Zaloguj się


Atrakcje dla dzieci

 • Atrakcje dla dzieci

  Szkoła gotowania
  Lekcje gotowania dla dzieci odbywają się w twojej willi lub w kuchni w okolicy. Dzieci będą się dobrze bawić z doświadczonymi kucharzami, którzy nauczą je przygotowywania od podstaw pizzy lub makaronu. Dzieci poznają kilka kulinarnych sztuczek i będą zaskoczone, jak z podstawowych składników można wyczarować coś pysznego.

  Tworzenie ceramiki
  Dekoracja ceramiki w Toskanii jest starożytną sztuką przekazywaną przez rzemieślników, którzy otworzyli swoje pracownie dla gości. Lekcje malowania ceramiki są okazją dla dzieci (powyżej 6 lat) do cieszenia się rękodziełem. Dzieci eksperymentują, tworząc własną toskańską pamiątkę z odręcznym malowaniem przy użyciu kolorów, które zmieniają odcień podczas wypalania.

  Poszukiwanie skarbów
  Poszukiwanie skarbów jest szczególnie polecane rodzinom z dziećmi i jest świetnym sposobem na wyjątkową przygodę na jednym z najpiękniejszych placów zabaw na świecie - w Toskanii. Czy wszyscy są gotowi na wyzwanie?

  Jak to działa
  Opisz, jakie są preferencje Twoje i Twoich dzieci, a my przygotujemy coś specjalnego. To Włochy, więc spodziewaj się też czegoś pysznego. Nie zapomnij o ograniczeniach dietowych i alergiach.

  Kliknij tutaj, aby poprosić o wycenę.

  Warunki ogólne
  Wyjątkowe Przeżycia w Toskanii i inne dodatkowe usługi są świadczone przez lokalne firmy lub osoby niezależne od To Tuscany. Działamy wyłącznie jako pośrednik dla usługodawców, a Twoja umowa będzie zawarta z lokalną firmą lub osobą na uzgodnionych pomiędzy Wami warunkach. Możesz poprosić o przesłanie tych informacji e-mailem. Mogą one obejmować wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności dostawcy usług.

  Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełnymi Warunkami ogólnymi

Dołącz do nas na

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać cotygodniowe inspiracje, rekomendacje willi i wskazówki dotyczące podróży od naszych toskańskich ekspertów?

Dowiedz się więcej

© 1998-2024 To Toskania Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyślij zapytanie