+48 223079889

Zaloguj się


  • Ubezpieczenie podróżne

    Zachęcamy do wykupienia ubezpieczenia podróżnego obejmującego NNW i koszty leczenia oraz ubezpieczenia kosztów rezygnacji z noclegów. Rezerwacja domu wakacyjnego jest umową w rozumieniu prawa cywilnego, odstąpienie od niej wiąże się z określonymi kosztami, opisanymi w warunkach rezerwacji. Nigdy nie wiadomo jakie nieprzewidziane okoliczności mogą spowodować rezygnację z wyjazdu lub pojawić się w trakcie wakacji. Dzięki ubezpieczeniu będą Państwo dużo spokojniejsi zarówno w trakcie pobytu w obcym kraju, jak i przed wyjazdem.

    W przypadku większości firm ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być wykupione w ciągu 7 dni od dokonania rezerwacji. To Toskania nie zapewnia ubezpieczenia i nie pośredniczy w zawieraniu umów. W Polsce tego typu ubezpieczenia oferują m.in. TU Europa, Signal Iduna, ERV oraz Gothaer (stan na luty 2017 r.). Co istotne, niektóre ubezpieczenia (TU Europa) obejmują także ryzyko rezygnacji współuczestnika wyjazdu, pozostali nadal mogą skorzystać z wykupionej rezerwacji. Prosimy zwrócić uwagę, aby ubezpieczenie obejmowało rezygnację z wynajmu noclegów, nie imprezy turystycznej (impreza turystyczna to co najmniej dwie usługi turystyczne, np. noclegi i transport, noclegi i wyżywienie).

    Przed wyjazdem warto udać się do najbliższego oddziału NFZ i wyrobić sobie ważną przez rok Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) potwierdzającą posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego w Polsce i umożliwiającą uzyskanie nieodpłatnej (co do zasady) usługi medycznej w krajach UE.

Poznaj Toskanię na wycieczkach z

Private Arrival Transfer: Florence Train Station

There is only one way to travel from Santa Maria Novella railway station in Florence to your central Florence Hotel, by a private vehicle! Book this transfer for a fast, friendly and hassle-free journey to your hotel. Transfer services are available 24 hours a day, 7 days a week for up to 8 people per vehicle.

from €8.75

Ultimate 5 Terre Tour and Portovenere - Swim in a Sea of Beauty (Liguria Region)

Ultimate 5 Terre and Portovenere Tour since 1970.
Product Description
5 Terre – Monterosso, Manarola, Corniglia, Vernazza & Riomaggiore
A whole, intense and unforgettable day dedicated to the discovery of one of the most amazing and enchanting landscapes in the World.
Five villages, suspended between sea and land, hanging from sheer cliffs surrounded by hills and vineyards, which will allow us to immerse into a little piece of Heaven. Our visit will start at daybreak, with the arrival to La Spezia, where we will find a motor vessel waiting for us: we will have the possibility to admire this amazing landscape from the outside, like in a postcard.

from €700

Ultimate Sunset Wine Tour - Chianti Wine Tour with Dinner in Tuscan Countryside

Ultimate Sunset Wine Tour - Chianti Wine Tour with Dinner in Tuscan Countryside since 1970
Visit Chianti wine region
Visit 2 different wineries
Authentic Dinner at Wine farm in Tuscan
Photo stops
Visit San Gimignano
Panoramic stop at Michelangelo Square

from €439

Florence Hop-On Hop-Off sightseeing tour - Hop On and discover fabulous Florence

This is the ultimate authentic Hop-On Hop-Off Tour. We do since 1980
Only small group (no bigger group)
We can drive your everywhere without restrictions

from €31
Zapytaj o wille