny

  Moja praca polega na zapewnieniu pomocy administracyjnej dla naszego dyrektora i menedżera, Lisy Leggate. Tutaj, w głównej siedzibie firmy To Toskania odpowiadam za codzienną pracę administracyjną, która pozwala na sprawne funkcjonowanie biura. Cieszę się, że mogę być częścią tego dynamicznego i entuzjastycznego zespołu wspaniałych ludzi, którzy są tutaj po to, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze warunki wypoczynku w tym pięknym miejscu, jakie jest Toskania.

  E-mail: coordinator@to-tuscany.com

  Języki: angielski

Zapytaj o wille