pon. - sob. 9.00-17.30 +48 22 3079889

Zaloguj się


Twoje toskańskie wakacje są w dobrych rękach, rezerwacja willi u nas to zapewniony święty spokój.

Elastyczne zasady zmian

Życie jest pełne niespodzianek, nawet w najlepszych czasach, a my zawsze ze zrozumieniem podchodziliśmy do sytuacji, gdy plany wakacyjne gości musiały ulec zmianie. Jednak teraz bardziej niż kiedykolwiek rozumiemy, że podczas planowania podróży potrzebujesz bezpieczeństwa, dlatego zaktualizowaliśmy nasze zasady anulowania rezerwacji w 2021 r., tak, aby zapewnić jeszcze większą elastyczność.

Nie obciążymy Cię za zmiany rezerwacji

Jeśli dokonasz u nas rezerwacji, ale zdecydujesz się ją odwołać przed terminem wpłaty pełnej kwoty, wpłacona zaliczka będzie mogła być ponownie wykorzystana jako zaliczka na rezerwację tego samego lub innego domu w 2021 lub 2022 roku. Termin wpłaty pełnej kwoty za wynajem upływa 65 dni przed przyjazdem.

Pełen zwrot za anulowanie przez nas rezerwacji ze względu na Covid-19

Jeśli będziemy musieli anulować Twoją rezerwację z powodu Covid-19 lub ograniczeń w podróżowaniu do Włoch, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy dostępne opcje. Abyś nie musiał rezygnować z wymarzonych wakacji, możemy zaoferować przeniesienie rezerwacji na późniejszy, pewniejszy termin lub wystawienie vouchera obejmującego wpłaconą kwotę do wykorzystania na kolejną rezerwację. Zwrot wpłaty będzie również możliwy.

Jeśli tylko zechcesz zrobić rezerwację, jesteśmy do Twojej dyspozycji

Jesteśmy zespołem ludzi z pasją i pracujemy z zaangażowaniem. Nasi goście, ich potrzeby i  ich bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze. Rozumiemy, że kluczem do tego jest elastyczność i wsłuchiwanie się w to, co mają nam do powiedzenia.
Jeśli nie wszystko, o czym pisaliśmy wyżej jest dla Ciebie jasne lub potrzebujesz informacji dotyczących Twojej sprawy, zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem, który dołoży wszelkich starań, aby spełnić Twoje potrzeby i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o naszym zespole

Zapytaj o wille