Zadzwoń do nas: +48 530 504 008
Witamy, zarejestruj się
Zadzwoń do nas: +48 530 504 008
Adres email
Hasło
Szukasz domu na wakacje w Toskanii?
Społeczność To Toskania
 


Opinie klientów
Budowanie zaufania między gośćmi a właścicielami domów w Toskanii.

Zespół To Toskania dokłada wysiłków, aby zapewnić klientom wszystkie informacje o rezerwowanych domach, odpowiadając na pytania w rodzaju: Czy dom w rzeczywistości jest tak ładny, jak na zdjęciach w internecie? Czy właściciel oferuje wysoką jakość obsługi?

Naszym celem jest zapewnić jak największą przejrzystość procesu rezerwacyjnego i opinii na temat spędzonych z nami wakacji.

Przejrzystość opłaca się wszystkim
Opinie innych podróżnych są najlepszym źródłem pozwalającym ustalić, czy dany dom będzie Państwu odpowiadać. Wszystkie opinie – zarówno dobre, jak i złe – pozwalają budować wiarygodność, popularność oraz renomę.

Opinie klientów To Toskania
Są Państwo zarówno autorami, jak i odbiorcami opinii publikowanych na naszej platformie. Dzieląc się wrażeniami, przyczyniają się Państwo do stworzenia lepszej oferty wakacyjnej.


Wskazówki dotyczące opinii

 • Opinie mogą być niesłychanie pomocne dla innych podróżnych pod warunkiem, że są rzetelne i oparte na faktach. Wszystkie opinie powinny dokładnie odzwierciedlać Państwa własne doświadczenia. Proszę skupić się na istotnych elementach, które zadecydowały o ogólnej ocenie nieruchomości – na przykład komforcie, wyposażeniu, obsłudze klienta itp.
 • Proszę wyrazić swoją opinię, czyniąc to jednak w sposób rzetelny i zgodny z naszymi wskazówkami, które zamieszczono poniżej.
 • Gwarantują one, że opinie w serwisie To Toskania będą przydatne dla wszystkich.
 • Opinię należy przesłać w ciągu 12 miesięcy od daty pobytu. Wymogiem jest:
  Dokonanie rezerwacji za pośrednictwem To Toskania.
  Posiadanie ważnego profilu użytkownika w serwisie.
 • Opinie są automatycznie kasowane po 3 latach, aby zapewnić ich aktualność
 • To Toskania zastrzega sobie prawo do redagowania opinii w przypadku, gdy: Zostaną w niej zamieszczone dane użytkowników To Toskania, właściciela firmy lub jej pracowników. Takie dane mogą zostać usunięte.
  Zostaną w niej zamieszczone odniesienia do innych firm i ich serwisów internetowych (w tym łącza). Takie elementy również mogą zostać usunięte.
  Opinia zawiera ostre lub wulgarne sformułowania, a użytkownik nie zmienił jej treści po zawiadomieniu przez firmę To Toskania.
  Opinia nie jest oparta na faktycznych doświadczeniach z wakacji.
 • Treść opinii wynika wyłącznie z poglądów etycznych lub politycznych użytkownika bądź wyznawanych przez niego wartości, nie dotyczy zaś faktycznych doświadczeń z wakacji.
 • Opinia dotyczy wyłącznie układu serwisu internetowego To Toskania, a nie nieruchomości.
 • Opinia jest niezgodna z obowiązującym prawem europejskim, amerykańskim lub lokalnym.
 • Opinie NIE MOGĄ zostać usunięte z następujących powodów:
  Właściciel domu i gość nie zgadzają się co do przebiegu wydarzeń. W takich przypadkach praktycznie niemożliwe jest ustalenie, kto ma rację, dlatego też zalecamy, aby właściciel domu udzielił odpowiedzi na opinię, co pozwoli innym użytkownikom poznać jego zdanie.

Tutaj znajdą Państwo odpowiedzi na często zadawane pytania o opiniach gości zamieszczanych w naszym serwisie internetowym:

Chcę napisać opinię. Jak mogę to zrobić?
Po powrocie z wakacji klienci, którzy dokonali rezerwacji domu wakacyjnego przez nasz serwis, otrzymują pocztą elektroniczną zaproszenie do wystawienia opinii.

Kto może wystawić opinię?
Zaproszenie do wystawienia opinii o pobycie otrzymują klienci, którzy dokonali rezerwacji przez serwis To-Toskania.pl.

Czy można dokonać zmian w napisanej wcześniej opinii?
Niestety redagowanie lub edytowanie wysłanych do nas opinii nie jest możliwe.

Dlaczego moja opinia nie została jeszcze opublikowana?
Otrzymujemy wiele opinii, więc publikacja na naszej stronie może potrwać kilka dni.

Czy To-Toskania.pl redaguje opinie gości?
Nie. Wszystkie opinie są publikowane w niezmienionej formie po weryfikacji pod kątem treści obraźliwych i wulgarnych. To Toskania zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy zawierających treści obraźliwe lub nieprawdziwe.

Co oznacza punktacja według średniej ważonej?
W przypadku, gdy dany dom wakacyjny otrzymał ocenę bardzo niską w porównaniu z opiniami innych klientów lub gdy opisywana usterka jest w trakcie usuwania bądź została usunięta, zamieszczamy punktację według średniej ważonej, aby ogólny wynik nie wprowadzał w błąd.

Czy zespół To-Toskania.pl pisze opinie?
Sporadycznie, gdy dany dom nie posiada żadnej opinii lub został właśnie odnowiony, umieszczamy obok komentarz pracownika firmy ze zdjęciem autora. Jesteśmy dumni, że opinie na naszej stronie są autentyczne – pisane przez klientów, którzy osobiście odpoczywali w ocenianej nieruchomości.

Czy można wysłać anonimową opinię?
Tak, opinia może być anonimowa; wtedy pojawi się tylko informacja, gdzie Państwo mieszkają (nazwa kraju), data wystawienia oceny oraz „podróżowałem/am jako”.

Czy mogę napisać opinię w dowolnym języku?
Tak, jak najbardziej. Strona posiada cztery wersje językowe. Najlepiej pisać w tym języku, który był używany przy dokonywaniu rezerwacji.


Tutaj dostępne są najnowsze opinie, które goście zamieścili na naszej stronie internetowej:
 
Podziel się Share
 
Wybierz dom
Zapytaj o oferty
Szukaj
Dodaj zakładkę
To Toskania na Facebooku