+48 223079889
Adres email
Hasło
Społeczność To Toskania
 


zarejestruj się
Dane osoby rezerwującej
Wpisz swoje dane
Dane głównego organizatora wyjazdu
Pan/Pani/tytuł
* Imię
* Nazwisko
* Adres
* Miasto
* Kod pocztowy
* Kraj
* Województwo
* Adres email

Nie mam telefonu komórkowego
Podany numer telefonu będzie wykorzystany WYŁĄCZNIE w nagłych przypadkach oraz w razie potrzeby skontaktowania się w dniu przyjazdu i wyjazdu.
* Hasło
Uwaga: Po wpisaniu tego hasła uzyskasz dostęp do swojego konta i informacji o rezerwacjach.

Tak, chcę zamówić newsletter To Toskania (polityka prywatności)​


* Pola wymagane
Możesz usunąć swoje dane osobowe z bazy To Tuscany z końcem roku, w którym wynajmowana była willa. Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji.
Przejdź dalej

Rejestracja
Proszę wypełnić poniższy formularz. Po utworzeniu konta w serwisie To Toskania będą Państwo mogli samodzielnie dokonywać rezerwacji oraz zaczną otrzymywać nasz biuletyn z konkursami i ofertami specjalnymi.  

Wstępne rezerwacje (opcje)
Potrzebujesz więcej czasu na podjęcie decyzji?

Aby wstępnie zarezerwować wybraną nieruchomość, należy się zarejestrować, a następnie skontaktować z przedstawicielem firmy To Toskania, podając nazwę nieruchomości i termin. Nieruchomość można wstępnie zarezerwować na 72 godziny. 24 godziny przed upływem tego okresu otrzymają Państwo e-mail przypominający o rezerwacji.

Przygotowanie do wyjazdu
Aby dobrze przygotować się do wyjazdu, warto skorzystać z porad dostępnych na stronieDojazd do Toskanii. Są tam łącza do stron linii lotniczych i wypożyczalni samochodów oraz wiele wskazówek, które ułatwią Państwu podróż.


Wyszukiwarka willi