7 dni 9-17.30 +48 223079889

Zaloguj się


O nas

Nasza misja

Firma To Tuscany, w Polsce działająca pod marką To Toskania została założona w 1998 roku przez Seana Caulfielda,  aby zaoferować osobiście sprawdzone wille wakacyjne w Chianti. Dwie dekady później nasza oferta obejmuje 600 różnorodnych willi dla par, grup przyjaciół i rodzin. Nasz cel jest prosty – chcemy zapewnić wspaniałe wille i wyjątkową obsługę oraz podzielić się naszą wiedzą o Toskanii.

Nasza historia rozpoczęła się ponad 20 lat temu, kiedy założyciel firmy przeniósł się do Toskanii ze swoją żoną – Włoszką i zakochał się w tym regionie. Punktem wyjścia było proste pytanie: jak wyglądałyby idealne wakacje do Toskanii? Z dala od zgiełku codziennego życia. Tylko willa, piękna lokalizacja i obfitość najlepszych lokalnych dań i win. To marzenie stało się teraz rzeczywistością. To Tuscany oferuje jedne z najlepszych i najlepiej wyposażonych willi w Toskanii, położonych w najbardziej poszukiwanych miejscach. Wsłuchujemy się w indywidualne potrzeby,  dzielimy się pomysłami na poznanie najbardziej niesamowitych miejsc i najpiękniejszych krajobrazów, by Twój czas spędzony w Toskanii wraz z rodziną i przyjaciółmi był wyjątkowym przeżyciem.

Wakacje w toskańskiej willi to coś więcej niż zwykły wypoczynek. Toskanię znamy jak własną kieszeń, współpracujemy z miejscowymi przewodnikami, wytwórcami i firmami. Możemy zaproponować mnóstwo lokalnych atrakcji, o których nie piszą w przewodnikach. Wynajmując u nas willę dostajesz o wiele więcej, niż sam dom. Przygotuj się na przygodę!

Poznaj cały zespół

 • Sean Caulfield

  Właściciel

  Firmę To Toskania założyłem w 1998 roku z myślą o ułatwieniu kontaktów między urlopowiczami a właścicielami ekskluzywnych miejscowych nieruchomości. Przez ostatnie 20 lat rozbudowałem tak ilość oferowanych willi, jak i wielkość zespołu, który dzięki zapewnianiu przyjaznej, sprawnej obsługi klienta odgrywa kluczową rolę w sukcesie firmy. W chwili obecnej To Toskania ma największą - i ciągle poszerzaną - ofertę indywidualnie dobranych willi w regionie. Należą do nich wille idealne dla par, rodzin i grup znajomych. Rezerwacji można dokonywać w prostym ale bezpiecznym systemie rezerwacji on-line, bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Toskania to mój dom. Sposobność podzielenia się tym cudownym miejscem z naszymi klientami napawa mnie prawdziwą dumą. Więcej informacji na mój temat można znaleźć w tym artykule w Financial Times.

  Email: sean@to-tuscany.com

  Języki: angielski i włoski

 • Lisa Leggate

  Dyrektor/ Administrator/ Specjalista ds. willi

  Toskania to niezwykłe miejsce, które znam i kocham, dlatego cieszę się, że pracuję dla wiodącego centrum wynajmu nieruchomości, które oferuje wspaniałe toskańskie mieszkania wakacyjne po umiarkowanych cenach. Pracuję w głównej siedzibie firmy w Canterbury w Wielkiej Brytanii, a moja rola polega na pomaganiu Seanowi w prowadzeniu firmy. Jestem też zastępcą przewodniczącego Stowarzyszenia Brytyjskich Organizatorów Wycieczek do Włoch (ABTOI) oraz członkiem brytyjskiego Stowarzyszenia Kobiet Pracowniczek Biur Podróży (AWTE).

