7 dni 9-17.30 +48 223079889

Zaloguj się


O nas

To Toskania ma w ofercie olbrzymi wybór indywidualnie dobranych willi wakacyjnych na terenie Toskanii i Umbrii. Nasi eksperci osobiście odwiedzają wszystkie nieruchomości i chętnie pomagają naszym klientom znaleźć wymarzoną willę.

To Toskania zapewnia:
 • Najlepsze prywatne toskańskie wille po najniższych cenach
 • Sprawną, przyjazną obsługę oraz bezpieczny system rezerwacji on-line
 • Indywidualną znajomość oferowanych willi oraz ich właścicieli
 • Fachową wiedzę na temat regionu i atrakcji w jakie obfituje

Poznaj cały zespół

 • Sean Caulfield

  Właściciel

  Firmę To Toskania założyłem w 1998 roku z myślą o ułatwieniu kontaktów między urlopowiczami a właścicielami ekskluzywnych miejscowych nieruchomości. Przez ostatnie 20 lat rozbudowałem tak ilość oferowanych willi, jak i wielkość zespołu, który dzięki zapewnianiu przyjaznej, sprawnej obsługi klienta odgrywa kluczową rolę w sukcesie firmy. W chwili obecnej To Toskania ma największą - i ciągle poszerzaną - ofertę indywidualnie dobranych willi w regionie. Należą do nich wille idealne dla par, rodzin i grup znajomych. Rezerwacji można dokonywać w prostym ale bezpiecznym systemie rezerwacji on-line, bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Toskania to mój dom. Sposobność podzielenia się tym cudownym miejscem z naszymi klientami napawa mnie prawdziwą dumą. Więcej informacji na mój temat można znaleźć w tym artykule w Financial Times.

  Email: sean@to-tuscany.com

  Języki: angielski i włoski

 • Lisa Leggate

  Dyrektor/Administrator/ Specjalista ds. willi

  Toskania to niezwykłe miejsce, które znam i kocham, dlatego cieszę się, że pracuję dla wiodącego centrum wynajmu nieruchomości, które oferuje wspaniałe toskańskie mieszkania wakacyjne po umiarkowanych cenach. Pracuję w głównej siedzibie firmy w Canterbury w Wielkiej Brytanii, a moja rola polega na pomaganiu Seanowi w prowadzeniu firmy. Jestem też zastępcą przewodniczącego Stowarzyszenia Brytyjskich Organizatorów Wycieczek do Włoch (ABTOI) oraz członkiem brytyjskiego Stowarzyszenia Kobiet Pracowniczek Biur Podróży (AWTE).

  Email: lisa@to-tuscany.com

  Języki: angielski

 • Małgorzata Kałużna

  Specjalista ds. willi – Polska

  Moja pasaja do podróżowania zaczęła się, gdy skoczyłam 18 lat. Mieszkałam między innymi w kilka lat w Paryżu oraz Anglii, gdzie ukończyłam studia turystyki i biznesu. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, zdobywać nowe doświadczenia, poznawać nowych ludzi, nowe smaki, kultury i poglądy. Włochy są idealnym miejscem, aby realizować te marzenia. We Włoszech trudno się nie zakochać, są pięknym krajem które wywarło na mnie niesamowite wrażenie. La dolce vita, gaje oliwne, niezliczone smaki regionalnej kuchni. To Toskania umożliwiła mi podróżowanie do Toskanii i zdobywanie doświadczenia i wiedzy na temat nieruchomości które są do Państwa dyspozycji. Proszę o kontakt chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

  Email: zapytania@to-toskania.pl
  Tel: +48 530 504 008

  Języki: polski, francuski i angielski

 • To Tuscany Enquiries

  Przedstawiciel

  Po odwiedzeniu regionu Chianti doświadczyłyśmy fantastycznymi toskańskiego stylu życia.
  Podróżując zdobyliśmy wiedzę, którą możemy przekazać Państwu w odniesieniu do najlepszych willi odpowiadających Waszym potrzebom, wraz ze wskazówkami, gdzie warto zjeść lub gdzie warto pojechać, aby zwiedzić najpiękniejsze zakątki tego wspaniałego miejsca.
  Naszym celem jest upewnienie się, że masz fantastyczne wakacje, gwarantując najlepszą obsługę od początku do końca!

