Zaloguj się


Wycieczki piesze i rowerowe z przewodnikiem

 • Wycieczki piesze i rowerowe z przewodnikiem

  Nasi przewodnicy oferują wspaniałe wycieczki po Toskanii, z których przywieziesz wspaniałe wspomnienia. Będziesz przemierzać aleje cyprysowe sąsiadujące z winnicami i gajami oliwnymi, w otoczeniu zapierających dech w piersiach widoków na wzgórza Chianti, Sienę czy wpisaną na listę UNESCO Val d'Orcia. Odkryjesz idylliczne wioski na wzgórzach oraz wspaniałą średniowieczną i renesansową architekturę. Co więcej, nasi przewodnicy zaprowadzą Cię do lokalnych restauracji i kawiarni, popularnych wśród miejscowych.

  Kiedy: dostępne przez cały rok
  Gdzie: z twojej willi
  Jak długo: cały dzień (5-6 godzin) / pół dnia (3-4 godziny)
  Ile osób: 1 lub więcej osób
  Ile: € / €€

  Zazwyczaj obejmuje:
  - Wynajem i dostawa sprzętu do domu (w zależności wybranej opcji)
  - Lokalny przewodnik
  - Samochód ze wsparciem technicznym (w zależności wybranej opcji)

  Jak to działa
  Niezależnie od tego, czy pragniesz chodzić po Via Francigena ze słynnymi opactwami, karczmami i rzymskimi mostami na trasie, czy jeździć po białych drogach Toskanii na zabytkowym rowerze, daj nam znać, czego szukasz Ty, a my zaproponujemy odpowiednią wycieczkę z przewodnikiem.

  Kliknij tutaj, aby poprosić o wycenę.

  Warunki ogólne
  Wyjątkowe Przeżycia w Toskanii i inne dodatkowe usługi są świadczone przez lokalne firmy lub osoby niezależne od To Tuscany. Działamy wyłącznie jako pośrednik dla usługodawców, a Twoja umowa będzie zawarta z lokalną firmą lub osobą na uzgodnionych pomiędzy Wami warunkach. Możesz poprosić o przesłanie tych informacji e-mailem. Mogą one obejmować wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności dostawcy usług.

  Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełnymi Warunkami ogólnymi

Dołącz do nas na

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać cotygodniowe inspiracje, rekomendacje willi i wskazówki dotyczące podróży od naszych toskańskich ekspertów?

Dowiedz się więcej

© 1998-2024 To Toskania Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyślij zapytanie