Zaloguj się


Wydarzenia

 • Wydarzenia

  Zaręczyny
  Znamy doskonale Toskanię i pomożemy wybrać idealne miejsce na wyjątkowe zaręczyny. Gwarantujemy, że będzie to wspomnienie na całe życie, w końcu Toskania to jeden z najbardziej romantycznych regionów na świecie!

  Wesela
  Pomożemy zorganizować wymarzone wesele w Toskanii. Doradzimy, które z naszych willi nadają się na organizację uroczystości, zaproponujemy fachową pomoc. Twój organizator ślubu zajmie się formalnościami, pomoże ci zaplanować catering, muzykę i uwzględni indywidualne wymagania, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy.

  Uroczystości
  Wyjątkowe przyjęcie? Ważna uroczystość? Piękna Toskania i nasze doświadczenie to gwarancja sukcesu. Zapewnimy willę na wzgórzu ze wspaniałymi widokami i fachową obsługę. Twój organizator wydarzeń może zamówić posiłki, muzyków i zadbać o najdrobniejsze szczegóły.

  Jak to działa
  Poinformuj nas o planowanym wydarzeniu, w tym o Twoim wymarzonym scenariuszu, a my zorganizujemy dla Ciebie, Twojej rodziny i przyjaciół idealne wydarzenie w Toskanii.

  Kliknij tutaj, aby poprosić o wycenę.

  Warunki ogólne
  Wyjątkowe Przeżycia w Toskanii i inne dodatkowe usługi są świadczone przez lokalne firmy lub osoby niezależne od To Tuscany. Działamy wyłącznie jako pośrednik dla usługodawców, a Twoja umowa będzie zawarta z lokalną firmą lub osobą na uzgodnionych pomiędzy Wami warunkach. Możesz poprosić o przesłanie tych informacji e-mailem. Mogą one obejmować wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności dostawcy usług.

  Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełnymi Warunkami ogólnymi

Dołącz do nas na

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać cotygodniowe inspiracje, rekomendacje willi i wskazówki dotyczące podróży od naszych toskańskich ekspertów?

Dowiedz się więcej

© 1998-2024 To Toskania Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyślij zapytanie