Zaloguj się


O nas

Nasza misja

Firma To Tuscany, w Polsce działająca pod marką To Toskania została założona w 1998 roku przez Seana Caulfielda,  aby zaoferować osobiście sprawdzone wille wakacyjne w Chianti. Dwie dekady później nasza oferta obejmuje 600 różnorodnych willi dla par, grup przyjaciół i rodzin. Nasz cel jest prosty – chcemy zapewnić wspaniałe wille i wyjątkową obsługę oraz podzielić się naszą wiedzą o Toskanii.

Nasza historia rozpoczęła się ponad 25 lat temu, kiedy założyciel firmy przeniósł się do Toskanii ze swoją żoną – Włoszką i zakochał się w tym regionie. Punktem wyjścia było proste pytanie: jak wyglądałyby idealne wakacje do Toskanii? Z dala od zgiełku codziennego życia. Tylko willa, piękna lokalizacja i obfitość najlepszych lokalnych dań i win. To marzenie stało się teraz rzeczywistością. To Tuscany oferuje jedne z najlepszych i najlepiej wyposażonych willi w Toskanii, położonych w najbardziej poszukiwanych miejscach. Wsłuchujemy się w indywidualne potrzeby,  dzielimy się pomysłami na poznanie najbardziej niesamowitych miejsc i najpiękniejszych krajobrazów, by Twój czas spędzony w Toskanii wraz z rodziną i przyjaciółmi był wyjątkowym przeżyciem.

Wakacje w toskańskiej willi to coś więcej niż zwykły wypoczynek. Toskanię znamy jak własną kieszeń, współpracujemy z miejscowymi przewodnikami, wytwórcami i firmami. Możemy zaproponować mnóstwo lokalnych atrakcji, o których nie piszą w przewodnikach. Wynajmując u nas willę dostajesz o wiele więcej, niż sam dom. Przygotuj się na przygodę!

Poznaj cały zespół

 • Sean Caulfield

  Założyciel Firmy

  Sean po raz pierwszy poczuł smak pracy na własny rachunek pracując u boku swojego ojca w rodzinnej cukierni. Jego pierwszym samodzielnym start-upem była hurtowa sprzedaż kwiatów i roślin, na skalę całego kraju. Sprzedał firmę i przeniósł się do Chianti w 1997 roku. Po ukończeniu szkoły językowej zainwestował w swoje pierwsze wille na wynajem, a właściciele sąsiednich willi obserwując jego sukces poprosili, by pomógł w wynajmie ich domów. W ten sposób w 2000 r. powstała firma To Tuscany.
  Poza pracą jest wielkim fanem wycieczek narciarskich, a na co dzień po okolicy jeździ na rowerze razem z miejscową grupą kolarską, po czym zawsze ma apetyt na włoskie jedzenie i wino! Jego ulubionym cytatem jest „im więcej wiesz, tym więcej wiesz, że nie wiesz”.

 • Lisa Leggate

  Dyrektor Firmy

  Pierwsza praca Lisy była związana z firmą Marks and Spencer, gdzie przeszła ich słynne szkolenie i szybko została najmłodszym menedżerem HR w M&S. Później Lisa zrezygnowała na kilka lat z pracy zawodowej, by skupić się na wychowaniu trójki dzieci. Sean, właściciel To Tuscany i brat Lisy, poprosił o pomoc przy odpowiadaniu na maile gości, co w rezultacie zakończyło się trwającą do tej pory rodzinną współpracą i wspólnym prowadzeniem firmy, z której oboje są bardzo dumni. Poza pracą Lisa jest fanką piłki nożnej, kibicuje West Ham United na dobre i na złe! Wakacje spędza w Toskanii... dlaczego? Ponieważ ona i jej mąż nigdy nie nudzą się niesamowitym jedzeniem, zapierającymi dech w piersiach widokami, bogactwem kultury, przyjaznymi mieszkańcami Toskanii i oczywiście lokalną kuchnią i winem chianti… Ulubione danie: Pappardelle al Cinghiale z kieliszkiem chianti.

