Zadzwoń do nas: +48 530 504 008
Adres email
Hasło
Adres email
Hasło

  • Ubezpieczenie podróżne

    Zachęcamy naszych klientów do wykupienia ubezpieczenia podróżnego obejmującego NNW i koszty leczenia oraz ubezpieczenia koszty rezygnacji z noclegów. Rezerwacja domu wakacyjnego jest umową w rozumieniu prawa cywilnego, odstąpienie od niej wiąże się z określonymi kosztami, opisanymi w warunkach rezerwacji. W najlepszym interesie klientów leży wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji. W przypadku większości firm ubezpieczenie musi być wykupione w ciągu 7 dni od dokonania rezerwacji. Nigdy nie wiadomo jakie nieprzewidziane okoliczności mogą spowodować rezygnację z wyjazdu. Dzięki ubezpieczeniu będą Państwo dużo spokojniejsi zarówno w trakcie pobytu w obcym kraju, jak i przed wyjazdem.
    To Toskania nie zapewnia ubezpieczenia i nie pośredniczy w zawarciu umów. W Polsce tego typu ubezpieczenia oferują m.in. Signal Iduna, ERV, Gothaer oraz Allianz (stan na luty 2016 r.). Prosimy zwrócić uwagę, aby ubezpieczenie obejmowało rezygnację z wynajmu noclegów, nie imprezy turystycznej (impreza turystyczna to co najmniej dwie usługi turystyczne, np. noclegi i transport, noclegi i wyżywienie).
    Przed wyjazdem warto udać się do najbliższego oddziału NFZ i wyrobić sobie nieodpłatnie Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) potwierdzającą posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego i umożliwiającą uzyskanie nieodpłatnej (co do zasady) usługi medycznej w krajach UE.

Zapytaj o oferty
Szukaj
Dodaj zakładkę
To Toskania na Facebooku