Zaloguj się


Podróż do Toskanii

Istnieje możliwość stresowania się nawet w najlepszych sytuacjach. W tym rozdziale przewodnika przygotowaliśmy wskazówki dla podróżujących do Toskanii, aby proces ten przebiegał jak najbardziej bezstresowo.

Mamy również wiele porad dotyczących poruszania się po miastach i drogach w regionie. Chociaż transport publiczny w miastach jest dobry, najłatwiej jest zwiedzać okolice i wioski samochodem.

Poniższe strony stanowią obszerne źródło informacji na temat tego, jak ograniczyć stres związany z podróżowaniem do minimum. Poniżej przedstawione są godne zaufania wypożyczalnie samochodów oraz firmy taksówkarskie, a także ważne informacje o jeździe samochodem we Włoszech, ubezpieczeniach podróżnych i lotach do Toskanii.

Podróż do Toskanii

Plan podróży

Od dziesięcioleci pomagamy naszym gościom w bezproblemowym przemieszczaniu się do Toskanii. Gdy zarezerwujesz swoją idealną willę w Toskanii lub Umbrii, nasza fachowa wiedza i wiedza może sprawić, że reszta podróży będzie przyjemna.

To Toskania połączyła się z najlepszymi dostępnymi partnerami, aby zapewnić Ci wysokiej jakości usługi transportowe, wszystkie sprawdzone i zatwierdzone przez nasz zespół ekspertów. Możemy również polecić sprawdzony i zaufany pakiet ubezpieczeń podróżnych, który może dać Ci poczucie bezpieczeństwa w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń, jak również usługę transferu autobusowego z lotniska i centrum miasta.

Usługi te są przedstawione razem, aby Państwa podróż odbyła się w sposób jak najbardziej bezproblemowy. Jeśli istnieją inne usługi, które Cię interesują, nie zwlekaj z zapytaniem.

Czytaj dalej

Informacje ogólne

Toskańskie życie jest generalnie proste. Wiele wydarzeń i imprez toczy się wokół jedzenia, wina i życia na wsi. W większości miast i większych wiosek nadal odbywają się cotygodniowe targi, z tradycyjne festiwale co pozwala na zanurzenie się w lokalnej kulturze i daje możliwość  posmakowanie prawdziwego toskańskiego życia.

Mieszkanie we Włoszech wiąże sie z różnicami  kulturowymi.  Zebraliśmy kilka informacji, które pomogą Ci zrozumieć i zapoznać się z lokalnymi zwyczajami.

Czytaj dalej

Przydatne wskazówki od naszych ekspertów

Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie i zapewniamy, że wszyscy goście w naszych domach są pod dobrą opieką.  Podróżowanie na własną rękę wymaga umiejętności, planowania.   Z tego powodu chcielibyśmy podzielić się kilkoma wskazówkami dotyczącymi planowania i organizacji podroży. 
„Szybka odpowiedź na wszystkie pytania’’
Przygotowując się do naszej podróży do Toskanii, mieliśmy wiele pytań dotyczących szczegółów i zawsze otrzymywaliśmy szybką i uprzejmą odpowiedź.  Obsługa klienta przekroczyła nasze oczekiwania. Wspaniałe doświadczenie."

Stworzyliśmy tę strony dla Ciebie i mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj wiele jasnych i przydanych wskazówek.  Nasze informacje są stale aktualizowane. Jesteśmy otwarci na wszystkie pytania. Nie wahaj się, skontaktuj się z nami, jeśli masz jakieś pomysły  lub sugestie, które możemy dodać do naszych przewodników.

Pozdrawiamy
 Zespół To Toskania
Kliknij tutaj, aby skontaktować się z nami

Czytaj dalej

Odpowiedzialna turystka

Docenianie zrównoważonego podejścia do podróżowania zawsze było drugą naturą naszej firmy i w naszych oczach jest wspólnym wysiłkiem. Uważamy, że coraz ważniejsza staje się współpraca z gośćmi i usługodawcami nad koncepcją zrównoważonego podróżowania, tak abyśmy wszyscy zachęcali się wzajemnie do jak najbardziej odpowiedzialnej turystyki.

Jesteśmy proaktywnymi pasjonatami i ściśle współpracujemy z lokalnymi władzami. Jesteśmy dumni z naszej lokalnej wiedzy i doświadczenia jakie zdobywamy podczas regularnych wizyt w Toskanii. Chcemy, aby nosi goście lepiej poznali Toskanię i jej naturalne piękno. Podróżowanie jest możliwe bez pozostawiania dużego śladu minimalizując szkody ekologiczne, społeczne i gospodarcze.

Jest to partnerstwo pomiędzy nami, naszymi gośćmi i dostawcami, współpracującymi z tego samego powodu. Dlatego też jesteśmy zawsze otwarci na sugestie i nowe pomysły. Prosimy o kontakt.

Czytaj dalej

Dołącz do nas na

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać cotygodniowe inspiracje, rekomendacje willi i wskazówki dotyczące podróży od naszych toskańskich ekspertów?

Dowiedz się więcej

© 1998-2024 To Toskania Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyślij zapytanie