Zaloguj się


Kierowcy i dojazdy

 • Kierowcy i dojazdy

  Zebraliśmy oferty prywatnych kierowców, aby zapewnić bezpieczny i sprawdzony transport w dowolne miejsce w Toskanii. Wszyscy nasi kierowcy mówią po angielsku, są licencjonowani i ubezpieczeni. Są odpowiednio wykwalifikowani i znają okolicę, dzięki czemu podróż z nimi łączy przyjemne z pożytecznym.

  Kiedy: dostępne przez cały rok
  Gdzie: z twojej willi
  Jak długo: zgodnie z zamówieniem
  Ile osób: 1 lub więcej osób
  Ile: €€ / €€€

  Zazwyczaj obejmuje:
  - Certyfikowany kierowca (mówiący po angielsku)
  - Ustalone stawki

  Jak to działa
  Niezależnie od tego, czy poszukujesz transferu z lotniska, transportu po mieście, wyjazdu na zakupy do outletów (w tym Prady i Gucciego), wycieczki winiarskiej lub gastronomicznej (obejmującej degustacje lokalnych produktów) albo do najbardziej fotogenicznych atrakcji Toskanii, możemy to dla Ciebie zorganizować.

  Kliknij tutaj, aby poprosić o wycenę.

  Warunki ogólne
  Wyjątkowe Przeżycia w Toskanii i inne dodatkowe usługi są świadczone przez lokalne firmy lub osoby niezależne od To Tuscany. Działamy wyłącznie jako pośrednik dla usługodawców, a Twoja umowa będzie zawarta z lokalną firmą lub osobą na uzgodnionych pomiędzy Wami warunkach. Możesz poprosić o przesłanie tych informacji e-mailem. Mogą one obejmować wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności dostawcy usług.

  Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełnymi Warunkami ogólnymi

Dołącz do nas na

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać cotygodniowe inspiracje, rekomendacje willi i wskazówki dotyczące podróży od naszych toskańskich ekspertów?

Dowiedz się więcej

© 1998-2024 To Toskania Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyślij zapytanie