  Email: lisa@to-tuscany.com

  Języki: angielski

 • Małgorzata Kałużna

  Specjalista ds. willi – Polska

  Moja pasaja do podróżowania zaczęła się, gdy skoczyłam 18 lat. Mieszkałam między innymi w kilka lat w Paryżu oraz Anglii, gdzie ukończyłam studia turystyki i biznesu. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, zdobywać nowe doświadczenia, poznawać nowych ludzi, nowe smaki, kultury i poglądy. Włochy są idealnym miejscem, aby realizować te marzenia. We Włoszech trudno się nie zakochać, są pięknym krajem które wywarło na mnie niesamowite wrażenie. La dolce vita, gaje oliwne, niezliczone smaki regionalnej kuchni. To Toskania umożliwiła mi podróżowanie do Toskanii i zdobywanie doświadczenia i wiedzy na temat nieruchomości które są do Państwa dyspozycji. Proszę o kontakt chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

  Email: zapytania@to-toskania.pl
  Tel: +48 530 504 008

  Języki: polski, francuski i angielski

 • To Tuscany Enquiries

  Przedstawiciel

  Po odwiedzeniu regionu Chianti dowiedziałam się, czym jest toskański styl życia. Podróżując zdobyłam mnóstwo informacji o wynajmowanych przez nas willach, poznałam ich otoczenie, jadłam w okolicznych restauracjach, dzięki czemu mogę się dzielić wskazówkami, gdzie warto zjeść lub gdzie warto pojechać, aby zobaczyć najpiękniejsze zakątki.
  Zadbam o to, by Twoje wakacje były udane i gwarantuję najlepszą obsługę od początku do końca!

  Email: enquiries@to-tuscany.com
  Tel: +44 (0)1227 646040

  Języki
  Melanie Thwaites: angielski

 • To Toskana-Team

  Specjalista ds. willi – Niemcy

  Naszym zadaniem jest spełnienie Twoich marzeń o toskańskich wakacjach. Niezależnie od tego, czy podróżujesz jako para, jako rodzina, czy z grupą przyjaciół, chcemy mieć pewność, aby Twoje wakacje były pełne wrażeń i miłych wspomnień. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące wakacji, niemiecki zespół To-Toskana chętnie Ci pomoże.

  Email: anfrage@to-toskana.de
  Tel: +49 (0)3222 1097029

  Języki:
  Britta Kerr: niemiecki, angielski
  Kristel Blaauw: niemiecki, angielski, francuski
  Corina Sonnleitner: niemiecki, angielski

 • To Toscane Team

  Francuski specjalista ds. Willi

  Toskania to prawdziwie legendarny region, a willa w tym wspaniałym miejscu zapewni Ci wakacje pełne kultury i historii. Co więcej, włoskie wina i kuchnia znane są na całym świecie. Z zamiłowania do projektowania wnętrz, zawsze czerpaliśmy przyjemność z podróżowania do nowych willi. Z przyjemnością pomożemy w wyborze miejsca, dostosowanym specjalnie do Państwa potrzeb.

  Email: info@to-toscane.fr
  Tel: +33 (0) 187210355

  Języki:
  Cynthia Keters: francuski, angielski, hiszpański

 • To Toscane Team

  Specjalista ds. willi – Holandia

  Toskania ma wszystko, czego potrzeba, aby naprawdę przeżyć niezapomniane wakacje, od pięknej okolicy, po pyszne jedzenie i doskonałe wino. Kilka razy do roku podróżujemy i odkrywamy nowe zakątki Toskanii w celu przekazania cennej wiedzy, jaką dysponujemy, mając wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej.

  Email: info@to-toscane.nl
  Tel: +31 (0)20 893 4302

  Vinny Van der Linden :niderlandzki i  angielski

 • Karen Humphrey

  Obsługa klienta

  Aby utrzymać pozycję lidera rynku, potrzebujemy szczerych ocen i opinii naszych gości, dlatego bardzo poważnie traktujemy ich uwagi. Moja rola polega w części na monitorowaniu otrzymywanych ocen i wprowadzaniu w życie wszelkich koniecznych zmian i poprawek w zapewnianych usługach i nieruchomościach. Przedstawiając swoje uwagi on-line, goście pomagają nam ciągle udoskonalać naszą ofertę wakacyjną.

  Email: karen@to-tuscany.com
  Tel: +44 (0) 207 193 8156
  Skype: karenhumph

  Języki: angielski

 • Emily Barker

  Menadżer ds. marketingu

  Toskania to miejsce jedyne w swoim rodzaju, już podczas pierwszego pobytu czułam się tu jak u siebie. Toskania zauroczyła mnie i mojego męża tak bardzo, że wzięliśmy tutaj ślub i wszystko było jak na zamówienie - pogoda, jedzenie, ludzie, lokalizacja, obsługa i ogólne wrażenia. Dołączenie do To Tuscany było spełnieniem moich marzeń, dlatego z wielką przyjemnością przedstawiam naszą kolekcję willi nowym i powracającym klientom.

