Zaloguj się


Szef kuchni w willi

 • Szef kuchni w willi

  Nasi szefowie kuchni kupują najlepsze składniki, gotują i serwują przygotowane dania w Twojej willi, a po wszystkim zostawiają kuchnię wysprzątaną. Opracowaliśmy naszą listę renomowanych szefów kuchni mając na względzie ich doświadczenie, reputację i przejrzyste ceny, dzięki czemu masz pewność, że płacisz za jakość. Dzięki tej usłudze możesz cieszyć się wyjątkowymi doznaniami kulinarnymi w swojej willi nie zajmując się gotowaniem i sprzątaniem.

  Kiedy: dostępne przez cały rok
  Gdzie: Twoja willa lub kuchnia w okolicy
  Jak długo: zazwyczaj około 4 godzin
  Ile osób: 2 lub więcej osób
  Ile: € € / €€€

  Zazwyczaj obejmuje:
  - Zakupy
  - Gotowanie
  - Podawanie i sprzątanie

  Jak to działa
  Niezależnie od tego, czy obchodzisz specjalną okazję, odpoczywasz z rodziną i przyjaciółmi, czy masz ochotę przyjęcie z pizzą, pomożemy w ustaleniu indywidualnego menu. Opisz swoje potrzeby, a my zaproponujemy coś odpowiedniego. Możemy uwzględnić wymogi diety wegańskiej, bezglutenowej, bezlaktozowej oraz ewentualne alergie.

  Kliknij tutaj, aby poprosić o wycenę.

  Warunki ogólne
  Wyjątkowe Przeżycia w Toskanii i inne dodatkowe usługi są świadczone przez lokalne firmy lub osoby niezależne od To Tuscany. Działamy wyłącznie jako pośrednik dla usługodawców, a Twoja umowa będzie zawarta z lokalną firmą lub osobą na uzgodnionych pomiędzy Wami warunkach. Możesz poprosić o przesłanie tych informacji e-mailem. Mogą one obejmować wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności dostawcy usług.

  Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełnymi Warunkami ogólnymi

Dołącz do nas na

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać cotygodniowe inspiracje, rekomendacje willi i wskazówki dotyczące podróży od naszych toskańskich ekspertów?

Dowiedz się więcej

© 1998-2024 To Toskania Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyślij zapytanie