 • Mikołaj Wierzbicki

  Specjalista ds. willi

  Mikołaj pierwszy raz odwiedził Włochy jako nastolatek, ale zakochał się w toskańskich krajobrazach i włoskim stylu życia po obejrzeniu nakręconego w sercu Chianti filmu „Ukryte pragnienia”. Kilka lat później, gdy szukał w tej okolicy willi na przyjęcie weselne, poznał Seana, założyciela To Tuscany. Wkrótce były klient został współpracownikiem i specjalistą od toskańskich willi. Mikołaj przemierzył Toskanię wzdłuż i wszerz samochodem, rowerem i pieszo, brał udział w wyścigu L'Eroica, obserwował Palio, odwiedzał winnice, chodził szlakiem Via Francigena i wszystko to niezwykle mu się podobało. Kolacja marzeń: tagliatelle con tartufo, tagliata di manzo i kieliszek Flacianello. No może dwa. Mikołajowi bliskie jest stwierdzenie Henryka Sienkiewicza, że każdy cywilizowany człowiek ma dwie ojczyzny: własną i Włochy.

 • Emily Barker

  Kierowniczka ds. sprzedaży i marketingu

  Emily zakochała się w Toskanii podczas swojej pierwszej wizyty, która miała być niespodzianką przygotowaną przez jej męża… w skrócie… zepsuła to! Jednak to nie zniechęciło ich do regionu, który obecnie stał się ich ulubionym. W rzeczywistości tak bardzo go polubili, że postanowili się tam pobrać. Ślub wzięli w ratuszu w Radda in Chianti, w towarzystwie  35 bliskich osób - przyjaciół i rodziny, a udzielał go sam burmistrz. Częścią uroczystości były też tłumy gapiów spoglądających z kawiarnianych stolików, restauracji i sklepów. Teraz oni wszyscy zapewne czekają na zaproszenie na następną wielką rocznicę! Możesz sobie zatem wyobrazić podekscytowanie Emily, kiedy dostała pracę w To Tuscany, która pozwala na dzielenie się z innymi swoją miłością do tego regionu.

 • Valentina Petri

  Kierownik obsługi klienta

  Valentina urodziła się i wychowała w Toskanii. W wieku 11 lat wyjechała pierwszy raz na wymianę szkolną do Anglii i połknęła „bakcyla podróży”. Gdy tylko skończyła studia w Pizie, spakowała walizki i pełna chęci poznania nowych kultur i nauki języków wyjechała do Londynu zapewniając rodziców, że wyjeżdża jedynie na kilka miesięcy... od tego czasu minęło 10 lat! Po kilku latach pełnej sukcesów pracy jako menedżer w branży hotelarskiej poczuła, że czas na odmianę i dołączyła do drużyny To Tuscany. Trafiła idealnie, bo zamiłowanie do rodzinnych stron i znajomość okolicy wykorzystuje pracując za granicą. Dla tych, którzy zastanawiają się, czemu warto podróżować ma jeden z ulubionych cytatów: „umysł, który zostanie rozciągnięty przez nowe doświadczenia, nigdy nie wróci do swoich dawnych rozmiarów”.

 • Melanie Thwaites

  Menedżer ds. relacji z klientami

  Melanie od zawsze pasjonowała się podróżami, a swoją karierę zawodową rozpoczęła w biurze podróży. Następnie przez kilka lat pracowała na lotnisku Gatwick jako specjalista od obsługi pasażerów, a następnie jako koordynator w dużym biurze podróży. Po rocznej przerwie na wychowanie syna trafiła do To Tuscany, gdzie może łączyć całe swoje doświadczenie i pasję. Poza pracą Melanie uwielbia spędzać czas z rodziną, zwłaszcza gdy może podróżować i pokazywać im cuda świata.

 • Paula Richardson

  Specjalistka ds. willi

  Paula dorastała w Wielkiej Brytanii, ale ma włoskiego ojca. Jako dziecko często odwiedzała Salerno i Lukkę, aby spotkać się z rodziną. Od zawsze kochała języki obce, uczyła się francuskiego i niemieckiego w szkole i na studiach. Po studiach spędziła miesiąc w Weronie ucząc się języka włoskiego, a następnie przez kilka lat pracowała jako opiekun grup turystycznych nad jeziorem Garda i w Alpach.
  Podczas wieloletniej pracy w szkole, asystując na wydziale językowym, Paula podjęła studia w niepełnym wymiarze na Open University z języka francuskiego i hiszpańskiego, aby zmienić swoją ścieżkę kariery w branży turystycznej. Po sześciu latach, podczas lockdownu, ukończyła studia i rozpoczęła pracę w To Tuscany. 
  Poza pracą Paula uwielbia spędzać czas z rodziną w Wielkiej Brytanii lub za granicą. Jest zapaloną tancerką salsy, lubi jeździć konno i dbać o kondycję. Jej ulubiony cytat to „Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń” - Eleanor Roosevelt.