  Email: emily@to-tuscany.com

  Języki: angielski

 • Sara Crivellaro

  Koordynator wynajmu

  Moim obowiązkiem jest pośredniczyć i ułatwiać komunikację między właścicielami oferowanych przez nas willi a klientami i dbanie, by wakacje spełniały wszelkie oczekiwania naszych gości. Ponadto zajmuję się wszelkimi pytaniami dotyczącymi umów, nieruchomości i rezerwacji przesyłanymi przez właścicieli domów.

  E-mail: sara@to-tuscany.com

  Języki: angielski, włoski

 • Silvano Falcioni

  Wyszukiwanie nieruchomości

  Mieszkam nieopodal wielu oferowanych przez nas nieruchomości. Moja praca polega na odwiedzaniu nowych domów i sprawdzaniu, czy spełniają one nasze wysokie wymagania. Ściśle współpracuję z właścicielami willi, kompletując informacje o nieruchomościach oraz gromadząc wiedzę na temat lokalnych atrakcji przyrodniczych i kulturalnych, co później ułatwia gościom wybór zakwaterowania oraz zaplanowanie co warto zobaczyć i zrobić podczas pobytu. Dzięki wykonanej przeze mnie pracy, gościom pozostaje tylko wypoczywać i cieszyć się udanymi wakacjami.

  Email: silvano@to-tuscany.com

  Języki: angielski, niemiecki i włoski

 • John Rivers

  Kierownik działu IT

  Mam przyjemność pracować w dziale IT w To Toskania. Jestem odpowiedzialny za opracowywanie, wdrażanie i administrowanie systemami teleinformatycznymi w To Toskania. Aktywnie reaguje na wszelkie opinie, które otrzymuje. Moim najwyższym priorytetem jest zapewnienie, że Twoje doświadczenia z nami są tak płynne i łatwe, jak to tylko możliwe.

  E-mail: john@to-tuscany.com

  Języki: angielski

 • Dave Barratt

  IT developer

  Wspomnienia z wyjazdów wakacyjnych z żoną, nastoletnimi dziećmi i przyjaciółmi zostaną już ze mną na zawsze. Podróże to moja pasja i cieszę się, że pracuję z zespołem ludzi dzielących ją ze mną. Napędzany mocną włoską kawą dbam o systemy informatyczne, dzięki którym możesz cieszyć się sprawnie działającą stroną i bezproblemowo korzystać oferty To Toskania.

  Email: dave@to-tuscany.com

  Języki: angielski

 • Valentina Petri

  Experiences and Destination Manager

  Moim zadaniem jest zapewnienie szczególnej, osobistej opieki naszym gościom. Dzięki doskonałej znajomości willi z naszego portfolio i szerokiej wiedzy o Toskanii, przy współpracy z właścicielami willi i z lokalnymi firmami mogę zaproponować szyte na miarę oferty wynajmu wraz z dodatkowymi usługami. Każda rekomendacja jest zindywidualizowana, dotyczy konkretnego domu i okolicy i odpowiada na potrzeby naszych klientów. Spodziewajcie się wyjątkowych propozycji i świetnej obsługi!

  Email: experiences@to-tuscany.com

  Dostępne języki: angielski, włoski

 • Karen Robertson

  Asystent administracyjny

  Moja praca polega na zapewnieniu pomocy administracyjnej dla naszego dyrektora i menedżera, Lisy Leggate. Tutaj, w głównej siedzibie firmy To Toskania odpowiadam za codzienną pracę administracyjną, która pozwala na sprawne funkcjonowanie biura. Cieszę się, że mogę być częścią tego dynamicznego i entuzjastycznego zespołu wspaniałych ludzi, którzy są tutaj po to, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze warunki wypoczynku w tym pięknym miejscu, jakie jest Toskania.

  E-mail: coordinator@to-tuscany.com

  Języki: angielski

Zapytaj o wille