+48 223079889

Zaloguj się


Ubezpieczenie podróżne

 • Ubezpieczenie podróżne

  Zachęcamy do wykupienia ubezpieczenia podróżnego obejmującego NNW i koszty leczenia oraz ubezpieczenia kosztów rezygnacji z noclegów. Rezerwacja domu wakacyjnego jest umową w rozumieniu prawa cywilnego, odstąpienie od niej wiąże się z określonymi kosztami, opisanymi w warunkach rezerwacji. Nigdy nie wiadomo jakie nieprzewidziane okoliczności mogą spowodować rezygnację z wyjazdu lub pojawić się w trakcie wakacji. Dzięki ubezpieczeniu będą Państwo dużo spokojniejsi zarówno w trakcie pobytu w obcym kraju, jak i przed wyjazdem.
  W przypadku większości firm ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być wykupione w ciągu 7 dni od dokonania rezerwacji.

  Przed wyjazdem warto udać się do najbliższego oddziału NFZ i wyrobić sobie ważną przez rok Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) potwierdzającą posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego w Polsce i umożliwiającą uzyskanie nieodpłatnej (co do zasady) usługi medycznej w krajach UE.

 • Nasz partner ubezpieczenia turystycznego: Worldnomads.com


  KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ WYCENĘ.

  Ubezpieczenie podróżne: proste i elastyczne
  Ubezpieczenie podróżne z WorldNomads.com jest dostępne online  dla osób z ponad 130 krajów. Kompleksowa ochrona medyczna za granicą, ochrona bagażu i ubezpieczenie uprawiania sportów wyczynowych.

  7 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu podróżnym od WorldNomads.com

  Zaufani i wiarygodni
  WorldNomads.com jest wspierany przez największych i wyspecjalizowanych ubezpieczycieli turystycznych, którzy zapewniają doskonałą ochronę, całodobową pomoc w nagłych wypadkach oraz najwyższy poziom wsparcia i zarządzania roszczeniami.

  Konkurencyjna cena
  WorldNomads.com zapewnia ochronę dla podróżnych w 130 krajach. Ceny World Nomads są jednymi z najbardziej konkurencyjnych w internecie.

  Elastyczność
  Nieoczekiwana zmiana planów? Możesz kupić dodatkową polisę lub zgłosić roszczenie online, nawet jeśli już podróżujesz.

  Ubezpieczenie uprawiania sportów wyczynowych
  WorldNomads.com oferuje ubezpieczenie w przypadku szkód powstałych jako następstwo uprawiania sportów wyczynowych jak: skoki bungee, wspinaczka, skoki narciarskie, snowboard, nurkowanie i wiele innych.

  World Nomads zapewnia bezpieczne podróżowanie.
  Wszyscy członkowie WorldNomads.com mają dostęp do aktualnych alertów bezpieczeństwa podróży, a także porad i wskazówek dotyczących bezpieczeństwa podróży online za pośrednictwem World Nomads Travel Safety Hub.

  Więcej niż ubezpieczenie
  Wszyscy członkowie WorldNomads.com mogą nauczyć się lokalnego języka poprzez serię przewodników językowych dla iPodów i iPhone'ów oraz mogą pozostać w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi za pomocą internetowego dziennika podróży.

  Zaangażowanie i wyjątkowa obsługa klienta
  Chcemy mieć pewność, że uzyskasz jak najwięcej z WorldNomads.com. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego ubezpieczenie podróżne jest konieczne. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące ubezpieczenia podróżnego lub ogólnie bezpieczeństwa podróży, skontaktuj się bezpośrednio z  WorldNomands.com.

 • To Toskania  i World Nomads współpracuje ze sobą  za pomocą programu partnerskiego.

Zapytaj o wille