 • Eleanor Smith

  Specjalistka ds. willi

  Eleanor urodziła się na południu Anglii, ale pasja jej rodziny do podróży sprawiła, że odwiedziła wiele różnych krajów. Swoje pierwsze zagraniczne wakacje spędziła we Florencji! Zafascynowana podróżami, Eleanor najpierw uczyła się niemieckiego w szkole, potem uzyskała dyplom z literatury niemieckiej i angielskiej na Uniwersytecie w Lancaster. W ramach studiów spędziła łącznie 7 miesięcy w Austrii i Niemczech i cieszyła się, że może na co dzień posługiwać się swoim drugim językiem. Po uzyskaniu tytułu magistra w dziedzinie tłumaczeń Eleanor rozpoczęła pracę w To Tuscany i jest zachwycona, że znalazła pracę, w której może wykorzystać zarówno swoje umiejętności językowe, jak i zamiłowanie do podróży. Kiedy nie pracuje, lubi wylegiwać się z dobrą książką, gotować i chodzić na długie spacery po pięknej okolicy hrabstwa Kent

 • Britta Kerr

  Zastępca kierownika obsługi klienta

  Pierwszym miejscem pracy Britty był hotel w Niemczech, w którym rozpoczęła swoją w branży turystycznej jako kierownik hotelu. Jej pasją było organizowanie większych imprez takich jak wesela oraz opieka nad restauracją i B&B. Wymagało to również ukończenia kursu na szefa kuchni obejmującego poznanie specyfiki lokalnych produktów sezonowych. Po wyjściu za mąż za żołnierza, który odbywał służbę w różnych miejscach miała okazję  zamieszkać w kilku europejskich miastach, co znacznie poszerzyło jej horyzonty. Britta podróżowała i pracowała w różnych krajach, dzięki czemu miała okazję rozwija swoje pasje. Po kilku latach pracy w branży turystycznej i gastronomicznej świetnie odnalazła się w To Tuscany gdzie może wykorzystywać swe umiejętności w zakresie obsługi klienta i wiedzę o kulinariach, z których Toskania słynie. W wolnym czasie Britta uwielbia gotować, piec i spacerować, a kiedy tylko jest to możliwe, wypróbowuje nowe toskańskie przepisy. Oczywiście podstawa to świeży makaron! Jej ulubiony cytat to: Nie odkładaj na jutro tego, co możesz zrobić dzisiaj!

 • Anja Schäfer

  Specjalistka ds. willi

  Anja dorastała niedaleko Düsseldorfu. Od najmłodszych lat była molem książkowym z zamiłowaniem do sztuki i historii, w ten sposób zainteresowała się Florencją i Toskanią. Gdy miała trochę ponad 20 lat postanowiła przenieść się do Londynu, mieszkała tam i pracowała przez wiele lat, po czym przeprowadziła się do nadmorskiego miasteczka Folkestone. Obecnie mieszka tam ze swoim partnerem i w wolnych chwilach tworzy srebrną biżuterię. Cieszy się, że trafiła do To Tuscany, bo pomaganie klientom w zaplanowaniu niezapomnianych wakacji w Toskanii ożywiło jej zainteresowanie tym pięknym regionem i jego niesamowitą historią. Poza tym bycie częścią przyjaznego, międzynarodowego zespołu samo w sobie jest ciekawe! Jej ulubiony cytat to: „Bez względu na to, co ludzie powiedzą, słowa i idee mogą zmienić świat” - Stowarzyszenie Umarłych Poetów.

