Zaloguj się


Informacje dotyczące ogrzewania i klimatyzacji

 • Informacje dotyczące ogrzewania i klimatyzacji

  Zebraliśmy wszystko, co musisz wiedzieć o swoim ogrzewaniu i klimatyzacji, w jednym zwięzłym przewodniku. Są trzy sposoby naliczania opłat za korzystanie:

  1. Wliczone w cenę wynajmu
  Oznacza to, że wszystkie opłaty za ogrzewanie i klimatyzację są wliczone w tygodniową cenę wynajmu. Nie ma żadnych dodatkowych opłat za te usługi.

  Czasami istnieje limit na gaz, energię elektryczną lub klimatyzację, jeśli korzystanie z urządzeń jest ograniczone, po przekroczeniu danego limitu, koszt naliczany jest według zużycia.

  2. Opłata stała.
  Stała opłata, która nie różni się w zależności od zużycia

  3. Według zużycia
  Oznacza to, że opłaty będą naliczane według zużycia.  Jest to określane na podstawie odczytów liczników i naliczane według stawki określonej przez właścicieli willi lub opiekunów. Uwaga: ceny nie zawsze są znane zespołowi To Toskania

  Jak zachować kontrolować temperaturę w domu.
  • Zamknij zewnętrzne drzwi, okna i żaluzje po stronie południowej lub tam, gdzie świeci słońce. Zapobiegnie to przedostawaniu się ciepłego powietrza i bezpośredniego światła słonecznego do domu.
  • Otwórz drzwi i okna w nocy i wczesnym rankiem, aby wpuścić chłodne powietrze.
  • Ustaw wentylatory sufitowe w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby wyciągnąć gorące powietrze do góry.
  • Upewnij się, że prześcieradła zostały zmienione podczas pobytu. Pomoże to zachować świeżość i chłód. [Uwaga: zmiana pościeli może wiązać się z dodatkową opłatą.]

Dołącz do nas na

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać cotygodniowe inspiracje, rekomendacje willi i wskazówki dotyczące podróży od naszych toskańskich ekspertów?

Dowiedz się więcej

© 1998-2024 To Toskania Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyślij zapytanie