pon. - sob. 9.00-17.30 +48 22 3079889

Zaloguj się


Żyj jak miejscowy - odpowiedzialna turystyka

  • Żyj jak miejscowy - odpowiedzialna turystyka

    Jako lokalni eksperci, jesteśmy pasjonatami Toskanii, jej mieszkańców i tego, jak inspirujący może być toskański styl życia. Spędziliśmy dziesiątki lat na poznawaniu włoskiej kultury i budowaniu ważnych relacji z lokalnymi firmami i dostawcami. Do tego stopnia, że posiadamy nawet „To Tuscany Experiences – Wyjątkowe przeżycia w Toskanii” którego celem jest połączenie Ciebie, naszych cenionych gości z tymi osobami i ich unikalnymi usługami.

    Architektura, historia, jedzenie i sam urok Florencji i Pizy oznaczają, że nie potrzebujemy zbyt wiele aby przekonać Cię do dodania tych toskańskich miast do Twojej trasy podróży. Region ten ma wiele lokalnych przedsiębiorstw, które wytwarzają lokalne produkty, wielopokoleniowe receptury i pasję do ziemi, o którą tak dobrze dbali ich przodkowie.

    Dzięki zapoznaniu się z tymi wyjątkowymi, niezależnymi przedsiębiorstwami, można doświadczyć życia miejscowego w Toskanii. Masz szansę dowiedzieć się więcej o włoskiej kulturze i poznać firmy, które pozostają nietknięte przez masową turystykę.

Zapytaj o wille