 • Benedicta von Ow

  Specjalistka ds. willi

  Benedicta dorastała w Burghausen pod Monachium i tam rozpoczęła swoje życie zawodowe, pracując w rodzinnym pensjonacie. Kiedy rodzina przekształciła swoje gospodarstwo w pole golfowe, Benedicta uzyskała uprawnienia greenkeepera i objęła stanowisko głównego greenkeepera. Dzięki pracy poznała w USA swojego brytyjskiego męża. Po wielu latach spędzonych razem w Niemczech mieszka teraz z nim i dwójką dzieci w Canterbury. Jej rodzice szczególnie kochali włoską kuchnię, wino i kulturę. Ponieważ do Włoch było zaledwie kilka godzin jazdy samochodem, często podróżowała z nimi przez przełęcz Brenner do różnych miejsc w Południowym Tyrolu, Ligurii, Friuli, Toskanii, Umbrii i do Rzymu. Networking zawsze był jej pasją i w ten sposób trafiła do To Tuscany. Lubi pracę w międzynarodowym zespole i jest dumna, że może oferować gościom coś wartościowego - co może być lepszego niż wakacje w pięknym miejscu z dobrym jedzeniem, lodami kawą i lokalnym winem?

 • Maureen Somnica

  Specjalistka ds. willi

  Maureen jest Francuzką, ale od wielu lat mieszka w Wielkiej Brytanii i studiuje turystykę. Pochodzi z sąsiadującej z Madagaskarem wyspy Reunion, gdzie rozwinęła pasję do podróży oraz obcej kultury i kuchni. Lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, szczególnie lubi długie spacery i wędrówki. Każdego roku jej misją jest poszerzanie horyzontów podróżniczych i zwiedzanie Europy. Chociaż każdy kraj jest wyjątkowy na swój niepowtarzalny sposób, Zdaniem Maureeen Toskania wyróżnia się bogactwem kultury.

 • Laurine Codomier

  Specjalistka ds. willi

  Laurine urodziła się i dorastała we Francji. Zaintrygowana opowieściami swojej matki, która w młodości mieszkała w Anglii, zdecydowała się zamieszkać w Wielkiej Brytanii, ponieważ zawsze ciągnęło ją do tego kraju. Jej hobby to bieganie, wędrówki pośród natury oraz poznawanie nowych miejsc i kultur, dlatego co roku stara się podróżować w nowe miejsce. Laurine interesowała się Włochami już wcześniej, wiele lat uczyła się łaciny, zachwycała się Wenecją, ale wyjazd do Toskanii pozwolił jej odkryć zupełnie nowy, fascynujący i piękny świat. Teraz rozumie, dlaczego jej zespół uwielbia ten region. Obecnie sama ma słabość do tamtejszej kuchni (i win!), cudownych krajobrazów i miast o bogatej historii, pełnych dzieł sztuki.

 • Ellis Jones – van Boxtel

  Specjalistka ds. willi

  Ellis dorastała w Holandii. Po ukończeniu szkoły średniej spędziła rok w Wielkiej Brytanii, gdzie poznała swojego przyszłego męża. Choć była bardzo zakochana, wróciła do Holandii, aby studiować biznes międzynarodowy. Tęsknota okazała się zbyt wielka i ostatecznie spakowała walizki, poślubiła Brytyjczyka, z którym mają dwójkę dzieci i na dobre osiadła w Wielkiej Brytanii.
  Ellis uwielbia zagraniczne wakacje i dużo podróżowała po Europie. Co kocha w Toskanii? Jedzenie, oczywiście z kieliszkiem Chianti!
  Niedawno Ellis odkryła swoją kreatywną stronę i jest w swoim żywiole w okresie Bożego Narodzenia, kiedy robi wieńce, dekoracje i luksusowe świąteczne krakersy. Uwielbia też spacerować ze swoim psem rasy cockapoo i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Przyjaźnie są dla niej niezwykle ważne, a jej filozofia brzmi: „Jedynym sposobem na posiadanie przyjaciela jest bycie nim”.

