pon. - sob. 9.00-17.30 +48 530 504 008

Zaloguj się


Twoje toskańskie wakacje są w dobrych rękach, rezerwacja willi u nas to zapewniony święty spokój.

Elastyczne zasady zmian
Życie jest pełne niespodzianek, nawet w najlepszych czasach, a my zawsze ze zrozumieniem podchodziliśmy do sytuacji, gdy plany wakacyjne gości musiały ulec zmianie. Jednak teraz bardziej niż kiedykolwiek rozumiemy, że podczas planowania podróży potrzebujesz bezpieczeństwa, dlatego zaktualizowaliśmy nasze zasady anulowania rezerwacji., tak, aby zapewnić jeszcze większą elastyczność.

Nie obciążymy Cię za zmiany rezerwacji
Jeśli dokonasz u nas rezerwacji, ale zdecydujesz się ją odwołać przed terminem wpłaty pełnej kwoty, wpłacona zaliczka będzie mogła być ponownie wykorzystana jako zaliczka na rezerwację tego samego lub innego domu w tym samym lub następnym roku, co pierwotna rezerwacja. Termin wpłaty pełnej kwoty za wynajem upływa 65 dni przed przyjazdem.

Pełen zwrot za anulowanie przez nas rezerwacji ze względu na Covid-19
Jeśli będziemy musieli anulować Twoją rezerwację z powodu Covid-19 lub ograniczeń w podróżowaniu do Włoch, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy dostępne opcje. Abyś nie musiał rezygnować z wymarzonych wakacji, możemy zaoferować przeniesienie rezerwacji na późniejszy, pewniejszy termin lub wystawienie vouchera obejmującego wpłaconą kwotę do wykorzystania na kolejną rezerwację. Zwrot wpłaty będzie również możliwy.

Jeśli tylko zechcesz zrobić rezerwację, jesteśmy do Twojej dyspozycji
Jesteśmy zespołem ludzi z pasją i pracujemy z zaangażowaniem. Nasi goście, ich potrzeby i  ich bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze. Rozumiemy, że kluczem do tego jest elastyczność i wsłuchiwanie się w to, co mają nam do powiedzenia.
Jeśli nie wszystko, o czym pisaliśmy wyżej jest dla Ciebie jasne lub potrzebujesz informacji dotyczących Twojej sprawy, zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem, który dołoży wszelkich starań, aby spełnić Twoje potrzeby i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o naszym zespole

FAQ

Jakie mam możliwości, jeśli zdecyduję, że nie chcę podróżować?
Jeśli zdecydujesz się nie skorzystać z rezerwacji jeszcze przed datą pełnej wpłaty, możemy zmienić jej termin lub wystawić voucher, który będzie można przeznaczyć na wpłatę zaliczki za wynajęcie tego samego lub dowolnego innego domu w tym samym lub następnym roku, co pierwotna rezerwacja. Nie pobierzemy za zmianę opłat administracyjnych. Jeśli zdecydujesz się nie skorzystać z rezerwacji już po dokonaniu pełnej wpłaty, będą miały zastosowanie standardowe warunki.

Co się stanie, jeśli władze zabronią wjazdu do Włoch w dniu przyjazdu?
Jeśli podróż do Włoch nie będzie dozwolona w dniu przyjazdu z powodu ograniczeń w podróżowaniu (obejmuje to także zakaz poruszania się bez ważnej przyczyny oraz obwiązek odbycia kwarantanny mimo wykonania testu) wprowadzonych przez włoskie władze krajowe lub regionalne na obszarze, w którym znajduje się Twoja willa, nasi specjaliści ds. Willi skontaktują się z Tobą i przedstawią możliwe rozwiązania. Aby Twoja wymarzona podróż do Toskanii doszła jednak do skutku, zaproponujemy przeniesienie Twojej rezerwacji na późniejszy i pewniejszy termin lub wystawienia vouchera na wpłaconą kwotę do wykorzystania na kolejną rezerwację. Jeśli wolisz zwrot pieniędzy, oczywiście możemy to również zaproponować.

Co zrobić w sytuacji, gdy komuś z uczestników odradza się podróżowanie?
Jeśli pracownicy służby zdrowia nie zalecają podróżowania z powodu Covid-19 albo rząd Twojego kraju zaleca, by nie podróżować, będą miały zastosowanie nasze standardowe warunki. Proponujemy skontaktowanie się z towarzystwem ubezpieczeniowym, obecnie wielu ubezpieczycieli oferuje ubezpieczenie na wypadek anulowania lub zmian w planach podróży z powodu Covid-19.

Czy mogę u was wykupić ubezpieczenie obejmujące ryzyka związane z Covid-19?
Nie, nie oferujemy ubezpieczeń podróżnych. Kliknij tutaj, aby przeczytać nasze rekomendacje i wskazówki dotyczące planowania podróży, pamiętaj, aby zawierając umowę ubezpieczenia wyraźnie określić ryzyka, które ma obejmować i przeczytaj wszystkie warunki dotyczące wyłączeń. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniej polisy, skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści od willi pomogą Ci znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie.

