Zaloguj się


Ubezpieczenie podróżne

 • Ubezpieczenie turystyczne wakacji w toskańskiej willi

  Rozumiemy, że dokonując rezerwacji u nas, na To Toskania, chcesz mieć pewność, że wszystko pójdzie dobrze. Rozumiemy również, że plany wakacje są dla Ciebie ważne, a jeśli pojawią się nieprzewidziane okoliczności, chcesz, by rezerwacja i pieniądze były bezpieczne.

  Z tego względu uważamy, że odpowiednie ubezpieczenie turystyczne jest nieodzowną częścią przygotowań do podróży. Uznajemy to na tyle istotne, że w Warunkach Ogólnych prosimy, aby całą grupa na czas wyjazdu była objęta ubezpieczeniem od występujących ryzyk.

  Ubezpieczenie turystyczne nie tylko pomaga w przypadku wszelkich nieszczęść, które mogą mieć wpływ na Twoje wakacje, ale także zabezpiecza Cię jako najemcę podczas pobytu w jednej z naszych willi.

  Zwrot kosztów rezygnacji oraz nagłe wypadki medyczne


  Zalecamy dokładne sprawdzenie, co obejmuje ubezpieczenie podróży i czy jest to zakres dopasowany do Twoich potrzeb. Szczególnie istotna jest kwestia zwrotu kosztów związanych z rezygnacją z wyjazdu, takie ubezpieczenie najczęściej musi być wykupione w ciągu kilku dni od dokonania rezerwacji. Ubezpieczenie może także obejmować koszty leczenia i transportu, konieczność przerwania podróży czy ryzyko utraty lub zniszczenia mienia.

  Ochrona przed przypadkowymi uszkodzeniami


  Gdy jesteś na wakacjach, ostatnią rzeczą, o którą chcesz się martwić, jest opłacenie dodatkowych kosztów, gdy coś nieprzewidzianego się wydarzy. Jednak wypadki się zdarzają i z tego powodu zalecamy, aby Twoja polisa ubezpieczenia podróżnego obejmowała odpowiedzialność cywilną (OC) wszystkich członków Twojej grupy za przypadkowe uszkodzenia mienia podczas wakacji.

  Ubezpieczenie zwierząt


  Zwierzęta są mile widziane w większości naszych willi i apartamentów (domy przyjazne zwierzętom możesz znaleźć korzystając z filtrów w naszej wyszukiwarce willi). Jeśli zabierasz zwierzaka ze sobą na wakacje, zalecamy wybór polisy ubezpieczeniowej, która obejmuje odpowiedzialność za wszelkie przypadkowe uszkodzenia lub obrażenia spowodowane przez zwierzę podczas podróży oraz koszty leczenia za granicą.

Dołącz do nas na

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać cotygodniowe inspiracje, rekomendacje willi i wskazówki dotyczące podróży od naszych toskańskich ekspertów?

Dowiedz się więcej

© 1998-2024 To Toskania Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyślij zapytanie