 • Lindsy Morren

  Specjalistka ds. willi

  Lindsy urodziła się i wychowała w Belgii. Jako osoba mieszkająca w kraju z 3 językami urzędowymi, zainteresowanie podróżami i innymi nacjami miała we krwi. Po wizycie w Hiszpanii, Austrii, Polsce i krajach sąsiadujących z Belgią, kolejnym na jej liście były Włochy. Kilka tygodni tam spędzonych zmieniło jej pogląd na to, jak powinny wyglądać idealne wakacje: przyjemna temperatura, widoki na winnice, urocze miasteczka i niezrównane jedzenie. Później jej horyzonty ponownie się poszerzyły, kiedy przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii i zamieszkała ze swoim brytyjskim partnerem. Razem lubią poszukiwać skamielin na wybrzeżu jurajskim i odwiedzać muzea historii naturalnej w całej Europie. Lindsy uważa pracę w To Toskania za bardzo przyjemną, zwłaszcza że uczy się teraz języka włoskiego. Uwielbia czytać i podróżować, co przywodzi na myśl słynny cytat ze św. Augustyna - „świat jest książką, a ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę”.

 • Cameron Sheppard

  Starszy specjalista ds. kontaktów z właścicielami

  Cameron urodził się w Japonii i przez 5 lat mieszkał w Tokio przez 5 lat, wiec od dziecka zapoznawał się z różnymi kulturami i językami. To doświadczenie zachęciło go do poznawania języków obcych - francuskiego i hiszpańskiego w szkole w Wielkiej Brytanii, następnie podjął studia z języka hiszpańskiego i włoskiego na Uniwersytecie w Kent. Podczas studiów Cameron spędził 5 miesięcy mieszkając i studiując w Parmie, gdzie nawiązał przyjaźnie z ludźmi z całego świata i zakochał się we włoskim stylu życia, a zwłaszcza we włoskim jedzeniu! Wkrótce po ukończeniu studiów w 2021 r. rozpoczął pracę w To Tuscany w niepełnym wymiarze godzin, a następnie dołączył do pracy w pełnym wymiarze godzin. Poza pracą do pasji Camerona należy gra na perkusji w dwóch zespołach, oglądanie filmów oraz śledzenie rozgrywek piłkarskich i w squasha.

 • Barbara Farinelli

  Specjalistka ds. kontaktów z właścicielami willi

  Barbara urodziła się i wychowała w Neapolu,  mieście słynącym z pizzy i kurortów na wybrzeżach Amalfi i Sorrento. Barbara ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży modowej na stanowisku managera.
  Kierowana miłością do swojego partnera i ukochanego Londynu, postanowiła przeprowadzić się do Wielkiej Brytanii. Od dzieciństwa jej pragnieniem było zamieszkanie w Anglii i nauka języka angielskiego, więc jej marzenie się spełniło. To właśnie tutaj urodziły się jej dwie córeczki i po 3-letnim urlopie wychowawczym zaczęła szukać nowej pracy. Ale nic nie dzieje się przypadkiem i oto stała się częścią zespołu To-Tuscany, dzięki czemu ma możliwość pracy w obu językach, włoskim i angielskim, utrzymując kontakty z piękną Toskanią, w której spędziła wiele swoich wakacji.
  Po pracy Barbara uwielbia czytać książki, spacerować na łonie natury i ćwiczyć jogę. Uważa, że najpiękniejsza podróż to ta do własnego wnętrza i że piękno leży tuż poza strefą komfortu.

 • Laura Mirandola

  Specjalistka ds. kontaktów z właścicielami willi

  Laura urodziła się i wychowała w Weronie, studiowała prawo na Uniwersytecie w Trydencie. Po ukończeniu studiów przez kilka lat pracowała w pięknych miastach - Wenecji i Padwie jako kierownik projektu w obszarze badań krajowych i europejskich.
  Laura wielokrotnie odwiedzała Toskanię, ceniąc piękno i różnorodność krajobrazu oraz bogactwo kulturowe. Oprócz tego, że lubi jedzenie i wino, z których słynie ten region, szczególnie lubi toskański akcent.
  Chęć poszerzenia horyzontów oraz nauki jeżyka angielskiego skłoniła Laurę do przeniesienia się do Wielkiej Brytanii, gdzie zamieszkuje już od kilku lat.
  Jej więzi z rodziną i przyjaciółmi we Włoszech pozostają silne do dziś, a w wolnym czasie uczy języka włoskiego i zapoznaje swych podopiecznych z klasycznymi daniami kuchni włoskiej.
  Jej miłość do podróży sprawia, że planowanie własnych wakacji jest jej ulubioną rozrywką. Teraz z równie wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem organizuje wycieczki innym.