Jak i kiedy mogę zrealizować voucher?
Jeśli jesteś chcesz wykorzystać voucher, który został wcześniej wystawiony ze względu na pandemię Covid-19, skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści ds. willi pomogą Ci z dokonaniem nowej rezerwacji. Twój voucher możesz przekazać innej osobie i pozwala na wynajęcie dowolnego innego domu w tym samym lub następnym roku, co pierwotna rezerwacja.

Czy mogę podróżować do Włoch?
Aby uzyskać aktualne informacje na temat podróżowania do Włoch z krajów na całym świecie, zapoznaj się z oficjalnymi wytycznymi rządu włoskiego: https://infocovid.viaggiaresicuri.it/index_en.html

Jakie kroki podejmujecie, aby zapewnić swoim gościom bezpieczeństwo?
Zdrowie i bezpieczeństwo naszych gości zawsze były dla nas najważniejsze. Podczas pandemii koronawirusa wraz z właścicielami / zarządcami willi i naszym zespołem w Toskanii stale przeglądaliśmy i aktualizowaliśmy nasze zasady i procedury sprzątania, aby zapewnić zgodność z surowymi normami określonymi we włoskim prawie.

Gdzie we Włoszech mogę zrobić test na Covid-19?
Test na Covid-19 można zrobić w większości dużych miast w Toskanii. Właściciele / zarządcy willi, wraz z naszym zespołem na miejscu, będą dysponowali informacjami o najdogodniejszym miejscu przeprowadzania testów dla każdej z naszych willi, aby w razie potrzeby można było wykonać test. Najnowsze informacje na temat miejsc, w których można wykonać test w Toskanii, można znaleźć na stronie internetowej regionu.

Jak często będzie sprzątana willa?
Twoja willa zostanie posprzątana przed przyjazdem. W przypadku rezerwacji dłuższych niż tydzień dodatkowe sprzątanie będzie przeprowadzane co najmniej raz w tygodniu bez dodatkowej opłaty. W niektórych willach cena obejmuje również sprzątanie w środku tygodnia. Na życzenie i za dodatkową opłatą można zamówić dodatkowe sprzątanie każdej willi.

Czy ktokolwiek uzyska dostęp do mojej willi lub apartamentu podczas mojego pobytu?
Nikt nie wejdzie do Twojej willi podczas Twojego pobytu bez Twojej wcześniejszej wiedzy. Dostęp do willi może być niezbędny w związku z wcześniej uzgodnionymi usługami, takimi jak sprzątanie lub prace konserwacyjne w nagłych wypadkach. Rozumiemy, że dla Ciebie i Twojej grupy prywatność oraz poczucie bezpieczeństwa są istotnym elementem udanych wakacji.

Co robić, jeśli podczas pobytu Włoszech wystąpią u mnie objawy Covid-19?
Jeśli masz objawy Covid-19 lub miałeś kontakt z kimś, kto jest zarażony Covid-19, powinieneś poinformować o tym właściciela / zarządcę Twojej willi, który pomoże Ci w pilnym wykonaniu testu na obecność Covid-19. Ważne jest, aby postępować zgodnie z zaleceniami lekarzy i władz lokalnych.

Czy włoskie lotniska są otwarte?
Tak, lotniska we Włoszech działają. Lotniska na całym świecie podejmują szczególne środki ostrożności, aby chronić pasażerów i pracowników oraz zapobiegać rozprzestrzenianiu się Covid-19. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zalecamy skontaktowanie się z linią lotniczą, z której korzystasz lub odwiedzenie strony internetowej odpowiedniego lotniska wylotu / przylotu. Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu informacji, skontaktuj się z nami, a my dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc.

Czy wypożyczalnie samochodów we Włoszech działają?
Tak, istnieje możliwość wynajęcia samochodu we Włoszech. Wypożyczalnie samochodów dbają o zapewnienie bezpieczeństwa swoim pracownikom i klientom, dlatego mogą obowiązywać dodatkowe wymagania i ograniczenia. Skontaktuj się bezpośrednio z wypożyczalnią samochodów, aby sprawdzić jakie są procedury i wymagania.

Co należy spakować, aby zachować bezpieczeństwo we Włoszech?
Bezpieczeństwo Twoje i całej Twojej grupy jest dla nas najważniejsze. We wszystkich miejscach publicznych we Włoszech należy nosić maseczki i dezynfekować dłonie, dlatego należy się zaopatrzyć w maseczki i środek do dezynfekcji rąk.

Gdzie znaleźć aktualne wytyczne rządu włoskiego?
Aby uzyskać aktualne wskazówki rządu włoskiego, wejdź na stronę: http://www.salute.gov.it/portale/nuovocoronavirus/homeNuovoCoronavirus.jsp?lingua=english

Dołącz do nas na

Newsletter

Będziemy Cię powiadamiać o pięknych willach, lokalnych atrakcjach i wyjątkowych przeżyciach.

Dowiedz się więcej

© 1998-2022 To Toskania Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zapytaj o wille