Zaloguj się


Wycieczki

 • Wycieczki

  Doskonale znamy Toskanię i pomożemy Ci odkryć jej ukryte skarby. Wybieramy przewodników, którzy pomogą Ci doświadczyć Toskanii w najlepszym wydaniu, od słynnych miast pełnych dzieł sztuki i miasteczek na wzgórzach, po parki narodowe, plaże i pofalowane wzgórza. Sam zdecyduj, jak chcesz poznać Toskanię – pomożemy wynająć małe, zwinne auto, samochód sportowy (Ferrari), samochód zabytkowy (Fiat 500) lub stylowy skuter (Vespa).

  Kiedy: dostępne przez cały rok
  Gdzie: z twojej willi
  Jak długo: cały dzień (5-6 godzin) / pół dnia (3-4 godziny)
  Ile osób: 2 lub więcej osób
  Ile: € € / €€€

  Zazwyczaj obejmuje:
  - Osobisty przewodnik
  - Transport (w zależności wybranej opcji)
  - Dostęp do mniej znanych zabytków i atrakcji Toskanii

  Jak to działa
  Będziesz mieć okazję zanurzyć się w bogatej kulturze Toskanii z naszymi certyfikowanymi, profesjonalnymi przewodnikami, którzy podzielą się swoją wiedzą ekspercką i zapewnią niezapomniane przeżycia. Opisz, jakimi atrakcjami jest zainteresowana Twoja grupa, a my zaproponujemy idealną wycieczkę z przewodnikiem.

  Kliknij tutaj, aby poprosić o wycenę.

  Warunki ogólne
  Wyjątkowe Przeżycia w Toskanii i inne dodatkowe usługi są świadczone przez lokalne firmy lub osoby niezależne od To Tuscany. Działamy wyłącznie jako pośrednik dla usługodawców, a Twoja umowa będzie zawarta z lokalną firmą lub osobą na uzgodnionych pomiędzy Wami warunkach. Możesz poprosić o przesłanie tych informacji e-mailem. Mogą one obejmować wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności dostawcy usług.

  Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełnymi Warunkami ogólnymi

Dołącz do nas na

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać cotygodniowe inspiracje, rekomendacje willi i wskazówki dotyczące podróży od naszych toskańskich ekspertów?

Dowiedz się więcej

© 1998-2024 To Toskania Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyślij zapytanie