  Email: enquiries@to-tuscany.com
  Tel: +44 (0)1227 646040

  Języki
  Charlotte Colley: angielski, francuski, włoski
  Cynthia Keters:  francuski, angielski, hiszpański

 • To Toskana-Team

  Specjalista ds. willi – Niemcy

  Naszym zadaniem jest spełnienie Twoich marzeń o toskańskich wakacjach. Niezależnie od tego, czy podróżujesz jako para, jako rodzina, czy z grupą przyjaciół, chcemy mieć pewność, aby Twoje wakacje były pełne wrażeń i miłych wspomnień. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące wakacji, niemiecki zespół To-Toskana chętnie Ci pomoże.

  Email: anfrage@to-toskana.de
  Tel: +49 (0)3222 1097029

  Języki:
  Britta Kerr: niemiecki, angielski
  Kristel Blaauw: niemiecki, angielski, francuski
  Corina Sonnleitner: niemiecki, angielski

 • To Toscane Team

  Francuski specjalista ds. Willi

  Toskania to prawdziwie legendarny region, a willa w tym wspaniałym miejscu zapewni Ci wakacje pełne kultury i historii. Co więcej, włoskie wina i kuchnia znane są na całym świecie. Z zamiłowania do projektowania wnętrz, zawsze czerpaliśmy przyjemność z podróżowania do nowych willi. Z przyjemnością pomożemy w wyborze miejsca, dostosowanym specjalnie do Państwa potrzeb.

  Email: info@to-toscane.fr
  Tel: +33 (0) 187210355

  Języki:
  Cynthia Keters: francuski, angielski, hiszpański

 • To Toscane Team

  Specjalista ds. willi – Holandia

  Toskania ma wszystko, czego potrzeba, aby naprawdę przeżyć niezapomniane wakacje, od pięknej okolicy, po pyszne jedzenie i doskonałe wino. Kilka razy do roku podróżujemy i odkrywamy nowe zakątki Toskanii w celu przekazania cennej wiedzy, jaką dysponujemy, mając wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej.

  Email: info@to-toscane.nl
  Tel: +31 (0)20 893 4302

  Vinny Van der Linden :niderlandzki i  angielski

 • Karen Humphrey

  Obsługa klienta

  Aby utrzymać pozycję lidera rynku, potrzebujemy szczerych ocen i opinii naszych gości, dlatego bardzo poważnie traktujemy ich uwagi. Moja rola polega w części na monitorowaniu otrzymywanych ocen i wprowadzaniu w życie wszelkich koniecznych zmian i poprawek w zapewnianych usługach i nieruchomościach. Przedstawiając swoje uwagi on-line, goście pomagają nam ciągle udoskonalać naszą ofertę wakacyjną.

  Email: karen@to-tuscany.com
  Tel: +44 (0) 207 193 8156
  Skype: karenhumph

  Języki: angielski

 • Barbara Parrini

  Relacje z właścicielami willi

  Wakacje w naszych willach przebiegają gładko w dużej mierze dzięki ścisłej współpracy z ich właścicielami. Moja rola polega na zapewnianiu interakcji między nimi a naszą agencją oraz na udzielaniu odpowiedzi na zapytania dotyczące nieruchomości i rezerwacji. Siena to moje rodzinne miasto. Z prawdziwą dumą dzielę się z resztą zespołu wiedzą na temat regionu, przekazując informacje często wiadome jedynie miejscowym mieszkańcom, dzięki czemu nasi goście mogą się spodziewać udanych wakacji i powrotu do domu z radosnymi wspomnieniami.

  Email: barbara@to-tuscany.com
  Tel: +39 339 535 1017
  Skype: barbedera

  Języki: angielski i włoski

 • Silvano Falcioni

  Wyszukiwanie nieruchomości

  Mieszkam nieopodal wielu oferowanych przez nas nieruchomości. Moja praca polega na odwiedzaniu nowych domów i sprawdzaniu, czy spełniają one nasze wysokie wymagania. Ściśle współpracuję z właścicielami willi, kompletując informacje o nieruchomościach oraz gromadząc wiedzę na temat lokalnych atrakcji przyrodniczych i kulturalnych, co później ułatwia gościom wybór zakwaterowania oraz zaplanowanie co warto zobaczyć i zrobić podczas pobytu. Dzięki wykonanej przeze mnie pracy, gościom pozostaje tylko wypoczywać i cieszyć się udanymi wakacjami.

