Zaloguj się


Atrakcje

W Toskanii jest olbrzymi wybór atrakcji, wśród których niezależnie od zainteresowań i upodobań każdy coś dla siebie znajdzie. Nie będą się tu nudzić miłośnicy kultury, sportu, zakupów, sztuki, historii, festiwali czy aktywnego wypoczynku.

W tej części przewodnika znajdziesz wszystkie informacje i wskazówki, których potrzebujesz, aby wypełnić każdy dzień wspomnieniami. Niezależnie od tego, czy chcesz poznać przyrodę, uprawiać sport, rozkoszować się parkiem wodnym, czy też pobudzić kubki smakowe do życia w słynnym regionie Chianti.

Znajdź najlepszą lokalną lodziarnię, wyznacz trasę rowerową, odkryj historyczne zabytki i spektakle kulturalne; spróbuj swoich sił w byciu szefem kuchni lub wynajmij szefa kuchni, który na życzenie przygotuje posiłek dla Ciebie.

Zajrzyj do naszego przewodnika poniżej i zacznij tworzyć swoje własne doświadczenie.

Co robić w Toskanii

Wyjątkowe przeżycia w Toskanii

Jesteśmy specjalistami od wyjątkowych przeżyć w Toskanii i chcemy podzielić się naszą pasją i szeroką wiedzą na temat Toskanii i jej ukrytych skarbów. Sprawimy, że Twoja podróż do Toskanii będzie niezapomnianym przeżyciem.
Doskonała obsługa konsjerża!
„Rekomendacje Valentiny Petri były nieocenione! Jest niezwykle pomocna, szybko odpowiedziała na wszystkie nasze pytania, a jej propozycje były bardzo trafione”.
Jak to działa
Niezależnie od tego, czy podróżujesz sam, czy organizujesz wielką podróż dla rodziny i przyjaciół, opisz nam swoje plany, marzenia i pomysły, a my przedstawimy Ci nasze spersonalizowane propozycje.
Kliknij tutaj, by zapytać o wycenę

Czytaj dalej

Co robić w Toskanii

Ta strona dostarczy Ci wszystkich informacji, zasobów i linków potrzebnych do samodzielnego planowania i personalizacji Twojego toskańskiego wypoczynku. Masz ochotę zbadać skarby sztuki renesansowej i odkryć fascynującą lokalną historię? A co powiesz na zakupy pamiątek lub relaks w luksusowym spa? Bądź aktywny, leniwy, ciekawski i zrelaksowany - cokolwiek pragniesz i potrzebujesz, Toskania może Ci to zapewnić.

Rozumiemy potrzebę wytyczenia własnej drogi i bycia naprawdę niezależnym. Jednakże, aby mieć pewność, że podejmujesz właściwe decyzje, ważne jest posiadanie odpowiednich informacji. Nasz przewodnik jest opracowywany, badany i regularnie aktualizowany przez nasz zespół ekspertów i specjalistów ds. podróży. Zachęcamy do zapoznania się z bezgranicznymi możliwościami.

Czytaj dalej

Toskańska klasyka – 10 naszych rekomendacji

Z okazji 300-lecia utworzenia regionu winiarskiego Chianti Classico postanowiliśmy stworzyć listę 10 atrakcji – miejsc, wydarzeń, przeżyć, które dają dobry obraz tego, jak wyjątkowy jest to region i jak wiele doświadczeń oferuje.
Są to różnorodne propozycje, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Można wybrać kilka, można ambitnie skorzystać z wszystkich, ważne, aby bawić się dobrze i korzystać z życia.

Czytaj dalej

Toskańskie przepisy

Jedz jak Toskańczyk korzystając z naszych starannie dobranych przepisów. Wybraliśmy niektóre z ulubionych dań naszego zespołu, abyś mógł odtworzyć toskańskie smaki w kuchni swojej wakacyjnej willi albo po powrocie do domu. Przygotuj tradycyjne ragu zgodnie z naszym przepisem, jeśli chcesz uzyskać autentyczny, bogaty i gęsty sos pasujący do lokalnego makaronu pici. Kup trochę solonego dorsza na targu, a my pokażemy Ci, jak podać go z pomidorami i oliwkami, tak jak robią to w Livorno na wybrzeżu. Spróbuj też panzanelli, sałatki z toskańskiego chleba – tak, chleb jest gwiazdą, z niewielką pomocą świeżych warzyw, bazylii i oliwy z oliwek. Niezależnie od tego, czy lubisz mięso, ryby, jesteś wegetarianinem czy weganinem, znajdziesz coś dla siebie w naszej kolekcji toskańskich przepisów.

Czytaj dalej

Dołącz do nas na

Newsletter

Będziemy Cię powiadamiać o pięknych willach, lokalnych atrakcjach i wyjątkowych przeżyciach.

Dowiedz się więcej

© 1998-2022 To Toskania Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zapytaj o wille