Zaloguj się


Loty do Toskanii I Podróż do Toskanii

  • Loty z Polski do Toskanii

    Najpopularniejsze lotnisko w Toskanii znajduje się w Pizie (Galileo Galilei). Bezpośrednie połączenia do Pizy ( z Warszawy – Modlina, Krakowa i Gdańska). Dojazd z lotniska do większości oferowanych przez nas domów w okolicach Florencji, Sieny i Arezzo zajmuje około 2 godzin i sam w sobie może być atrakcją, jeśli po przejechaniu autostradą FI-PI-LI do Florencji wybierze się malowniczą Via Chiantigiana (SR222).

    Dobrym rozwiązaniem dla lokalizacji na północy Toskanii może być lot do Bolonii (z Warszawy – Modlina, Krakowa i Wrocławia, następnie około 2-3 godzin jazdy), natomiast dla lokalizacji na południu Toskanii (w tym dla regionu Chianti) i w Umbrii, w grę wchodzą także loty do Rzymu (Warszawa, Kraków, Wrocław i Poznań, Gdańsk i Katowice, następnie 3-4 godziny jazdy). Polecamy porównywarkę lotów eSky, wyszukuje tanie loty z tysięcy dostępnych połączeń każdego dnia. eSky to szybkie porównanie tanich lotów i oszczędność pieniędzy, sprawdź!

  • To Toskania  i  eSky współpracuje ze sobą  za pomocą programu partnerskiego.

Dołącz do nas na

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać cotygodniowe inspiracje, rekomendacje willi i wskazówki dotyczące podróży od naszych toskańskich ekspertów?

Dowiedz się więcej

© 1998-2024 To Toskania Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyślij zapytanie