  Email: silvano@to-tuscany.com

  Języki: angielski, niemiecki i włoski

 • Michela Menegon

  Koordynator ds. Wyjątkowe przeżycia w Toskanii

  Na moich oczach To Toskania rozwinęła się z małej firmy reprezentującej kilka willi w jedno z największych biur turystycznych regionu, które dzięki witrynie w pięciu językach zachęca gości z całego świata do poznania tego pięknego zakątka Włoch. Koordynuje i rozwijam nasz nowy sektor To Tuscany Experiences – Wyjątkowe przeżycia w Toskanii. Moim zadaniem jest pomaganie i zapewnienie gościom niezapomnianych wakacji.

  Email: michela@to-tuscany.com

  Języki: angielski, włoski i francuski

 • John Rivers

  Kierownik działu IT

  Mam przyjemność pracować w dziale IT w To Toskania. Jestem odpowiedzialny za opracowywanie, wdrażanie i administrowanie systemami teleinformatycznymi w To Toskania. Aktywnie reaguje na wszelkie opinie, które otrzymuje. Moim najwyższym priorytetem jest zapewnienie, że Twoje doświadczenia z nami są tak płynne i łatwe, jak to tylko możliwe.

  E-mail: john@to-tuscany.com

  Języki: angielski

 • Paul Perry

  Redakcja stron internetowych

  Naszym zadaniem jest zapewnienie gościom płynnej obsługi naszej witryny, poczynając od przeglądania willi po rezerwację. Do moich obowiązków zaś należy upewnienie się, aby wszystkie potrzebne klientom informacje były w zasięgu ręki oraz aby treść naszego serwisu internetowego była szczegółowa i wysokiej jakości, z rzetelnymi, dokładnymi i aktualnymi informacjami oraz inspirującymi opisami willi i apartamentów, które w pełni oddają ducha wakacji w Toskanii.

  Email: office@to-tuscany.com

  Języki: angielski

 • Joe Hill

  Edytor Treści

  Moim zadaniem jest dostarczenie klientom rzetelnych opisów oferowanych przez nas willi. Dokładność i uczciwość to dla nas priorytet - nie chcemy, aby nasi klienci wynajmowali wille lub apartamenty, z których nie będą zadowoleni. Dzięki szczegółowym opisom i zdjęciom możemy zaproponować odpowiednie miejsce na udane wakacje. Współpracuję z naszymi przedstawicielami oraz osobami, które wyszukują wille i wspólnie opracowujemy informacje, która na koniec trafiają do Państwa.

  Email: joe@to-tuscany.com

  Dostępne języki: angielski

 • Valentina Petri

  Experiences and Destination Manager

  Moim zadaniem jest zapewnienie szczególnej, osobistej opieki naszym gościom. Dzięki doskonałej znajomości willi z naszego portfolio i szerokiej wiedzy o Toskanii, przy współpracy z właścicielami willi i z lokalnymi firmami mogę zaproponować szyte na miarę oferty wynajmu wraz z dodatkowymi usługami. Każda rekomendacja jest zindywidualizowana, dotyczy konkretnego domu i okolicy i odpowiada na potrzeby naszych klientów. Spodziewajcie się wyjątkowych propozycji i świetnej obsługi!

  Email: experiences@to-tuscany.com

  Dostępne języki: angielski, włoski

 • Maya Medhurst

  Przedstawiciel

  Każdy od czasu do czasu zasługuje na urlop. Moim zadaniem jest pomoc w znalezieniu idealnego domu w cudownych regionach Toskanii i Umbrii. Jestem tu, aby pomóc, jeśli masz jakieś pytania do właścicieli willi przed dokonaniem rezerwacji, po dokonaniu rezerwacji i podczas pobytu. Planowanie wakacji może wymagać wiele pracy, dlatego chętnie służę pomocą i upewniam się, że wszystko jest gotowe na Twój przyjazd.

  E-mail: informazioni@to-tuscany.com

  Języki: niderlandzki, angielski  i  włoski

 • Karen Robertson

  Asystent administracyjny

  Moja praca polega na zapewnieniu pomocy administracyjnej dla naszego dyrektora i menedżera, Lisy Leggate. Tutaj, w głównej siedzibie firmy To Toskania odpowiadam za codzienną pracę administracyjną, która pozwala na sprawne funkcjonowanie biura. Cieszę się, że mogę być częścią tego dynamicznego i entuzjastycznego zespołu wspaniałych ludzi, którzy są tutaj po to, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze warunki wypoczynku w tym pięknym miejscu, jakie jest Toskania.

  E-mail: coordinator@to-tuscany.com

  Języki: angielski

Zapytaj o wille