 • Laura Benedet

  Contract Manager

  Laura urodziła się w Austrii, ale wychowała się we Włoszech i od ponad 30 lat mieszka w Toskanii. Po ukończeniu studiów lingwistycznych przez kilka lat próbowała swoich sił w handlu, ale zdała sobie sprawę, że to nie jest jej pasja. Miłość do kraju, w którym dorastała szybko skłoniła ją do poszukania zajęcia w branży turystycznej. Pracowała dla dwóch touroperatorów, organizując i zarządzając wycieczkami oraz organizując wyjazdy rekreacyjne i biznesowe na terenie całych Włoch. Następnie postanowiła skupić się tylko na swoim ukochanym regionie - Toskanii. Zanim dołączyła do zespołu To-Tuscany, przez ponad 20 lat miała okazję wyszukiwać miejsca noclegowe dla różnych agencji, a przede wszystkim pracowała jako wedding planner, pomagając parom z całego świata w realizacji ich marzeń o ślubie „pod słońcem Toskanii”. Przemierzyła Toskanię wzdłuż i wszerz, przez wzgórza i wioski, od Chianti do Maremmy, od Casentino do Garfagnany, od morza do gór, od Florencji do Lukki, od Pizy do Sieny, od Livorno do Arezzo, aby odkryć najpiękniejsze, wyjątkowe zakątki.

 • Silvano Falcioni

  Specjalista ds. wyszukiwania willi

  Silvano urodził się i wychował we Włoszech niedaleko Florencji, a następnie w wieku 23 lat przeniósł się do Niemiec. Mieszkał w Monachium przez 14 lat i w tym okresie sporo podróżował po całej Europie. W Monachium pracował jako listonosz, a w wolnym czasie pomagał przyjaciołom w prowadzeniu restauracji, gdzie poznał swoją żonę Tanyę, która pochodzi z Kalifornii. Pracowała dla Lufthansy, więc mnóstwo podróżowali do czasu założenia rodziny. Następnie wrócili do Toskanii, gdzie kupili niewielki dom z gajem oliwnym, w którym rośnie ponad 600 drzew oliwnych. W 2013 roku Silvano poznał Seana, założyciela To Tuscany i rozpoczęła się ich współpraca. Silvano poleca odwiedzającym Toskanię by poznawać ją od strony kulinarnej – próbować tutejszych win, wyśmienitych lodów no i oczywiście oliwy!

 • Karen Humphrey

  Menedżer ds. administracyjnych

  Karen potrafi utrzymywać dobre relacje z otaczającymi ją ludźmi i wykorzystuje to także w życiu zawodowym. Rodzina jest dla niej najważniejsza, wliczając jamnika Syda. Uwielbia spacerować z nim po pięknej okolicy w hrabstwie Kent. Jej drugą pasją jest śpiewanie - jak mówiła Ella Fitzgerald: „jedyną rzeczą lepszą niż śpiewanie jest więcej śpiewania”. Karen cieszy się, że jest częścią zespołu To Tuscany i docenia, że daje jej to możliwość częstego podróżowania do Toskanii z mężem Paulem. Ich ulubionym miejscem jest San Gimignano. Oczywiście uwielbiają toskańskie jedzenie i wino, a po każdym wyjeździe czują się w Toskanii coraz bardziej jak u siebie.

 • Karen Robertson

  Asystentka administracyjna

  W latach 70., mając 9 lat Karen otrzymała od rodziców jako prezent bożonarodzeniowy przenośną maszynę do pisania. Uwielbiała jej używać, ziarno zostało zasiane. Naturalną drogą kariery był sekretariat / administracja. Znalazła posadę w kancelarii prawniczej i pracowała tam przez 20 lat, po czym zrobiła 16-letnią przerwę na wychowanie dzieci i zajęcie się rodziną. Poszukiwanie pracy w niepełnym wymiarze godzin przywiodło ją do To Tuscany. Jest zachwycona i wdzięczna, że może być częścią tak przyjaznego i wspierającego zespołu. Dzięki współpracownikom z różnych krajów świat dla Karen wydaje się być bliższy, bogatszy i szczęśliwszy. Poza pracą uwielbia spędzać czas z rodziną, zwłaszcza na polu golfowym. Uwielbia wszystko, co ma związek z naturą, a jej ulubione powiedzenie to „uśmiech może potrwać tylko chwilę, ale wspomnienie o nim może trwać wiecznie.”

