pon. - sob. 9.00-17.30 +48 22 3079889

Zaloguj się


Energia odnawialna

 • Energia odnawialna

  Jako firma, zachęcamy do rozwoju zrównoważonej turystyki, dlatego też zachęcamy naszych właścicieli, aby w miarę możliwości korzystali z energii odnawialnej. Wielu właścicieli posiada panele słoneczne, a niektórzy mają nawet hybrydowe punkty ładowania samochodów. Jedną z naszych willi, która posiada obie te cechy jest urokliwa La Casa di Radda, położona w mieście Radda w Chianti, z nowoczesnym i eleganckim wnętrzem w odległości spaceru od tego popularnego toskańskiego miasta.

  Jeśli jesteś zainteresowany zużyciem mniejszej ilości energii we Włoszech, istnieje kilka małych kroków, które mogą zrobić ogromną różnicę. W szczycie lata temperatury są wysokie i może się wydawać, że trudno jest utrzymać chłód we willi. Sugerujemy, aby wszystkie drzwi i okna były zamknięte w ciągu dnia, aby umożliwić chłodzenie willi przez klimatyzację i otwieranie okien wieczorem, aby umożliwić przepływ powietrza. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

  Utrzymanie chłodu bez klimatyzacji:
  • Zamknij zewnętrzne drzwi, okna i żaluzje po stronie południowej lub tam, gdzie świeci słońce. Zapobiegnie to przedostawaniu się ciepłego powietrza i bezpośredniego światła słonecznego do domu.
  • Otwórz drzwi i okna w nocy i wczesnym rankiem, aby wpuścić chłodne powietrze.
  • Ustaw wentylatory sufitowe w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby wyciągnąć gorące powietrze do góry.
  • Upewnij się, że prześcieradła zostały zmienione podczas pobytu. Pomoże to zachować świeżość i chłód. [Uwaga: zmiana pościeli może wiązać się z dodatkową opłatą.]

Zapytaj o wille