Zaloguj się


Jak zabezpieczyć wille

 • Jak zabezpieczyć wille

  Aby zachować ostrożność i zabezpieczyć dom wakacyjny, radzimy postępować tak jak w przypadku własnego domu. Czujność nie musi przeszkadzać w zabawie, dlatego opracowaliśmy kilka prostych porad na zapewnienie bezpieczeństwa w Twojej willi.

  Środki ostrożności
  ● Upewnij się, że wszystkie okna, okiennice i drzwi są zamknięte. Szczególnie w nocy lub gdy jesteś poza domem w ciągu dnia i  nawet gdy jesteś na basenie.
  ● Jeśli twoja willa ma alarm, skorzystaj z niego. Zazwyczaj można ustawić alarmy, gdy nie ma Cię w willi oraz w godzinach snu.
  ● Zalecamy, aby nie zabierać ze sobą drogich biżuterii podczas podróży. Jednak wszelkie cenne przedmioty, powinny być niewidoczne, aby nie zniechęcać złodziei.  W przeciwnym razie powinny być przechowywane w sejfie willi.
  ● Jeśli nie jesteś zadowolony z obecnych ustaleń dotyczących bezpieczeństwa w swojej willi, skontaktuj się z nami jak najszybciej.

  Ubezpieczenie zawartości
  Sprawdź, czy masz polisę ubezpieczeniową zapewniająca odpowiednie zabezpieczenie na wypadek utraty kosztowności i utraty wartościowych przedmiotów w wynajętej willi. Wskazane jest, abyś miał dostęp do duplikatów swoich dokumentów osobistych, w tym paszportu i prawa jazdy. Będzie to niezwykle przydatne, jeśli oryginalne dokumenty zostaną zgubione lub skradzione.

  Skontaktuj się z nami
  W mało prawdopodobnym przypadku rabunku w twojej willi, skontaktuj się z nami natychmiast, a my dołożymy wszelkich starań, aby pomóc ci w niezbędnych procedurach. Ten przewodnik bezpieczeństwa ma na celu ochronę ciebie i twojej własności na wypadek mało prawdopodobnego nieszczęścia. Innymi słowy, jego celem nie jest martwienie się, ale pomoc w cieszeniu się wakacjami bez strachu.
  Bądź bezpieczny, nie bój się - a co najważniejsze, baw się dobrze w Toskanii!

Dołącz do nas na

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać cotygodniowe inspiracje, rekomendacje willi i wskazówki dotyczące podróży od naszych toskańskich ekspertów?

Dowiedz się więcej

© 1998-2024 To Toskania Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyślij zapytanie