 • Dave Barratt

  IT developer

  Wspomnienia z wyjazdów wakacyjnych z żoną, nastoletnimi dziećmi i przyjaciółmi zostaną już ze mną na zawsze. Podróże to moja pasja i cieszę się, że pracuję z zespołem ludzi dzielących ją ze mną. Napędzany mocną włoską kawą rozwijam i dbam o systemy informatyczne, dzięki którym możesz cieszyć się sprawnie działającą stroną i bezproblemowo korzystać oferty To Tuscany.

 • Lauren Avery

  Lauren trafiłą do To Tuscany po ukończeniu studiów na kierunku Zarządzanie z Marketingiem na Uniwersytecie w Bath w 2023 r. Podczas czterech lat studiów odkryła swoją pasję do marketingu i wiedziała, że to jest branża, w której chce pracować.
  Dorastała w Whitstable, więc praca w To Tuscany pozwoliła jej nie tylko rozwinąć umiejętności marketingowe, a także wrócić w rodzinne strony, aby być blisko rodziny i morza. Lauren uwielbia podróżować. Udało jej się połączyć pracę na obozie letnim w Maine ze zwiedzaniem wschodniego wybrzeża USA przez trzy miesiące. Uwielbia okrywać nowe miejsca z przyjaciółmi i rodziną, poznawać różne kultury i jedzenie!
  Do czasu dołączenia do To Tuscany Lauren odwiedziła Włochy tylko raz podczas rodzinnej wycieczki do Rzymu, ale już miała okazję odwiedzić Toskanię i odkryć piękno regionu. Teraz całkowicie rozumie, dlaczego to magiczne miejsce podbija serca gości i całego zespołu.

 • Michaela Hilton

  Specjalistka ds. mediów i marketingu e-mailowego

  Miłość do podróży towarzyszyła jej przez całe życie, ale Michela najmilej wspomina wakacje spędzone z bliskimi. Urodziła się i wychowała w Anglii, ale jako pół Dunka regularnie odwiedza swoją rodzinę w Danii. Podczas studiów na uniwersytecie w zakresie zarządzania biznesem odkryła swoją pasję do marketingu, więc znalezienie pracy w To Toskania było dla niej idealnym wyborem. Tutaj mogła z łatwością połączyć swoją pasję do podróży z miłością do mediów społecznościowych.
  Miejscem, które jako pierwsze odwiedziła we Włoszech było jezioro Garda, gdzie odkryła Aperol Spritz (który szybko stał się jej ulubionym napojem). Odkąd dołączyła do zespołu i zaczęła jeździć do Toskanii, szybko zakochała się w niej i we włoskim stylu życia.
  Poza pracą Michaela lubi brać udział w zajęciach fitness, spotykać się z przyjaciółmi, a latem żeglować z rodziną.

 • Simone Vince

  Redakcja stron internetowych

  Simone dorastała we Wschodnich Niemczech (NRD), gdzie możliwość odbywania podróży zagranicznych była bardzo ograniczona. Kiedy upadł mur berliński, przeniosła się do Anglii, gdzie uzyskała dyplom w dziedzinie mediów cyfrowych. W trakcie studiów wychowywała dwoje dzieci i pracowała w niepełnym wymiarze godzin, tworząc filmy promocyjne, klipy reklamowe dla przedsiębiorstw, a także prowadziła z powodzeniem niewielką firmę wynajmującą domy wakacyjne. Simone jest zachwycona, że jest częścią zespołu To Tuscany i pragnie zachęcić wszystkich do spędzania wolnego czasu w Toskanii oraz poznawania nowych kultur. Ulubionym włoskim daniem Simone jest bruschetta. Mogłaby ją jeść codziennie!

Dołącz do nas na

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać cotygodniowe inspiracje, rekomendacje willi i wskazówki dotyczące podróży od naszych toskańskich ekspertów?

Dowiedz się więcej

© 1998-2024 To Toskania Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyślij zapytanie