pon. - sob. 9.00-17.30 +48 22 3079889

Zaloguj się


Ubezpieczenie podróżne

 • Ubezpieczenie podróżne

  Zachęcamy do wykupienia ubezpieczenia podróżnego obejmującego NNW i koszty leczenia oraz ubezpieczenia kosztów rezygnacji z noclegów. Rezerwacja domu wakacyjnego jest umową w rozumieniu prawa cywilnego, odstąpienie od niej wiąże się z określonymi kosztami, opisanymi w warunkach rezerwacji. Nigdy nie wiadomo jakie nieprzewidziane okoliczności mogą spowodować rezygnację z wyjazdu lub pojawić się w trakcie wakacji. Dzięki ubezpieczeniu będą Państwo dużo spokojniejsi zarówno w trakcie pobytu w obcym kraju, jak i przed wyjazdem.
  W przypadku większości firm ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być wykupione w ciągu 7 dni od dokonania rezerwacji.

  Przed wyjazdem warto udać się do najbliższego oddziału NFZ i wyrobić sobie ważną przez rok Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ) potwierdzającą posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego w Polsce i umożliwiającą uzyskanie nieodpłatnej (co do zasady) usługi medycznej w krajach UE.

 • Nasz partner ubezpieczenia turystycznego: eSky
  To Toskania nie zapewnia ubezpieczenia, ale można je uzyskać za pośrednictwem naszego partnera eSky.

  Ciesz się spokojną i komfortową podróżą, zyskaj poczucie bezpieczeństwa!

  KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ WYCENĘ.

  Tradycyjne ubezpieczenie podróżne (ubezpieczenie turystyczne) zapewnia m.in. pokrycie kosztów leczenia w związku z nagłym zachorowaniem lub wypadkiem, pokrycie kosztów związanych z utratą czy zniszczeniem bagażu, czy też ochronę ubezpieczeniową mienia pozostawionego w miejscu zamieszkania podczas podróży, opóźnienia lotu i szeroki zakres usług assistance.
  eSky  oferuje również  ubezpieczenie od rezygnacji z podróży.

 • To Toskania  i eSky współpracuje ze sobą  za pomocą programu partnerskiego.

Zapytaj o wille